MENU

Herre Senior 2 7M Forår, P1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
591079
ma
04-04 2022
Kl. 20:30
FC One Team FC Newborn Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
4
591140 to
07-04 2022
Kl. 20:00
Frem Stefan 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
591142 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
FB 6 Oversidder Jens Jessens Vej
591141
09-04 2022
Kl. 12:00
B 1960 Skjold 4 Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
591080 ma
11-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder FC Culpa
591146 ma
18-04 2022
Kl. 22:00
Stefan 3 Oversidder Rådvadsvej
591144 ti
19-04 2022
Kl. 19:15
FC Newborn B 1960 Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
591145
ti
19-04 2022
Kl. 19:15
FC Culpa FC One Team Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
591143 to
21-04 2022
Kl. 20:30
Skjold 4 FB 6 Lundehusparken
0
-
3
591147 to
21-04 2022
Kl. 20:45
Oversidder Frem
591290
ma
25-04 2022
Kl. 20:30
FC One Team Stefan 3 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
2
591291 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
591292 ti
26-04 2022
Kl. 18:30
B 1960 FC Culpa Grønnemosen
0
-
4
591289 to
28-04 2022
Kl. 20:30
Skjold 4 FC Newborn Lundehusparken
2
-
1
591333 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
FB 6 Frem Jens Jessens Vej
4
-
0
591336 ma
02-05 2022
Kl. 22:00
Frem Oversidder Valby Idrætspark
591334 ti
03-05 2022
Kl. 19:15
FC Newborn FB 6 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
591335 ti
03-05 2022
Kl. 19:15
FC Culpa Skjold 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
591450 to
05-05 2022
Kl. 20:45
Oversidder FC One Team
591449 ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Stefan 3 B 1960 Rådvadsvej
4
-
2
591452
ma
09-05 2022
Kl. 20:30
FC One Team Frem Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
591467 ti
10-05 2022
Kl. 19:15
FC Newborn FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
4
591468 to
12-05 2022
Kl. 18:30
B 1960 Oversidder Grønnemosen
591451 to
12-05 2022
Kl. 20:30
Skjold 4 Stefan 3 Lundehusparken
2
-
1
591469 fr
13-05 2022
Kl. 14:00
FB 6 Oversidder Jens Jessens Vej
591470 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder FC One Team
591486 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skjold 4
591483 ti
17-05 2022
Kl. 19:15
FC Culpa FB 6 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
3
591484 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Frem B 1960 Valby Idrætspark
3
-
2
591485
21-05 2022
Kl. 12:00
Stefan 3 FC Newborn Rådvadsvej
4
-
1
591572 ma
23-05 2022
Kl. 22:00
B 1960 Oversidder Grønnemosen
591570 ti
24-05 2022
Kl. 19:15
FC Newborn Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
591571 ti
24-05 2022
Kl. 19:15
FC Culpa Stefan 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
591573
29-05 2022
Kl. 10:00
FB 6 FC One Team Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
591574 ma
30-05 2022
Kl. 20:30
FC One Team B 1960 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
591590 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skjold 4
591593 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder FC Culpa
591591 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Frem FC Newborn Valby Idrætspark
2
-
5
591569 ti
07-06 2022
Kl. 19:15
Skjold 4 Frem Lundehusparken
11
-
1
591592 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Stefan 3 FB 6 Rådvadsvej
Udehold taberdømt
591594
11-06 2022
Kl. 16:15
Skjold 4 FC One Team Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
591595
11-06 2022
Kl. 16:15
FC Newborn Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
591660
11-06 2022
Kl. 16:15
FC Culpa Frem Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
591661
11-06 2022
Kl. 16:15
B 1960 FB 6 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
591662
11-06 2022
Kl. 16:15
Stefan 3 Oversidder Valby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Læs mere om afsluttende 7M dag for kvinder og herrer den 11. juni 2022 i Valby IP

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle 4 puljer rykker ned

 

Log ind