MENU

Serie 2, P2/3 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
475049 ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Viktoria 2 HB 3 Fælledparken
475048 to
18-08 2022
Kl. 20:00
Vigerslev 2 B 1903 3 Kunst, Valby IP, tribunen
475051 fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 FB 4 Valby IP, Stadion, kunst
475053
20-08 2022
Kl. 16:00
FA 2000 3 B1908 3 Jens Jessens Vej
475050
21-08 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 CBS Sport 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
475052
21-08 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
475056 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
FB 4 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
475055 fr
26-08 2022
Kl. 20:00
HB 3 Sønderbro Fight 2 Ryparken Idrætsanlæg
475057
27-08 2022
Kl. 16:00
B93 2 Fremad Valby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
475054
28-08 2022
Kl. 12:00
B1908 3 Skjold 3 Sundby Idrætspark
475059
28-08 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
475058
28-08 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 FA 2000 3 B1903
475062 ti
30-08 2022
Kl. 19:30
HB 3 FB 4 Fælledparken
475060 ti
30-08 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
475063 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 B1908 3 Valby IP, Stadion, kunst
475065
03-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 CBS Sport 3 Jens Jessens Vej
475061
04-09 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Vigerslev 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
475064
04-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 B 1903 3 Ryparken Idrætsanlæg
475066 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
B1908 3 Viktoria 2 Sundby Idrætspark
475067
10-09 2022
Kl. 12:00
Vigerslev 2 FA 2000 3 Kunst, Valby IP, tribunen
475069
10-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 HB 3 B 93 Svanemølleanlæg.
475070
10-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 Fremad Valby 2 B1903
475068
11-09 2022
Kl. 14:00
FB 4 Sønderbro Fight 2 Jens Jessens Vej
475072
11-09 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
475074 ti
13-09 2022
Kl. 17:45
Viktoria 2 B 1903 3 Fælledparken
475076 fr
16-09 2022
Kl. 17:45
HB 3 B1908 3 Fælledparken
475077 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 CBS Sport 3 Valby IP, Stadion, kunst
475075
18-09 2022
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 2 FA 2000 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
475078
18-09 2022
Kl. 14:00
FB 4 B93 2 Jens Jessens Vej
475091
18-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 Vigerslev 2 Ryparken Idrætsanlæg
475093 to
22-09 2022
Kl. 20:00
Vigerslev 2 Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
475092 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
B1908 3 FB 4 Sundby Idrætspark
475095
24-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
475096
24-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 HB 3 B1903
475094
24-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 Sønderbro Fight 2 B 93 Svanemølleanlæg.
475097
25-09 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
475099 ti
27-09 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Skjold 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
475098 ti
27-09 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 Vigerslev 2 Ryparken Idrætsanlæg
475101 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 FA 2000 3 Valby IP, Stadion, kunst
475103
01-10 2022
Kl. 16:00
B93 2 B1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
475100
02-10 2022
Kl. 10:00
HB 3 CBS Sport 3 Kunst, Fælledparken
475102
02-10 2022
Kl. 14:00
FB 4 B 1903 3 Jens Jessens Vej
475105 to
06-10 2022
Kl. 20:00
Vigerslev 2 HB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
475104 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
B1908 3 Sønderbro Fight 2 Sundby Idrætspark
475107
08-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
475108
08-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 B93 2 B1903
475106
09-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 Fremad Valby 2 Ryparken Idrætsanlæg
475109
09-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 FB 4 Jens Jessens Vej
475111 ti
11-10 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 Skjold 3 Ryparken Idrætsanlæg
475110 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
B1908 3 B 1903 3 Sundby Idrætspark
475113 fr
14-10 2022
Kl. 20:00
HB 3 FA 2000 3 Kunst, Fælledparken
475115
15-10 2022
Kl. 16:00
B93 2 CBS Sport 3 B 93 Svanemølleanlæg.
475112
16-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Fremad Valby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
475114
16-10 2022
Kl. 14:00
FB 4 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
475116 to
20-10 2022
Kl. 20:00
Vigerslev 2 B93 2 Kunst, Valby IP, tribunen
475209 fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 Viktoria 2 Valby IP, Stadion, kunst
475211
22-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 FB 4 Jens Jessens Vej
475117
23-10 2022
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 2 B 1903 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
475210
23-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 HB 3 Ryparken Idrætsanlæg
475212
23-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 B1908 3 Jens Jessens Vej
475214 ti
25-10 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 Sønderbro Fight 2 Ryparken Idrætsanlæg
475218 on
26-10 2022
Kl. 20:30
B93 2 FA 2000 3 B 93 Svanemølleanlæg.
475215 fr
28-10 2022
Kl. 18:00
HB 3 Fremad Valby 2 Kunst, Fælledparken
475213 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
B1908 3 Vigerslev 2 Sundby Idrætspark
475219
29-10 2022
Kl. 12:00
B 1903 3 CBS Sport 3 B1903
475217
29-10 2022
Kl. 14:00
FB 4 Skjold 3 Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind