Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
6
FA 2000 6
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
20:30
B52
5
Argon
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:45
FB 19
3
Nørrebro United 7
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:30
Skjold 13
0
FB 26
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:30
KFB 4
1
Frem 3
10
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
20:30
FB 26
7
B52
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Frem 3
2
FB 19
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
20:30
Argon
1
Uganda Danish Cranes
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:30
Nørrebro United 7
2
Skjold 13
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
FA 2000 6
5
KFB 4
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
5
FB 26
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Frem 3
1
FA 2000 6
7
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
20:30
B52
2
Nørrebro United 7
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
FB 19
6
Skjold 13
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
10:00
KFB 4
1
Argon
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:30
Argon
1
Frem 3
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
FB 26
KFB 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:30
Skjold 13
4
B52
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:30
Nørrebro United 7
3
Uganda Danish Cranes
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
5
Skjold 13
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Frem 3
FB 26
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
10:00
KFB 4
4
Nørrebro United 7
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
16:00
FA 2000 6
6
Argon
8
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
FB 19
8
B52
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
20:30
B52
3
Uganda Danish Cranes
6
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
20:30
FB 26
4
FA 2000 6
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
20:30
Argon
3
FB 19
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:30
Skjold 13
6
KFB 4
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:30
Nørrebro United 7
2
Frem 3
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Frem 3
1
Skjold 13
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
20:30
Argon
1
FB 26
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
17:30
KFB 4
1
B52
6
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
FB 19
2
Uganda Danish Cranes
7
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
16:00
FA 2000 6
7
Nørrebro United 7
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
14
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
20:30
B52
2
Frem 3
5
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
19:45
FB 19
0
FB 26
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:30
Skjold 13
1
FA 2000 6
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
11:30
Nørrebro United 7
7
Argon
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
20:15
FA 2000 6
4
FB 19
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
Frem 3
2
Uganda Danish Cranes
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
FA 2000 6
B52
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
Argon
4
Skjold 13
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
KFB 4
2
FB 19
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
FB 26
5
Nørrebro United 7
2
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned.