|
925598
|
ma10-04 2023
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925596
|
on12-04 2023
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
925597
|
on12-04 2023
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
|
925600
|
lø15-04 2023
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
925599
|
lø15-04 2023
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
925603
|
sø16-04 2023
|
17:45
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
925601
|
ma17-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
925602
|
ma17-04 2023
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925605
|
ma17-04 2023
|
22:00
|
|
|
|
|
|
|
925604
|
on19-04 2023
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
925606
|
ma24-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
925608
|
to27-04 2023
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
925610
|
lø29-04 2023
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
925609
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
925607
|
sø30-04 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925611
|
ma01-05 2023
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925615
|
ma01-05 2023
|
22:00
|
|
|
|
|
|
|
925613
|
ti02-05 2023
|
20:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925614
|
on03-05 2023
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
925612
|
to04-05 2023
|
21:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
925616
|
ma08-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
925618
|
ma08-05 2023
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925617
|
on10-05 2023
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925620
|
lø13-05 2023
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
925619
|
lø13-05 2023
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
925625
|
ma15-05 2023
|
22:00
|
|
|
|
|
|
|
925621
|
ti16-05 2023
|
17:45
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
925623
|
ti16-05 2023
|
20:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925624
|
on17-05 2023
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
925622
|
sø21-05 2023
|
17:45
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
925626
|
ma22-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
925627
|
ma22-05 2023
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925628
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
925630
|
sø28-05 2023
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
UHT
|
|
|
925632
|
ma29-05 2023
|
22:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
925635
|
ma29-05 2023
|
22:00
|
|
|
|
|
|
|
925633
|
ti30-05 2023
|
20:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925631
|
on31-05 2023
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925634
|
lø03-06 2023
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
925629
|
ti06-06 2023
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
925636
|
lø10-06 2023
|
13:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925638
|
lø10-06 2023
|
13:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925657
|
lø10-06 2023
|
13:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925658
|
lø10-06 2023
|
13:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
925637
|
lø10-06 2023
|
16:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned