Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2022
18:00
Klub 14
4
Inter Copenhagen CF
1
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
20:30
Slagge Bk.
1
Distorted BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
Union 3
6
Skjold 8
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
16:00
FB 13
KFUM
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
18:00
Distorted BK
Union 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
19:00
KFUM
7
HB 9
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
20:30
Inter Copenhagen CF
3
Slagge Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:15
Skjold 8
2
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
FB 8
1
Klub 14
9
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:00
Klub 14
4
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
20:30
Slagge Bk.
2
FB 8
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:15
Skjold 8
1
Distorted BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:00
Union 3
2
Inter Copenhagen CF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
16:00
FB 13
4
HB 9
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
18:00
Distorted BK
1
FB 13
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:00
KFUM
6
Slagge Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
20:30
Inter Copenhagen CF
2
Skjold 8
6
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
21:00
HB 9
1
FB 8
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:45
FB 8
5
Union 3
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:00
Distorted BK
1
Inter Copenhagen CF
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
20:30
Slagge Bk.
6
HB 9
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:15
Skjold 8
2
FB 8
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
Union 3
1
KFUM
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
FB 13
5
Klub 14
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
KFUM
Skjold 8
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
20:30
Inter Copenhagen CF
5
FB 13
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Klub 14
2
Slagge Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:30
HB 9
1
Union 3
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
14:00
FB 8
2
Distorted BK
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:00
Distorted BK
8
KFUM
8
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:15
FB 13
2
Slagge Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
20:30
Inter Copenhagen CF
1
FB 8
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:15
Skjold 8
0
HB 9
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
Union 3
1
Klub 14
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:00
Klub 14
1
Skjold 8
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
KFUM
5
Inter Copenhagen CF
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
20:30
Slagge Bk.
4
Union 3
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:45
HB 9
2
Distorted BK
6
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
FB 13
4
FB 8
7
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Skjold 8
6
Slagge Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:00
HB 9
3
Klub 14
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Distorted BK
2
Klub 14
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Inter Copenhagen CF
1
HB 9
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Union 3
3
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
KFUM
FB 8
UHT
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 6 puljer samt de fire dårligste nr. 8 rykker ned
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølg