MENU

VinterBOLD Herresenior S4-S6, Pulje 7 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
868510
05-02 2022
Kl. 13:15
Bk. Skjold (1) Amager FF (1) Ryparken Idrætsanlæg
868511
05-02 2022
Kl. 14:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Taastrup FC (1) Ishøj Idrætscenter
868509
05-02 2022
Kl. 15:30
Albertslund BS 72 (1) BK Vestia 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
868508
06-02 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF HIK (2) Brøndby Stadion
868512
12-02 2022
Kl. 12:00
HIK (2) Torslunde-Ishøj IF (1) HIK
868513
12-02 2022
Kl. 14:00
BK Vestia 2 Bk. Skjold (1) Bavnehøj Idrætsanlæg
868515
12-02 2022
Kl. 14:10
Taastrup FC (1) Brøndbyernes IF NyBolig Park - Kunstgræs
868514
12-02 2022
Kl. 15:00
Amager FF (1) Albertslund BS 72 (1) Kastrup IA ved Diget
868519
19-02 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Amager FF (1) Ishøj Idrætscenter
868517
27-02 2022
Kl. 12:00
Albertslund BS 72 (1) Taastrup FC (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
868516
27-02 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF BK Vestia 2 Brøndby Stadion
868518
27-02 2022
Kl. 13:15
Bk. Skjold (1) HIK (2) Ryparken Idrætsanlæg
868535
05-03 2022
Kl. 09:00
Amager FF (1) Brøndbyernes IF Kastrup IA ved Diget
868520
05-03 2022
Kl. 12:00
HIK (2) Albertslund BS 72 (1) HIK
868521
05-03 2022
Kl. 14:00
BK Vestia 2 Torslunde-Ishøj IF (1) Bavnehøj Idrætsanlæg
868536
05-03 2022
Kl. 14:20
Taastrup FC (1) Bk. Skjold (1) NyBolig Park - Kunstgræs
868540
12-03 2022
Kl. 13:00
Amager FF (1) Taastrup FC (1) Kastrup IA ved Diget
868538
12-03 2022
Kl. 14:00
HIK (2) BK Vestia 2 HIK
868539
13-03 2022
Kl. 11:30
Bk. Skjold (1) Torslunde-Ishøj IF (1) Ryparken Idrætsanlæg
868537
13-03 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Albertslund BS 72 (1) Brøndby Stadion
868544
19-03 2022
Kl. 12:40
Taastrup FC (1) HIK (2) NyBolig Park - Kunstgræs
868542
19-03 2022
Kl. 14:00
BK Vestia 2 Amager FF (1) Bavnehøj Idrætsanlæg
868543
19-03 2022
Kl. 14:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
868541
20-03 2022
Kl. 13:30
Albertslund BS 72 (1) Bk. Skjold (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
868559
26-03 2022
Kl. 13:00
Amager FF (1) HIK (2) Kastrup IA ved Diget
868560
26-03 2022
Kl. 14:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Albertslund BS 72 (1) Ishøj Idrætscenter
868557
26-03 2022
Kl. 14:00
BK Vestia 2 Taastrup FC (1) Bavnehøj Idrætsanlæg
868558
26-03 2022
Kl. 15:00
Bk. Skjold (1) Brøndbyernes IF Ryparken Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind