MENU

Serie 4, P1 21/22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
678789 to
19-08 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken FC Silenus Ryparken Idrætsanlæg
1 - 4
678559
21-08 2021
Kl. 10:00
Real l' Hôpital Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
678791
21-08 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

678667 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic Pan Fodbold Valby IP, Gl. Afdeling
5 - 1
678807
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Egedal Boldklub FC Ryparken Valby IP, Gl. Afdeling
8 - 2
678790
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Copenfalster FF Argon FK Lersøparken
7 - 0
678809 fr
27-08 2021
Kl. 20:00
Pan Fodbold Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

678814
28-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder Copenhagen Celtic
678793
28-08 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
678804
28-08 2021
Kl. 12:00
Argon FK Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
678805
28-08 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
678822
29-08 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Real l' Hôpital Rådvadsvej
1 - 4
679250 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Copenfalster FF Real l' Hôpital Lersøparken
UHT

Udehold taberdømt

683627
on
01-09 2021
Kl. 18:30
NV FK Herman Sporting 43 Rådvadsvej
1 - 3
678856 to
02-09 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Pan Fodbold Ryparken Idrætsanlæg
0 - 4
678855 fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Olympiakos København Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
678946
04-09 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
678948
04-09 2021
Kl. 12:00
Argon FK NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
678837
04-09 2021
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
678943
04-09 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Egedal Boldklub Lersøparken
2 - 1
678833
05-09 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF Real l' Hôpital Valby IP, tribunen
2 - 3
679721 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Argon FK FC Ryparken Valby IP, Gl. Afdeling
UHT

Udehold taberdømt

682255 ti
07-09 2021
Kl. 21:00
Oversidder Real l' Hôpital
679718
on
08-09 2021
Kl. 18:00
Amandas Sønner Copenfalster FF Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 1
682128
on
08-09 2021
Kl. 18:00
Egedal Boldklub Copenhagen Celtic Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 2
679722 to
09-09 2021
Kl. 18:00
FC Silenus Olympiakos København Valby IP, Gl. Afdeling
0 - 2
682182
to
09-09 2021
Kl. 20:00
Pan Fodbold Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 3
678963
11-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder FC Ryparken
678951
11-09 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
678956
11-09 2021
Kl. 12:00
Real l' Hôpital Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
678957
11-09 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
678959
11-09 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
679041
12-09 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Dankurd IF Rådvadsvej
1 - 2
678960
12-09 2021
Kl. 12:00
Pan Fodbold Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
679045 to
16-09 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Sporting 43 Ryparken Idrætsanlæg
3 - 6
679043 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Olympiakos København Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 0
679079
18-09 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
679081
18-09 2021
Kl. 12:00
Argon FK Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
679083
18-09 2021
Kl. 14:00
FC Silenus NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
679046
18-09 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Oversidder Lersøparken
679042
18-09 2021
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 6
678788 on
22-09 2021
Kl. 20:30
Olympiakos København Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 0
679200
fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Pan Fodbold Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 0
679201
25-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Amandas Sønner
679084
25-09 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 4
679086
25-09 2021
Kl. 12:00
Real l' Hôpital FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
679089
25-09 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
679228
26-09 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Copenhagen Celtic Rådvadsvej
2 - 1
679087
26-09 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF Olympiakos København Valby IP, tribunen
1 - 4
679248
to
30-09 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Dankurd IF Ryparken Idrætsanlæg
3 - 9
679229 fr
01-10 2021
Kl. 18:00
Olympiakos København Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
679256 fr
01-10 2021
Kl. 19:15
Argon FK Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
679251
02-10 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
679522
02-10 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

679527
02-10 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
679542
fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Pan Fodbold Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
679554
09-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder FC Silenus
679534
09-10 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
679537
09-10 2021
Kl. 12:00
Real l' Hôpital Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
679541
09-10 2021
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
679556
10-10 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman Olympiakos København Rådvadsvej
3 - 3
679538
10-10 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF Copenfalster FF Valby IP, tribunen
4 - 4
679558 to
14-10 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Olympiakos København Ryparken Idrætsanlæg
0 - 1
679565
16-10 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
679564
16-10 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Copenhagen Celtic Lersøparken
4 - 2
679567
16-10 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
679568
16-10 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
679569
16-10 2021
Kl. 16:00
Pan Fodbold NV FK Herman Valby IP, tribunen
6 - 2
679566
17-10 2021
Kl. 12:00
Argon FK Real l' Hôpital Ryparken Idrætsanlæg
0 - 3
679582 fr
22-10 2021
Kl. 18:00
Olympiakos København Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

679589
23-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Pan Fodbold
679570
23-10 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
679571
23-10 2021
Kl. 12:00
Real l' Hôpital FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

679577
23-10 2021
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
679590
24-10 2021
Kl. 10:00
NV FK Herman FC Ryparken Ryparken Idrætsanlæg
5 - 0
679574
24-10 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
679694 fr
29-10 2021
Kl. 20:00
Pan Fodbold Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
679706
30-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder NV FK Herman
679594
30-10 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
679689
30-10 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
679691
30-10 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
679597
31-10 2021
Kl. 12:00
Argon FK Copenhagen Celtic Ryparken Idrætsanlæg
2 - 3
679593
31-10 2021
Kl. 12:00
Copenfalster FF FC Ryparken Lersøparken
4 - 0
679716 to
04-11 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Amandas Sønner Ryparken Idrætsanlæg
0 - 9
679714 fr
05-11 2021
Kl. 18:00
Olympiakos København Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
679710
06-11 2021
Kl. 10:00
Real l' Hôpital Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

679708
06-11 2021
Kl. 12:00
Sporting 43 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
679711
06-11 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
679713
06-11 2021
Kl. 16:00
Copenhagen Celtic FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
679717
06-11 2021
Kl. 16:00
Copenfalster FF NV FK Herman Grøndal Multicenter
1 - 3
678660 to
11-11 2021
Kl. 20:00
Dankurd IF Oversidder Valby IP, tribunen
683640 to
14-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Dankurd IF
683657 to
14-04 2022
Kl. 12:00
NV FK Herman Amandas Sønner Rådvadsvej
683632 to
14-04 2022
Kl. 12:00
FC Silenus FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
683628 to
14-04 2022
Kl. 14:00
Sporting 43 Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
683633 to
14-04 2022
Kl. 16:00
Egedal Boldklub Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
683635 to
14-04 2022
Kl. 16:00
Pan Fodbold Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
683631 to
14-04 2022
Kl. 18:00
Argon FK Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
683682 ma
18-04 2022
Kl. 10:00
Real l' Hôpital NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
683683 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Dankurd IF Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
683684 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
683685 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Olympiakos København Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
683686 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
FC Ryparken Egedal Boldklub Ryparken Idrætsanlæg
683687 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Copenfalster FF FC Silenus Lersøparken
683688 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Amandas Sønner Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
683703 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
683706
23-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Olympiakos København
683698
23-04 2022
Kl. 10:00
Sporting 43 Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
683699
23-04 2022
Kl. 12:00
Real l' Hôpital Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
683700
23-04 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
683701
23-04 2022
Kl. 16:00
Egedal Boldklub Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
683717
24-04 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman Argon FK Rådvadsvej
683724 to
28-04 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
683723 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Olympiakos København Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
683733
30-04 2022
Kl. 12:00
Amandas Sønner Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
683734
30-04 2022
Kl. 12:00
Argon FK FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
683725
30-04 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Pan Fodbold Lersøparken
683722
30-04 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
683721
01-05 2022
Kl. 14:00
Dankurd IF NV FK Herman Valby IP, tribunen
684095 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
684150
07-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Copenfalster FF
683790
07-05 2022
Kl. 12:00
Sporting 43 FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
684033
07-05 2022
Kl. 12:00
Real l' Hôpital Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
684049
07-05 2022
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
684151
08-05 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman FC Silenus Rådvadsvej
684034
08-05 2022
Kl. 14:00
Dankurd IF Copenhagen Celtic Valby IP, tribunen
684224 to
12-05 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken Real l' Hôpital Ryparken Idrætsanlæg
684157 fr
13-05 2022
Kl. 18:00
Olympiakos København Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
689655
14-05 2022
Kl. 12:00
Amandas Sønner Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
689660
14-05 2022
Kl. 14:00
Argon FK Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
689661
14-05 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
684250
14-05 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Sporting 43 Lersøparken
684156
14-05 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
689701 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
689705
21-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Argon FK
689662
21-05 2022
Kl. 12:00
Sporting 43 Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
689663
21-05 2022
Kl. 12:00
Real l' Hôpital Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
689669
21-05 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
689738
22-05 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman Egedal Boldklub Rådvadsvej
689664
22-05 2022
Kl. 14:00
Dankurd IF FC Ryparken Valby IP, tribunen
689921 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Olympiakos København NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
689970 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FC Ryparken Copenhagen Celtic Ryparken Idrætsanlæg
690519 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Copenfalster FF Dankurd IF Lersøparken
690980 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FC Silenus Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
690982 to
26-05 2022
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
690520 to
26-05 2022
Kl. 14:00
Amandas Sønner Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
690842 to
26-05 2022
Kl. 14:00
Argon FK Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
690983
28-05 2022
Kl. 12:00
Sporting 43 FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
690985
28-05 2022
Kl. 12:00
Real l' Hôpital Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
691001
28-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Egedal Boldklub
690992
28-05 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
691067
29-05 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman Pan Fodbold Rådvadsvej
690986
29-05 2022
Kl. 14:00
Dankurd IF Amandas Sønner Valby IP, tribunen
690997
29-05 2022
Kl. 14:00
Olympiakos København FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
691106 to
02-06 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken NV FK Herman Ryparken Idrætsanlæg
691246 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Egedal Boldklub Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
691249 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
691135
04-06 2022
Kl. 12:00
Amandas Sønner Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
691220
04-06 2022
Kl. 12:00
Argon FK Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
691242
04-06 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
691108
04-06 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Olympiakos København Lersøparken
693568 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
FC Ryparken Copenfalster FF Ryparken Idrætsanlæg
693569 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
NV FK Herman Oversidder Rådvadsvej
691254 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Dankurd IF FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
691352 ma
06-06 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
691353 ma
06-06 2022
Kl. 16:00
Olympiakos København Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
691252 ma
06-06 2022
Kl. 16:00
Sporting 43 Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
691253 ma
06-06 2022
Kl. 16:00
Real l' Hôpital Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
693576 fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
693578
18-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Sporting 43
693572
18-06 2022
Kl. 12:00
Amandas Sønner FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
693573
18-06 2022
Kl. 12:00
Argon FK Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
693574
18-06 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
693575
18-06 2022
Kl. 16:00
Egedal Boldklub Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
689522
19-06 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman Copenfalster FF Rådvadsvej
689523
25-06 2022
Kl. 14:00
Sporting 43 NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
689531
25-06 2022
Kl. 14:00
Real l' Hôpital Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
689532
25-06 2022
Kl. 14:00
Dankurd IF Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
689541
25-06 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Egedal Boldklub Valby IP, tribunen
689548
25-06 2022
Kl. 14:00
Olympiakos København FC Silenus Valby IP, tribunen
689553
25-06 2022
Kl. 14:00
FC Ryparken Argon FK Ryparken Idrætsanlæg
689555
25-06 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Amandas Sønner Lersøparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op. 
Nr. 3 rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien.

Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker DBU København 1.-hold ud af Københavnsserien eller der ikke rykker hold ned fra Serie 2, pulje 4 til Serie 3, pulje 7.

Nedrykning:
Antallet af hold, der rykker ned, svarer til antallet af DBU København 1.-hold, der rykker ud af Københavnsserien 2021/22.

Dog rykker nr. 14 altid ned.
 

Log ind