MENU

M+50 1 7M Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
718800 ti
19-04 2022
Kl. 20:00
Union Brønshøj Grøndal Multicenter
3
-
3
718801 ti
19-04 2022
Kl. 22:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
718803 on
20-04 2022
Kl. 17:45
Sønderbro Fight B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
718802 on
20-04 2022
Kl. 19:45
Hekla HB Hekla Park
6
-
0
718804
23-04 2022
Kl. 10:00
Hellas Oversidder Engdraget
718809 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Hekla
718805 on
27-04 2022
Kl. 18:30
B 1960 Hellas Grønnemosen
4
-
1
718808
on
27-04 2022
Kl. 19:00
HB Sundby Bk. Fælledparken
1
-
5
718806
30-04 2022
Kl. 12:30
Brønshøj Sønderbro Fight Tingbjerg Idrætspark
3
-
3
718807
30-04 2022
Kl. 13:45
Oversidder Union
718814 ma
02-05 2022
Kl. 19:15
Hellas Hekla Engdraget
5
-
3
718813 ma
02-05 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
718811 ti
03-05 2022
Kl. 20:00
Union HB Grøndal Multicenter
7
-
0
718812 ti
03-05 2022
Kl. 22:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
718810 on
04-05 2022
Kl. 18:30
B 1960 Brønshøj Grønnemosen
3
-
1
718819 ma
09-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Union
718817
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Hekla Sundby Bk. Hekla Park
5
-
2
718815
14-05 2022
Kl. 12:30
Brønshøj Hellas Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
718816
14-05 2022
Kl. 15:15
Oversidder B 1960
718868 ma
16-05 2022
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
718869
ma
16-05 2022
Kl. 19:15
Hellas Sundby Bk. Engdraget
5
-
4
718821 ti
17-05 2022
Kl. 20:00
Union Hekla Grøndal Multicenter
5
-
2
718820 on
18-05 2022
Kl. 18:30
B 1960 HB Grønnemosen
4
-
3
718822
21-05 2022
Kl. 12:30
Brønshøj Oversidder Tingbjerg Idrætspark
718870
ma
23-05 2022
Kl. 20:15
Sundby Bk. Union Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
718874 ma
23-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 1960
718872 on
25-05 2022
Kl. 18:45
Hekla Sønderbro Fight Hekla Park
0
-
2
718871
28-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder Hellas
718873 ma
30-05 2022
Kl. 19:15
HB Brønshøj Fælledparken
4
-
2
719199 ma
30-05 2022
Kl. 19:15
Hellas Union Engdraget
2
-
2
719026
ti
31-05 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
718876 ti
31-05 2022
Kl. 22:00
Brønshøj Oversidder Tingbjerg Idrætspark
718875 on
01-06 2022
Kl. 18:30
B 1960 Hekla Grønnemosen
1
-
2
718877
04-06 2022
Kl. 12:30
Oversidder HB
719203 ti
07-06 2022
Kl. 19:15
Hellas HB Engdraget
7
-
1
719200 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Union Sønderbro Fight Grøndal Multicenter
6
-
3
719201
ti
07-06 2022
Kl. 20:15
Sundby Bk. B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
719202 on
08-06 2022
Kl. 19:45
Hekla Brønshøj Hekla Park
1
-
3
718818 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
HB Sønderbro Fight Fælledparken
1
-
4
719205
11-06 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
719210 ma
13-06 2022
Kl. 22:00
HB Oversidder Fælledparken
719209 ti
14-06 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
719206 on
15-06 2022
Kl. 18:30
B 1960 Union Grønnemosen
3
-
3
719207
18-06 2022
Kl. 11:00
Brønshøj Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
9
-
2
719208
18-06 2022
Kl. 15:15
Oversidder Hekla
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind