MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
355509 ma
22-08 2022
Kl. 18:15
FB 2 Sønderbro Fight 2 Jens Jessens Vej
355505 ma
22-08 2022
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
355507 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder FC Culpa 2
355508
27-08 2022
Kl. 11:00
Rødovre Vanløse Rødovre Stadion
355510
27-08 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United 5 Sundby 3 Nørrebroparken
355512 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Pioneren FB 2 Vigerslevparken
355513 ti
30-08 2022
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Cøpenhavn United Kunst, Valby IP, tribunen
355511 on
31-08 2022
Kl. 17:45
Sønderbro Fight 2 Nørrebro United 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355515 to
01-09 2022
Kl. 20:15
Sundby 3 Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
355514 to
01-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
355517 ma
05-09 2022
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
355518 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Sundby 3
355516 on
07-09 2022
Kl. 17:30
Sønderbro Fight 2 Pioneren Kløvermarkens Idrætsanlæg
355519 on
07-09 2022
Kl. 18:15
FB 2 FC Culpa 2 Jens Jessens Vej
355520
10-09 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 5 Rødovre Nørrebroparken
355521 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Pioneren Nørrebro United 5 Vigerslevparken
355523 ti
13-09 2022
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Sønderbro Fight 2 Kunst, Valby IP, tribunen
355526 to
15-09 2022
Kl. 20:15
Sundby 3 Cøpenhavn United Kløvermarkens Idrætsanlæg
355525 to
15-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse FB 2 Vanløse Idrætspark
355524
17-09 2022
Kl. 11:00
Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
355529 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Pioneren FC Culpa 2 Vigerslevparken
355528 ma
19-09 2022
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
355527 on
21-09 2022
Kl. 17:30
Sønderbro Fight 2 Vanløse Kløvermarkens Idrætsanlæg
355530 on
21-09 2022
Kl. 18:15
FB 2 Sundby 3 Jens Jessens Vej
355531
24-09 2022
Kl. 13:00
Nørrebro United 5 Oversidder Nørrebroparken
355532 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Cøpenhavn United
355533 ti
27-09 2022
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Nørrebro United 5 Kunst, Valby IP, tribunen
355536 to
29-09 2022
Kl. 20:15
Sundby 3 Sønderbro Fight 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355535 to
29-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse Pioneren Vanløse Idrætspark
355534
01-10 2022
Kl. 11:00
Rødovre FB 2 Rødovre Stadion
355538 ma
03-10 2022
Kl. 17:00
Pioneren Sundby 3 Vigerslevparken
355539 ti
04-10 2022
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
355537
08-10 2022
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
355541
08-10 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 5 Cøpenhavn United Nørrebroparken
355540
09-10 2022
Kl. 17:30
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
355542 ma
10-10 2022
Kl. 19:15
Cøpenhavn United FB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
355543 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Sønderbro Fight 2
355546 to
13-10 2022
Kl. 20:15
Sundby 3 FC Culpa 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355545
15-10 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 5 Vanløse Nørrebroparken
355544
16-10 2022
Kl. 12:00
Rødovre Pioneren Rødovre Stadion
355548 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
Pioneren Oversidder Vigerslevparken
355549 ti
25-10 2022
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
355550 on
26-10 2022
Kl. 18:15
FB 2 Nørrebro United 5 Jens Jessens Vej
355551 to
27-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse Sundby 3 Vanløse Idrætspark
355547
29-10 2022
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Cøpenhavn United Kløvermarkens Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind