Serie 2, P2/3 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
475049
ti16-08 2022
18:00 Viktoria 2 HB 3 Fælledparken
4
-
1
16. aug 2022
18:00
Viktoria 2
4
HB 3
1
Runde 1
475048
to18-08 2022
20:00 Vigerslev 2 B 1903 3 Valby Idrætspark
2
-
1
18. aug 2022
20:00
Vigerslev 2
2
B 1903 3
1
Runde 1
475051
fr19-08 2022
18:30 Fremad Valby 2 FB 4 ikke i brug
2
-
2
19. aug 2022
18:30
Fremad Valby 2
2
FB 4
2
Runde 1
475053
20-08 2022
16:00 FA 2000 3 B1908 3 Jens Jessens Vej
6
-
4
20. aug 2022
16:00
FA 2000 3
6
B1908 3
4
Runde 1
475050
21-08 2022
12:00 Sønderbro Fight 2 CBS Sport 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
21. aug 2022
12:00
Sønderbro Fight 2
1
CBS Sport 3
4
Runde 1
475052
21-08 2022
14:00 Skjold 3 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
21. aug 2022
14:00
Skjold 3
2
B93 2
3
Runde 2
475056
fr26-08 2022
19:00 FB 4 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
4
-
3
26. aug 2022
19:00
FB 4
4
Viktoria 2
3
Runde 2
475055
fr26-08 2022
20:00 HB 3 Sønderbro Fight 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
26. aug 2022
20:00
HB 3
4
Sønderbro Fight 2
1
Runde 2
475057
27-08 2022
16:00 B93 2 Fremad Valby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
27. aug 2022
16:00
B93 2
2
Fremad Valby 2
2
Runde 2
475054
28-08 2022
12:00 B1908 3 Skjold 3 Sundby Idrætspark
3
-
1
28. aug 2022
12:00
B1908 3
3
Skjold 3
1
Runde 2
475059
28-08 2022
14:00 CBS Sport 3 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
0
-
0
28. aug 2022
14:00
CBS Sport 3
0
Vigerslev 2
0
Runde 2
475058
28-08 2022
16:00 B 1903 3 FA 2000 3 B1903
0
-
3
28. aug 2022
16:00
B 1903 3
0
FA 2000 3
3
Runde 3
475060
ti30-08 2022
21:00 Viktoria 2 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
30. aug 2022
21:00
Viktoria 2
0
B93 2
2
Runde 3
475062
ti30-08 2022
21:00 HB 3 FB 4 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
30. aug 2022
21:00
HB 3
2
FB 4
3
Runde 3
475063
fr02-09 2022
18:30 Fremad Valby 2 B1908 3 ikke i brug
3
-
3
02. sep 2022
18:30
Fremad Valby 2
3
B1908 3
3
Runde 3
475065
03-09 2022
12:00 FA 2000 3 CBS Sport 3 Jens Jessens Vej
2
-
2
03. sep 2022
12:00
FA 2000 3
2
CBS Sport 3
2
Runde 3
475061
04-09 2022
12:00 Sønderbro Fight 2 Vigerslev 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
04. sep 2022
12:00
Sønderbro Fight 2
2
Vigerslev 2
3
Runde 3
475064
04-09 2022
14:00 Skjold 3 B 1903 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
04. sep 2022
14:00
Skjold 3
2
B 1903 3
3
Runde 4
475066
fr09-09 2022
19:00 B1908 3 Viktoria 2 Sundby Idrætspark
1
-
1
09. sep 2022
19:00
B1908 3
1
Viktoria 2
1
Runde 4
475067
10-09 2022
12:00 Vigerslev 2 FA 2000 3 Valby Idrætspark
2
-
1
10. sep 2022
12:00
Vigerslev 2
2
FA 2000 3
1
Runde 4
475069
10-09 2022
16:00 B93 2 HB 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
10. sep 2022
16:00
B93 2
4
HB 3
0
Runde 4
475070
10-09 2022
16:00 B 1903 3 Fremad Valby 2 B1903
HHT
10. sep 2022
16:00
B 1903 3
Fremad Valby 2
HHT
Runde 4
475068
11-09 2022
14:00 FB 4 Sønderbro Fight 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
11. sep 2022
14:00
FB 4
4
Sønderbro Fight 2
1
Runde 4
475072
11-09 2022
14:00 CBS Sport 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
6
-
2
11. sep 2022
14:00
CBS Sport 3
6
Skjold 3
2
Runde 5
475074
ti13-09 2022
17:45 Viktoria 2 B 1903 3 Fælledparken
0
-
2
13. sep 2022
17:45
Viktoria 2
0
B 1903 3
2
Runde 5
475076
fr16-09 2022
17:45 HB 3 B1908 3 Fælledparken
2
-
1
16. sep 2022
17:45
HB 3
2
B1908 3
1
Runde 5
475077
fr16-09 2022
18:30 Fremad Valby 2 CBS Sport 3 ikke i brug
1
-
2
16. sep 2022
18:30
Fremad Valby 2
1
CBS Sport 3
2
Runde 5
475075
18-09 2022
14:00 Sønderbro Fight 2 FA 2000 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
18. sep 2022
14:00
Sønderbro Fight 2
2
FA 2000 3
3
Runde 5
475078
18-09 2022
14:00 FB 4 B93 2 Jens Jessens Vej
2
-
3
18. sep 2022
14:00
FB 4
2
B93 2
3
Runde 5
475091
18-09 2022
14:00 Skjold 3 Vigerslev 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
18. sep 2022
14:00
Skjold 3
1
Vigerslev 2
2
Runde 6
475093
to22-09 2022
20:30 Vigerslev 2 Fremad Valby 2 Valby Idrætspark
2
-
3
22. sep 2022
20:30
Vigerslev 2
2
Fremad Valby 2
3
Runde 6
475092
fr23-09 2022
19:00 B1908 3 FB 4 Sundby Idrætspark
2
-
4
23. sep 2022
19:00
B1908 3
2
FB 4
4
Runde 6
475095
24-09 2022
12:00 FA 2000 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
7
-
0
24. sep 2022
12:00
FA 2000 3
7
Skjold 3
0
Runde 6
475096
24-09 2022
16:00 B 1903 3 HB 3 B1903
3
-
0
24. sep 2022
16:00
B 1903 3
3
HB 3
0
Runde 6
475094
24-09 2022
16:00 B93 2 Sønderbro Fight 2 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
24. sep 2022
16:00
B93 2
Sønderbro Fight 2
UHT
Runde 6
475097
25-09 2022
14:00 CBS Sport 3 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
5
-
4
25. sep 2022
14:00
CBS Sport 3
5
Viktoria 2
4
Runde 7
475099
ti27-09 2022
20:15 Sønderbro Fight 2 Skjold 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
27. sep 2022
20:15
Sønderbro Fight 2
3
Skjold 3
1
Runde 7
475098
ti27-09 2022
21:00 Viktoria 2 Vigerslev 2 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
3
27. sep 2022
21:00
Viktoria 2
6
Vigerslev 2
3
Runde 7
475101
fr30-09 2022
18:30 Fremad Valby 2 FA 2000 3 ikke i brug
2
-
1
30. sep 2022
18:30
Fremad Valby 2
2
FA 2000 3
1
Runde 7
475103
01-10 2022
16:00 B93 2 B1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
1
01. okt 2022
16:00
B93 2
7
B1908 3
1
Runde 7
475100
02-10 2022
10:00 HB 3 CBS Sport 3 Fælledparken
2
-
1
02. okt 2022
10:00
HB 3
2
CBS Sport 3
1
Runde 7
475102
02-10 2022
14:00 FB 4 B 1903 3 Jens Jessens Vej
0
-
2
02. okt 2022
14:00
FB 4
0
B 1903 3
2
Runde 8
475105
to06-10 2022
20:30 Vigerslev 2 HB 3 Valby Idrætspark
2
-
1
06. okt 2022
20:30
Vigerslev 2
2
HB 3
1
Runde 8
475104
fr07-10 2022
19:00 B1908 3 Sønderbro Fight 2 Sundby Idrætspark
3
-
3
07. okt 2022
19:00
B1908 3
3
Sønderbro Fight 2
3
Runde 8
475107
08-10 2022
12:00 FA 2000 3 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
08. okt 2022
12:00
FA 2000 3
4
Viktoria 2
1
Runde 8
475108
08-10 2022
16:00 B 1903 3 B93 2 B1903
0
-
5
08. okt 2022
16:00
B 1903 3
0
B93 2
5
Runde 8
475106
09-10 2022
10:00 Skjold 3 Fremad Valby 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
4
09. okt 2022
10:00
Skjold 3
2
Fremad Valby 2
4
Runde 8
475109
09-10 2022
14:00 CBS Sport 3 FB 4 Jens Jessens Vej
2
-
2
09. okt 2022
14:00
CBS Sport 3
2
FB 4
2
Runde 9
475111
ti11-10 2022
21:00 Viktoria 2 Skjold 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
11. okt 2022
21:00
Viktoria 2
2
Skjold 3
1
Runde 9
475110
fr14-10 2022
19:00 B1908 3 B 1903 3 Sundby Idrætspark
UHT
14. okt 2022
19:00
B1908 3
B 1903 3
UHT
Runde 9
475113
fr14-10 2022
20:00 HB 3 FA 2000 3 Fælledparken
0
-
4
14. okt 2022
20:00
HB 3
0
FA 2000 3
4
Runde 9
475115
15-10 2022
16:00 B93 2 CBS Sport 3 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
15. okt 2022
16:00
B93 2
CBS Sport 3
UHT
Runde 9
475112
16-10 2022
12:00 Sønderbro Fight 2 Fremad Valby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
16. okt 2022
12:00
Sønderbro Fight 2
5
Fremad Valby 2
1
Runde 9
475114
16-10 2022
14:00 FB 4 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
16. okt 2022
14:00
FB 4
4
Vigerslev 2
1
Runde 10
475116
to20-10 2022
20:00 Vigerslev 2 B93 2 Valby Idrætspark
0
-
4
20. okt 2022
20:00
Vigerslev 2
0
B93 2
4
Runde 10
475209
fr21-10 2022
18:30 Fremad Valby 2 Viktoria 2 ikke i brug
4
-
2
21. okt 2022
18:30
Fremad Valby 2
4
Viktoria 2
2
Runde 10
475211
22-10 2022
10:00 FA 2000 3 FB 4 Jens Jessens Vej
2
-
4
22. okt 2022
10:00
FA 2000 3
2
FB 4
4
Runde 10
475117
23-10 2022
14:00 Sønderbro Fight 2 B 1903 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
23. okt 2022
14:00
Sønderbro Fight 2
3
B 1903 3
4
Runde 10
475210
23-10 2022
14:00 Skjold 3 HB 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
23. okt 2022
14:00
Skjold 3
2
HB 3
0
Runde 10
475212
23-10 2022
14:00 CBS Sport 3 B1908 3 Jens Jessens Vej
2
-
4
23. okt 2022
14:00
CBS Sport 3
2
B1908 3
4
Runde 11
475214
ti25-10 2022
21:00 Viktoria 2 Sønderbro Fight 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
7
25. okt 2022
21:00
Viktoria 2
4
Sønderbro Fight 2
7
Runde 11
475218
on26-10 2022
20:30 B93 2 FA 2000 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
26. okt 2022
20:30
B93 2
2
FA 2000 3
3
Runde 11
475215
fr28-10 2022
18:00 HB 3 Fremad Valby 2 Fælledparken
4
-
4
28. okt 2022
18:00
HB 3
4
Fremad Valby 2
4
Runde 11
475213
fr28-10 2022
19:00 B1908 3 Vigerslev 2 Sundby Idrætspark
UHT
28. okt 2022
19:00
B1908 3
Vigerslev 2
UHT
Runde 11
475219
29-10 2022
12:00 B 1903 3 CBS Sport 3 B1903
UHT
29. okt 2022
12:00
B 1903 3
CBS Sport 3
UHT
Runde 11
475217
29-10 2022
14:00 FB 4 Skjold 3 Jens Jessens Vej
UHT
29. okt 2022
14:00
FB 4
Skjold 3
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i begge puljer rykker ned 

Log ind