MENU

U13 Drenge 3 (09) 8:8 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
516566
on
06-04 2022
Kl. 18:45
B 1903 2 Skjold 2 B1903
2
-
1
585302 fr
08-04 2022
Kl. 17:45
KB 6 B93 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
516700
09-04 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Oversidder Jens Jessens Vej
585301
09-04 2022
Kl. 12:00
Fix 2 B 1908 3 Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
516567
10-04 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 Union Kulbaneparken
4
-
2
585306 ma
18-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 2
585303
23-04 2022
Kl. 14:00
B 1908 3 KB 6 Sundby Idrætspark
2
-
1
585307
23-04 2022
Kl. 14:00
B93 4 FA 2000 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
585305
24-04 2022
Kl. 10:00
Union B 1903 2 Grøndal Multicenter
3
-
3
585304
24-04 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Fix 2 Fælledparken
5
-
1
585310 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
B 1903 2 Oversidder B1903
585313 fr
29-04 2022
Kl. 17:45
KB 6 FA 2000 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
585311
30-04 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 B93 4 Engdraget
1
-
2
585309
01-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 Skjold 2 Sundby Idrætspark
4
-
3
585312
01-05 2022
Kl. 12:00
Fix 2 Union Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
1
585392 ma
02-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fix 2
585390
07-05 2022
Kl. 11:15
Union B 1908 3 Grøndal Multicenter
1
-
6
585391
08-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Hellas 2 Jens Jessens Vej
8
-
0
585393
08-05 2022
Kl. 11:30
B93 4 B 1903 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
585314
08-05 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 KB 6 Fælledparken
6
-
0
585664 ma
09-05 2022
Kl. 22:00
B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
585665 on
11-05 2022
Kl. 17:15
B 1903 2 FA 2000 3 B1903
3
-
0
585668 fr
13-05 2022
Kl. 10:00
KB 6 Hellas 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
585667
15-05 2022
Kl. 12:00
Fix 2 B93 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
0
585666
15-05 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Union Fælledparken
4
-
3
590703 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skjold 2
588716
21-05 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 B 1903 2 Engdraget
4
-
5
588721
21-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Fix 2 Jens Jessens Vej
2
-
3
590704
21-05 2022
Kl. 10:00
B93 4 B 1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
3
588719
21-05 2022
Kl. 12:00
Union KB 6 Genforeningspladsen
1
-
4
590707 ma
23-05 2022
Kl. 22:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
590709 to
26-05 2022
Kl. 10:00
KB 6 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt
590705
28-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 3 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
3
-
6
590708
29-05 2022
Kl. 12:00
Fix 2 Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
1
590706
29-05 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 B93 4 Fælledparken
2
-
3
590711
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hellas 2 B 1908 3 Engdraget
1
-
3
590713 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
590710
fr
03-06 2022
Kl. 17:30
B 1903 2 Fix 2 B1903
4
-
4
590714 fr
03-06 2022
Kl. 19:15
B93 4 Union B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
1
590712
04-06 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skjold 2 Jens Jessens Vej
3
-
0
590719 ma
06-06 2022
Kl. 22:00
Oversidder B93 4
590717
11-06 2022
Kl. 11:15
Union FA 2000 3 Genforeningspladsen
0
-
6
590715
11-06 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 B 1903 2 Sundby Idrætspark
6
-
4
590716
12-06 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Hellas 2 Fælledparken
4
-
6
590718
12-06 2022
Kl. 14:00
Fix 2 KB 6 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind