|
678272
|
lø02-04 2022
|
11:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
677226
|
sø03-04 2022
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
678276
|
sø03-04 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
|
678280
|
to07-04 2022
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
678286
|
to07-04 2022
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
678279
|
fr08-04 2022
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
678282
|
sø10-04 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
678289
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
678291
|
ma18-04 2022
|
10:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
678290
|
ma18-04 2022
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
|
678288
|
ma18-04 2022
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
679872
|
to21-04 2022
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
679865
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
679861
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
679843
|
ma25-04 2022
|
19:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
678281
|
to28-04 2022
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
679839
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
680360
|
to05-05 2022
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
680371
|
sø08-05 2022
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
680322
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
680382
|
sø08-05 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
679873
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
678287
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
681022
|
to19-05 2022
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
680383
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
681023
|
to26-05 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
681592
|
to26-05 2022
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
681021
|
to26-05 2022
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
681594
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
682262
|
sø29-05 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
681593
|
ma30-05 2022
|
19:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
682285
|
to02-06 2022
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
682282
|
lø04-06 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
HMH
|
|
|
682264
|
sø05-06 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
682279
|
sø05-06 2022
|
14:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
682281
|
sø05-06 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
677227
|
sø12-06 2022
|
14:00
|
|
|
Hekla Park
|
UHT
|
|
|
680984
|
sø12-06 2022
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
678270
|
ti14-06 2022
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
680983
|
on15-06 2022
|
20:15
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
682286
|
sø19-06 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
682292
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
682293
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
682294
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
682295
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
De 27 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2 - 9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.