MENU

3. Division 2021/22 //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665161
1
07-08 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Idrætspark
3 - 4
665156
1
07-08 2021
Kl. 13:30
VSK Århus KFUM, Roskilde Vejlby/Risskov Centret
1 - 0
665157
1
07-08 2021
Kl. 14:00
Næsby BK Frem ALPI Arena Næsby
0 - 2
665160
1
07-08 2021
Kl. 14:00
Herlev IF FC Roskilde Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 4
665158
1
07-08 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Young Boys FD Slagelse Stadion
3 - 1
665163
2
14-08 2021
Kl. 13:00
Dalum IF VSK Århus Dalum Stadion
2 - 0
665166
2
14-08 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Herlev IF Lillevang Idrætscenter
3 - 0
665167
2
14-08 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD Vanløse JYSK Park (kunstgræs)
0 - 1
665162
2
14-08 2021
Kl. 14:00
Frem IF Lyseng Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
665164
2
14-08 2021
Kl. 14:00
FC Roskilde Næsby BK Roskilde Idrætspark
4 - 0
665165
2
14-08 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Karlslunde IF Slagelse Stadion
1 - 2
665172
3 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Karlslunde IF KFUM, Roskilde Karlslunde Stadion
0 - 1
665168
3 on
18-08 2021
Kl. 18:30
VSK Århus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret
2 - 2
665169
3 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Næsby BK Slagelse B&I ALPI Arena Næsby
3 - 0
665170
3 on
18-08 2021
Kl. 18:30
FC Roskilde Frem Roskilde Idrætspark
3 - 0
665173
3 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Young Boys FD Dalum IF JYSK Park (kunstgræs)
0 - 0
665171
3 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Vanløse Herlev IF Tingbjerg Idrætspark
0 - 2
665174
4
21-08 2021
Kl. 13:00
Dalum IF FC Roskilde Dalum Stadion
1 - 3
665177
4
21-08 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Næsby BK Karlslunde Stadion
0 - 2
665179
4
21-08 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng Young Boys FD Lyseng Idrætspark
1 - 2
665176
4
21-08 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Frem Lillevang Idrætscenter
1 - 1
665178
4
21-08 2021
Kl. 14:00
Herlev IF VSK Århus Herlev IF Stadion (Kunst)
1 - 1
665175
4
21-08 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
0 - 0
665159
1 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Karlslunde IF Vanløse Karlslunde Stadion
1 - 2
665186
5
28-08 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Dalum IF Lillevang Idrætscenter
3 - 2
665180
5
28-08 2021
Kl. 13:30
VSK Århus Vanløse Vejlby/Risskov Centret
4 - 2
665181
5
28-08 2021
Kl. 14:00
Frem Karlslunde IF Valby IP, Stadion, kunst
5 - 0
665182
5
28-08 2021
Kl. 14:00
Næsby BK IF Lyseng ALPI Arena Næsby
0 - 2
665185
5
28-08 2021
Kl. 14:00
FC Roskilde Young Boys FD Roskilde Idrætspark
4 - 1
665187
5
28-08 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Slagelse B&I Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 3
665191
6
04-09 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Herlev IF Karlslunde Stadion
3 - 0
665193
6
04-09 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng FC Roskilde Lyseng Idrætspark
1 - 4
665189
6
04-09 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Vanløse Lillevang Idrætscenter
1 - 2
665192
6
04-09 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD Frem JYSK Park (kunstgræs)
2 - 2
665190
6
04-09 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I VSK Århus Slagelse Stadion
1 - 1
665188
6 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
1 - 1
665194
7
11-09 2021
Kl. 13:30
VSK Århus Karlslunde IF Vejlby/Risskov Centret
2 - 3
665195
7
11-09 2021
Kl. 14:00
Frem Dalum IF Valby IP, Stadion, kunst
1 - 1
665196
7
11-09 2021
Kl. 14:00
Næsby BK Young Boys FD ALPI Arena Næsby
3 - 3
665199
7
11-09 2021
Kl. 14:00
Herlev IF IF Lyseng Herlev IF Stadion (Kunst)
0 - 1
665197
7
12-09 2021
Kl. 13:00
Vanløse FC Roskilde Vanløse Idrætspark
2 - 4
665198
7
12-09 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Slagelse B&I Lillevang Idrætscenter
2 - 0
665203
8 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Karlslunde IF Roskilde Idrætspark
4 - 0
665201
8
18-09 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Slagelse B&I Dalum Stadion
2 - 1
665205
8
18-09 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng Vanløse Lyseng Idrætspark
1 - 0
665204
8
18-09 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD Herlev IF JYSK Park (kunstgræs)
2 - 1
665202
8
18-09 2021
Kl. 14:00
Næsby BK KFUM, Roskilde ALPI Arena Næsby
1 - 3
665200
8
18-09 2021
Kl. 14:00
Frem VSK Århus Valby IP, Stadion, kunst
1 - 1
665207
9
25-09 2021
Kl. 13:00
Vanløse Dalum IF Vanløse Idrætspark
1 - 1
665210
9
25-09 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF IF Lyseng Karlslunde Stadion
2 - 3
665209
9
25-09 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Young Boys FD Lillevang Idrætscenter
2 - 2
665206
9
25-09 2021
Kl. 13:30
VSK Århus FC Roskilde Vejlby/Risskov Centret
2 - 2
665211
9
25-09 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Næsby BK Herlev IF Stadion (Kunst)
0 - 2
665208
9
26-09 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Frem Slagelse Stadion
1 - 1
665215
10 fr
01-10 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
4 - 2
665213
10
02-10 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Herlev IF Dalum Stadion
2 - 0
665240
10
02-10 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng KFUM, Roskilde Lyseng Idrætspark
1 - 1
665216
10
02-10 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD Karlslunde IF JYSK Park (kunstgræs)
2 - 5
665214
10
02-10 2021
Kl. 14:00
Næsby BK VSK Århus ALPI Arena Næsby
1 - 3
665212
10
02-10 2021
Kl. 14:00
Frem Vanløse Valby IP, Stadion, kunst
2 - 3
665245
11
09-10 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Dalum IF Karlslunde Stadion
0 - 0
665241
11
09-10 2021
Kl. 13:30
VSK Århus Young Boys FD Vejlby/Risskov Centret
1 - 4
665244
11
09-10 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde FC Roskilde Lillevang Idrætscenter
1 - 1
665246
11
09-10 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Frem Herlev IF Stadion (Kunst)
0 - 3
665243
11
09-10 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I IF Lyseng Slagelse Stadion
2 - 1
665242
11
09-10 2021
Kl. 15:30
Vanløse Næsby BK Vanløse Idrætspark
1 - 0
665251
12
16-10 2021
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I Vanløse Idrætspark
3 - 2
665247
12
16-10 2021
Kl. 14:00
VSK Århus Herlev IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
1 - 0
665248
12
16-10 2021
Kl. 14:00
Frem KFUM, Roskilde Valby IP, Stadion, kunst
3 - 2
665249
12
16-10 2021
Kl. 14:00
Næsby BK Karlslunde IF ALPI Arena Næsby
4 - 0
665250
12
16-10 2021
Kl. 14:00
FC Roskilde Dalum IF Roskilde Idrætspark
3 - 0
665252
12
17-10 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD IF Lyseng JYSK Park (kunstgræs)
1 - 2
665254
13
23-10 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Vanløse Dalum - Kunstgræsbane
1 - 1
665259
13
23-10 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Slagelse B&I Karlslunde Stadion
1 - 3
665261
13
23-10 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng Næsby BK Lyseng Idrætspark
1 - 4
665255
13
23-10 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde VSK Århus Lillevang Idrætscenter
1 - 3
665260
13
23-10 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Young Boys FD Herlev IF Stadion (Kunst)
0 - 2
665253
13
23-10 2021
Kl. 14:00
Frem FC Roskilde Valby IP, Stadion, kunst
2 - 2
665264
14 fr
29-10 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Herlev IF Roskilde Idrætspark
2 - 3
665265
14
30-10 2021
Kl. 13:00
Vanløse Karlslunde IF Vanløse Idrætspark
4 - 1
665263
14
30-10 2021
Kl. 13:00
Dalum IF IF Lyseng Dalum - Kunstgræsbane
2 - 2
665262
14
30-10 2021
Kl. 13:30
VSK Århus Frem Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
1 - 2
665266
14
30-10 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Næsby BK Slagelse Stadion
1 - 1
665267
14
31-10 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD KFUM, Roskilde JYSK Park (kunstgræs)
4 - 0
665269
15 fr
05-11 2021
Kl. 19:00
Næsby BK Dalum IF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
2 - 1
665273
15
06-11 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng Slagelse B&I Lyseng Kunstgræs
1 - 0
665271
15
06-11 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
1 - 2
665272
15
06-11 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Vanløse Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 0
665270
15
06-11 2021
Kl. 14:00
FC Roskilde VSK Århus Roskilde Idrætspark
4 - 3
665268
15
06-11 2021
Kl. 14:00
Frem Young Boys FD Valby IP, Stadion, kunst
1 - 0
665274
16 fr
12-11 2021
Kl. 19:00
VSK Århus Næsby BK Robotize Park (ASA kunstgræs)
0 - 0
665275
16
13-11 2021
Kl. 13:00
Dalum IF KFUM, Roskilde Dalum - Kunstgræsbane
4 - 1
665276
16
13-11 2021
Kl. 13:00
Vanløse IF Lyseng Vanløse Idrætspark
0 - 3
665278
16
13-11 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Frem Karlslunde Stadion
2 - 2
665279
16
13-11 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD FC Roskilde JYSK Park (kunstgræs)
2 - 2
665277
16
13-11 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Herlev IF Slagelse Stadion
4 - 0
665281
17 fr
19-11 2021
Kl. 19:00
Næsby BK Vanløse OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
1 - 0
665282
17 fr
19-11 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde KFUM, Roskilde Roskilde Idrætspark
2 - 2
665285
17
20-11 2021
Kl. 13:15
IF Lyseng Karlslunde IF Lyseng Kunstgræs
3 - 1
665283
17
20-11 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Dalum IF Herlev IF Stadion (Kunst)
0 - 3
665280
17
20-11 2021
Kl. 14:00
Frem Slagelse B&I Valby IP, Stadion, kunst
5 - 0
665284
17
21-11 2021
Kl. 14:00
Young Boys FD VSK Århus JYSK Park (kunstgræs)
1 - 2
665286 18
12-03 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Frem Dalum - Kunstgræsbane
665287 18
12-03 2022
Kl. 13:00
Vanløse Young Boys FD Vanløse Idrætspark
665290 18
12-03 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF VSK Århus Karlslunde Stadion
665291 18
12-03 2022
Kl. 13:15
IF Lyseng Herlev IF Lyseng Idrætspark
665289 18
12-03 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Næsby BK Lillevang Idrætscenter
665288 18
12-03 2022
Kl. 15:00
Slagelse B&I FC Roskilde Slagelse Stadion
665295 19
19-03 2022
Kl. 13:00
Vanløse KFUM, Roskilde Vanløse Idrætspark
665292 19
19-03 2022
Kl. 13:30
VSK Århus Dalum IF Vejlby/Risskov Centret
665293 19
19-03 2022
Kl. 14:00
Frem Næsby BK Valby IP, Stadion, kunst
665294 19
19-03 2022
Kl. 14:00
FC Roskilde IF Lyseng Roskilde Idrætspark
665296 19
19-03 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Karlslunde IF Herlev IF Stadion (Kunst)
665297 19
19-03 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Slagelse B&I JYSK Park (kunstgræs)
665298 20
26-03 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Young Boys FD Dalum - Kunstgræsbane
665300 20
26-03 2022
Kl. 13:00
Vanløse VSK Århus Vanløse Idrætspark
665302 20
26-03 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF FC Roskilde Karlslunde Stadion
665303 20
26-03 2022
Kl. 13:15
IF Lyseng Frem Lyseng Idrætspark
665299 20
26-03 2022
Kl. 14:00
Næsby BK Herlev IF ALPI Arena Næsby
665301 20
26-03 2022
Kl. 15:00
Slagelse B&I KFUM, Roskilde Slagelse Stadion
665307 21 fr
01-04 2022
Kl. 19:00
FC Roskilde Vanløse Roskilde Idrætspark
665306 21
02-04 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Karlslunde IF Dalum Stadion
665308 21
02-04 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde IF Lyseng Lillevang Idrætscenter
665304 21
02-04 2022
Kl. 13:30
VSK Århus Slagelse B&I Vejlby/Risskov Centret
665305 21
02-04 2022
Kl. 14:00
Frem Herlev IF Valby IP, Stadion, kunst
665309 21
02-04 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Næsby BK JYSK Park (kunstgræs)
665310 22
09-04 2022
Kl. 15:00
Næsby BK FC Roskilde ALPI Arena Næsby
665311 22
09-04 2022
Kl. 15:00
Vanløse Frem Vanløse Idrætspark
665312 22
09-04 2022
Kl. 15:00
Slagelse B&I Dalum IF Slagelse Stadion
665313 22
09-04 2022
Kl. 15:00
Karlslunde IF Young Boys FD Karlslunde Stadion
665314 22
09-04 2022
Kl. 15:00
Herlev IF KFUM, Roskilde Herlev IF Stadion (Kunst)
665315 22
09-04 2022
Kl. 15:00
IF Lyseng VSK Århus Lyseng Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind