MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356326
ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Slægtens BK Jægersborg BK Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
356327
ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Valby 6 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
356329
28-08 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 JIF Hakoah Lundehusparken
1
-
4
356328
28-08 2022
Kl. 18:00
FC Babylon Frem 13 Kunst, Mimersparken
8
-
2
356334 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Frem 13 Valby 6 Valby Idrætspark
7
-
4
356333 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
Oversidder Slægtens BK
356331
to
01-09 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah HB 14 Ryparken Idrætsanlæg
7
-
1
356335
03-09 2022
Kl. 13:30
HIK 2 FC Babylon HIK
4
-
6
356332
04-09 2022
Kl. 10:00
Jægersborg BK Skjold 19 Gentofte Sportspark Øst
4
-
2
356337 ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Slægtens BK Frem 13 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
9
356338 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Valby 6 HIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
356336 to
08-09 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah Jægersborg BK Ryparken Idrætsanlæg
3
-
6
356339
10-09 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 Oversidder Lundehusparken
356340
11-09 2022
Kl. 13:45
HB 14 FC Babylon Fælledparken
1
-
2
356344 ti
13-09 2022
Kl. 18:45
Frem 13 Skjold 19 Valby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
356342 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Oversidder JIF Hakoah
356345
18-09 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Slægtens BK HIK
1
-
9
356341
18-09 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK HB 14 Gentofte Sportspark Øst
6
-
4
356343
18-09 2022
Kl. 18:00
FC Babylon Valby 6 Kunst, Mimersparken
3
-
1
356378
on
21-09 2022
Kl. 20:30
Slægtens BK FC Babylon Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
356377 to
22-09 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah Frem 13 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
356380
24-09 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 HIK 2 Lundehusparken
4
-
4
356381
25-09 2022
Kl. 11:15
HB 14 Valby 6 Fælledparken
1
-
0
356379
25-09 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Oversidder Gentofte Sportspark Øst
356382 ma
26-09 2022
Kl. 19:15
Valby 6 Slægtens BK Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
356383 ti
27-09 2022
Kl. 20:30
Oversidder HB 14
356386 to
29-09 2022
Kl. 20:30
HIK 2 JIF Hakoah HIK
2
-
7
356385
02-10 2022
Kl. 12:30
Frem 13 Jægersborg BK Valby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
356384
02-10 2022
Kl. 18:00
FC Babylon Skjold 19 Kunst, Mimersparken
5
-
2
356330
ma
03-10 2022
Kl. 19:30
HB 14 HIK 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
356389 ti
11-10 2022
Kl. 20:30
Oversidder Frem 13
356387 to
13-10 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah FC Babylon Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
356391
16-10 2022
Kl. 13:45
HB 14 Slægtens BK Fælledparken
Udehold taberdømt
356388
16-10 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK HIK 2 Gentofte Sportspark Øst
3
-
8
356392 ma
17-10 2022
Kl. 18:00
Slægtens BK Skjold 19 Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
356393 on
19-10 2022
Kl. 20:30
Valby 6 JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
356390 to
20-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 19 Valby 6 Lundehusparken
3
-
2
356395
23-10 2022
Kl. 11:15
HB 14 Frem 13 Fælledparken
3
-
13
356396
23-10 2022
Kl. 16:00
HIK 2 Oversidder HIK
356394
23-10 2022
Kl. 18:00
FC Babylon Jægersborg BK Kunst, Mimersparken
2
-
2
356399 ti
25-10 2022
Kl. 20:30
Oversidder FC Babylon
356397 to
27-10 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah Slægtens BK Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
356400
29-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 HB 14 Lundehusparken
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
356401
30-10 2022
Kl. 12:00
Frem 13 HIK 2 Valby Idrætspark
21
-
0
356398
30-10 2022
Kl. 16:00
Jægersborg BK Valby 6 Gentofte Sportspark Vest
8
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind