MENU

Serie 2, P2/3 Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
475223
20-08 2022
Kl. 16:00
HB 2 FB 3 Kunst, Fælledparken
3
-
2
475224
21-08 2022
Kl. 10:00
Skjold 2 AB Tårnby 2 Kunst, Fælledparken
3
-
1
475225
21-08 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 Skovshoved IF 3 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
475220
21-08 2022
Kl. 16:00
KB 2 Sundby BK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
2
475230
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Sundby BK 3 Østerbro IF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
475229 on
24-08 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 HB 2 Tårnby Stadion
4
-
2
475228
27-08 2022
Kl. 14:00
FB 3 CBS Sport 2 Jens Jessens Vej
15
-
0
475227
27-08 2022
Kl. 16:00
Fremad Valby 3 B 1903 4 Valby Idrætspark
5
-
2
475226
28-08 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 Skjold 2 Skovshoved I P
1
-
1
475231
28-08 2022
Kl. 14:00
HIK 3 KB 2 HIK
3
-
2
475234 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 3 FB 3 Valby Idrætspark
1
-
1
475232
04-09 2022
Kl. 12:00
CBS Sport 2 AB Tårnby 2 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
475233
04-09 2022
Kl. 14:00
B 1903 4 KB 2 B1903
4
-
1
475236
04-09 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 Sundby BK 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
5
475237
04-09 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 HIK 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
475242
ti
06-09 2022
Kl. 20:15
Sundby BK 3 HB 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
475222 on
07-09 2022
Kl. 17:45
B 1903 4 HIK 3 B1903
0
-
3
475241 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 Fremad Valby 3 Tårnby Stadion
5
-
0
475240
10-09 2022
Kl. 14:00
FB 3 B 1903 4 Jens Jessens Vej
3
-
2
475239
11-09 2022
Kl. 14:00
KB 2 Østerbro IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
475243
11-09 2022
Kl. 14:00
HIK 3 Skjold 2 HIK
3
-
3
475238 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Skovshoved IF 3 CBS Sport 2 Skovshoved I P
8
-
0
475246 to
15-09 2022
Kl. 20:30
Fremad Valby 3 Skovshoved IF 3 Valby Idrætspark
1
-
2
475247
17-09 2022
Kl. 14:00
HB 2 HIK 3 Fælledparken
2
-
1
475248
17-09 2022
Kl. 14:00
FB 3 AB Tårnby 2 Jens Jessens Vej
1
-
2
475244
18-09 2022
Kl. 12:00
CBS Sport 2 Sundby BK 3 Jens Jessens Vej
1
-
3
475245
18-09 2022
Kl. 14:00
B 1903 4 Østerbro IF 2 B1903
2
-
6
475254
ti
20-09 2022
Kl. 20:15
Sundby BK 3 Fremad Valby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
475252 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 B 1903 4 Tårnby Stadion
0
-
0
475250
25-09 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 FB 3 Skovshoved I P
3
-
3
475251
25-09 2022
Kl. 14:00
KB 2 HB 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
475255
25-09 2022
Kl. 14:00
HIK 3 CBS Sport 2 HIK
2
-
1
475253
25-09 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 Skjold 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
475249
on
28-09 2022
Kl. 18:15
Skjold 2 KB 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
475261
to
29-09 2022
Kl. 19:30
FB 3 Sundby BK 3 Jens Jessens Vej
3
-
4
475262 fr
30-09 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 Skovshoved IF 3 Tårnby Stadion
2
-
1
475257 fr
30-09 2022
Kl. 20:00
B 1903 4 Skjold 2 B1903
2
-
1
475260
01-10 2022
Kl. 14:00
HB 2 Østerbro IF 2 Fælledparken
5
-
3
475259
01-10 2022
Kl. 16:00
Fremad Valby 3 HIK 3 Valby Idrætspark
1
-
6
475256
02-10 2022
Kl. 12:00
CBS Sport 2 KB 2 Jens Jessens Vej
0
-
1
475267
ti
04-10 2022
Kl. 20:15
Sundby BK 3 AB Tårnby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
475235 ti
04-10 2022
Kl. 21:00
HB 2 Skovshoved IF 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
475221 to
06-10 2022
Kl. 20:00
CBS Sport 2 Fremad Valby 3 Jens Jessens Vej
1
-
5
475263
09-10 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 B 1903 4 Skovshoved I P
1
-
6
475265
09-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 HB 2 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
1
475268
09-10 2022
Kl. 14:00
HIK 3 FB 3 HIK
3
-
2
475266
09-10 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 CBS Sport 2 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
1
475264
09-10 2022
Kl. 16:00
KB 2 Fremad Valby 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
475272
to
13-10 2022
Kl. 20:00
Fremad Valby 3 Østerbro IF 2 Valby Idrætspark
7
-
6
475274 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 HIK 3 Tårnby Stadion
2
-
0
475273
15-10 2022
Kl. 14:00
FB 3 KB 2 Jens Jessens Vej
2
-
4
475269
16-10 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 Sundby BK 3 Skovshoved I P
0
-
3
475270
16-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 2 Skjold 2 Jens Jessens Vej
0
-
5
475271
16-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 4 HB 2 B1903
4
-
1
475277
22-10 2022
Kl. 14:00
HB 2 CBS Sport 2 Kunst, Fælledparken
1
-
0
475275
23-10 2022
Kl. 14:00
KB 2 AB Tårnby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
475276
23-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 4 Sundby BK 3 B1903
5
-
1
475280
23-10 2022
Kl. 14:00
HIK 3 Skovshoved IF 3 HIK
2
-
1
475278
23-10 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 Fremad Valby 3 Fælledparken
6
-
3
475279
23-10 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 FB 3 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
3
475499 to
27-10 2022
Kl. 20:00
Fremad Valby 3 HB 2 Valby Idrætspark
2
-
4
475502
fr
28-10 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 Østerbro IF 2 Tårnby Stadion
4
-
3
475503
29-10 2022
Kl. 12:00
Sundby BK 3 HIK 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
475501
29-10 2022
Kl. 14:00
FB 3 Skjold 2 Jens Jessens Vej
0
-
1
475497
30-10 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 KB 2 Skovshoved I P
2
-
5
475498
30-10 2022
Kl. 12:00
CBS Sport 2 B 1903 4 Jens Jessens Vej
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i begge puljer rykker ned 

Log ind