MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
340716 ma
22-08 2022
Kl. 19:15
FC Breeze Østerbro IF 6 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
3
312608 ti
23-08 2022
Kl. 19:15
Skjold 5 FB 13 Lundehusparken
3
-
0
312609
on
24-08 2022
Kl. 18:00
FC Nyhavn Skjold 8 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
340717 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Valby 5 Uganda Danish Cranes Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
6
340718
28-08 2022
Kl. 12:30
Oversidder HB 7
312612 ma
29-08 2022
Kl. 19:15
Uganda Danish Cranes FC Breeze Kunst, Valby IP, tribunen
11
-
2
312667 to
01-09 2022
Kl. 19:15
Skjold 8 Oversidder Lundehusparken
312666
03-09 2022
Kl. 10:00
HB 7 Valby 5 Fælledparken
3
-
6
312610
03-09 2022
Kl. 12:00
FB 13 FC Nyhavn Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
312611
03-09 2022
Kl. 14:15
Østerbro IF 6 Skjold 5 Fælledparken
3
-
2
312669 ma
05-09 2022
Kl. 19:15
FC Breeze HB 7 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
312671 ti
06-09 2022
Kl. 19:15
Skjold 5 Uganda Danish Cranes Lundehusparken
4
-
4
312668 ti
06-09 2022
Kl. 20:30
FB 13 Østerbro IF 6 Jens Jessens Vej
4
-
0
312672 on
07-09 2022
Kl. 18:00
FC Nyhavn Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
312670 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Valby 5 Skjold 8 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
1
312674 ma
19-09 2022
Kl. 19:15
FC Breeze Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
312677 on
21-09 2022
Kl. 18:00
FC Nyhavn Valby 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
312676
24-09 2022
Kl. 11:30
Skjold 5 Skjold 8 Lundehusparken
Hjemmehold taberdømt
312673
24-09 2022
Kl. 12:00
FB 13 HB 7 Jens Jessens Vej
5
-
4
312675
24-09 2022
Kl. 14:15
Østerbro IF 6 Uganda Danish Cranes Fælledparken
0
-
5
312679 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Uganda Danish Cranes FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
18
312682 ti
27-09 2022
Kl. 19:15
Skjold 8 FB 13 Lundehusparken
3
-
4
312678 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Valby 5 FC Breeze Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
312681
01-10 2022
Kl. 10:00
HB 7 Østerbro IF 6 Fælledparken
0
-
2
312680
02-10 2022
Kl. 11:15
Oversidder Skjold 5
312685 ma
03-10 2022
Kl. 20:30
Uganda Danish Cranes HB 7 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
6
312683 ti
04-10 2022
Kl. 20:30
FB 13 Oversidder Jens Jessens Vej
312686 to
06-10 2022
Kl. 18:00
Skjold 5 Valby 5 Lundehusparken
3
-
4
312687
08-10 2022
Kl. 11:00
FC Nyhavn FC Breeze Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
312684
08-10 2022
Kl. 14:15
Østerbro IF 6 Skjold 8 Fælledparken
2
-
5
312689 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
Uganda Danish Cranes FB 13 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
5
312692 ti
11-10 2022
Kl. 19:15
Skjold 8 FC Breeze Lundehusparken
4
-
2
312688
15-10 2022
Kl. 14:15
Østerbro IF 6 FC Nyhavn Fælledparken
3
-
1
312690
16-10 2022
Kl. 11:15
Oversidder Valby 5
312693 ma
17-10 2022
Kl. 19:15
FC Breeze Skjold 5 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
6
312697 ti
18-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 8 Uganda Danish Cranes Lundehusparken
3
-
4
312694 on
19-10 2022
Kl. 19:15
Valby 5 FB 13 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
0
312696 on
19-10 2022
Kl. 20:15
FC Nyhavn HB 7 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
312695
23-10 2022
Kl. 11:15
Oversidder Østerbro IF 6
312691 ma
24-10 2022
Kl. 19:30
HB 7 Skjold 5 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
312700 ma
24-10 2022
Kl. 20:30
Uganda Danish Cranes Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
312701 to
27-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 5 FC Nyhavn Lundehusparken
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
314147
29-10 2022
Kl. 11:15
HB 7 Skjold 8 Fælledparken
Udehold taberdømt
312699
29-10 2022
Kl. 14:15
Østerbro IF 6 Valby 5 Fælledparken
1
-
4
312698
30-10 2022
Kl. 16:00
FB 13 FC Breeze Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind