Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2022
13:30
Hellas 2
Fix 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:00
Union 9
5
FB 33
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
Sundby 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
BK Steiner
1
FC Ryparken 4
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
18:30
Fix 2
3
FC Afveje
7
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
22:00
Oversidder
Union 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
22:00
Oversidder
FC Ryparken 4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
BK Steiner
5
Sundby 3
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
FB 33
4
Hellas 2
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
20:30
FC Afveje
1
FB 33
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:15
Hellas 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
20:45
BK Steiner
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:00
FC Ryparken 4
2
Fix 2
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Sundby 3
1
Union 9
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
18:30
Fix 2
4
BK Steiner
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
22:00
Oversidder
FC Afveje
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
22:00
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:00
Union 9
5
Hellas 2
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:45
FB 33
4
FC Ryparken 4
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
22:00
Oversidder
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
BK Steiner
2
FB 33
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
20:30
FC Afveje
2
Union 9
7
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
FC Ryparken 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Sundby 3
Hellas 2
HMH
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:30
Fix 2
8
Sundby 3
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
22:00
Oversidder
BK Steiner
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:15
Hellas 2
5
FC Afveje
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:30
FB 33
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:00
Union 9
5
FC Ryparken 4
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
FC Afveje
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
20:30
BK Steiner
0
Union 9
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:00
Fix 2
2
FB 33
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Sundby 3
FC Afveje
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
22:00
Oversidder
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:15
Hellas 2
8
BK Steiner
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
20:30
FC Afveje
FC Ryparken 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:00
Union 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
Sundby 3
FB 33
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:15
Hellas 2
3
FC Ryparken 4
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Oversidder
Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
FC Ryparken 4
4
Sundby 3
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
FB 33
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:15
BK Steiner
1
FC Afveje
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:10
Fix 2
2
Union 9
0
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen