MENU

U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
583254 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Skjold 2 Kunst 5 mands 2A
583255 Kl. 10:00 BK Fix 2 KB 8 Kunst 5 mands 2B
583256 Kl. 10:25 Sundby BK 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
583257 Kl. 10:25 KB 8 Oversidder Kunst 5 mands 2B
583258 Kl. 10:50 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Fix 2 Kunst 5 mands 2A
583259 Kl. 10:50 Oversidder BK Skjold 2 Kunst 5 mands 2B
583260 Kl. 11:15 BK Fix 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
583261 Kl. 11:15 BK Skjold 2 KB 8 Kunst 5 mands 2B
583262 Kl. 11:40 KB 7 Oversidder Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
583263 Kl. 12:15 Nørrebro United 3 Oversidder 1
583264 Kl. 12:15 Oversidder Oversidder 1
583265 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 Ørestad IF 1 1
583266 Kl. 12:40 Oversidder Oversidder 1
583267 Kl. 13:05 Ørestad IF 1 Oversidder 1
583268 Kl. 13:05 Oversidder Oversidder 1
583269 Kl. 13:30 Oversidder Nørrebro United 3 1
583270 Kl. 13:30 Oversidder Oversidder 1
583271 Kl. 13:55 Ørestad IF 1 Oversidder 1
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Kunst 6 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
583272 Kl. 10:00 Sundby BK 2 KB 8 Kunst 6
583273 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Oversidder
583274 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Oversidder
583275 Kl. 10:25 Oversidder Nørrebro United 3
583276 Kl. 10:50 Oversidder Ørestad IF 1
583277 Kl. 10:50 Nørrebro United 3 KB 8
583278 Kl. 11:15 Ørestad IF 1 Sundby BK 2
583295 Kl. 11:15 KB 8 Oversidder
583296 Kl. 11:40 Oversidder Nørrebro United 3
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
583297 Kl. 10:00 KB 7 Oversidder
583299 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
583300 Kl. 10:25 KB 7 BK Skjold 2
583301 Kl. 10:25 Oversidder BK Fix 2
583302 Kl. 10:50 BK Skjold 2 Oversidder
583303 Kl. 10:50 BK Fix 2 Oversidder
583311 Kl. 11:15 Oversidder KB 7
583312 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
583313 Kl. 11:40 BK Skjold 2 BK Fix 2
Arrangør:
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
583314 Kl. 10:00 BK Fix 2 Ørestad IF 1 Kunst 5 mands 2A
583315 Kl. 10:00 Oversidder Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
583316 Kl. 10:25 BK Fix 2 Oversidder Kunst 5 mands 2A
583317 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Oversidder Kunst 5 mands 2B
583318 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder Kunst 5 mands 2A
583371 Kl. 10:50 Oversidder Ørestad IF 1 Kunst 5 mands 2B
583372 Kl. 11:15 Oversidder BK Fix 2 Kunst 5 mands 2A
583373 Kl. 11:15 Ørestad IF 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
583374 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Kunst, Mimersparken Borgmestervangen 5 2200 København N
583375 Kl. 10:00 KB 7 Oversidder
583378 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
1
583379 Kl. 10:25 KB 7 KB 8
583380 Kl. 10:25 BK Skjold 2 Oversidder
583389 Kl. 10:50 KB 8 Nørrebro United 3
583390 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
583392 Kl. 11:15 Nørrebro United 3 KB 7
583393 Kl. 11:15 Oversidder BK Skjold 2
583394 Kl. 11:40 KB 8 Oversidder
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
583414 Kl. 12:00 Oversidder BK Skjold 2
583415 Kl. 12:00 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
KB 7 1
583416 Kl. 12:25 Oversidder KB 8
583418 Kl. 12:25 KB 7 Oversidder
583419 Kl. 12:50 KB 8 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
1
583421 Kl. 12:50 Oversidder BK Skjold 2
583423 Kl. 13:15 Ørestad IF 1 Oversidder
583424 Kl. 13:15 BK Skjold 2 KB 7 Kunst 10
583425 Kl. 13:40 KB 8 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
583395 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Oversidder
583396 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 BK Fix 2
583397 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Oversidder
583408 Kl. 10:25 BK Fix 2 Oversidder
583409 Kl. 10:50 Oversidder Nørrebro United 3
583410 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
583411 Kl. 11:15 Nørrebro United 3 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
1
583412 Kl. 11:15 Oversidder BK Fix 2
583413 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
583438 Kl. 14:30 KB 7 Oversidder
583439 Kl. 14:30 KB 8 Oversidder
583440 Kl. 14:55 KB 7 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
1
583441 Kl. 14:55 Oversidder Oversidder
583442 Kl. 15:20 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
KB 8 1
583443 Kl. 15:20 Oversidder Oversidder
583450 Kl. 15:45 KB 8 KB 7
583451 Kl. 15:45 Oversidder Oversidder
583452 Kl. 16:10 BK Fix 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
583426 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Skjold 2 Kunst 5 mands 2A
583430 Kl. 10:00 Oversidder Ørestad IF 1 Kunst 5 mands 2B
583431 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Oversidder Kunst 5 mands 2A
583432 Kl. 10:25 Ørestad IF 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Kunst 5 mands 2B
583433 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder Kunst 5 mands 2A
583434 Kl. 10:50 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Skjold 2 Kunst 5 mands 2B
583435 Kl. 11:15 Oversidder Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
583436 Kl. 11:15 BK Skjold 2 Ørestad IF 1 Kunst 5 mands 2B
583437 Kl. 11:40 Oversidder Nørrebro United 3 Kunst 5 mands 2A
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind