MENU

Serie 2, P4 21/22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
222019 fr
20-08 2021
Kl. 18:00
Amager FF Valby Bk. John Tranums Alle
222028 fr
20-08 2021
Kl. 18:00
FC Randoms FK Prespa Kunst, Valby IP, tribunen
222030 fr
20-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder Amalie
222029
21-08 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United FC Nordhavn Kunst, Mimersparken
222031
21-08 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Bk. Vestia Kløvermarken
222017
21-08 2021
Kl. 14:00
KFB FC Nyhavn Kløvermarken
222018
22-08 2021
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Østerbro IF Kunst, Ryparken
222032 on
25-08 2021
Kl. 18:00
FC Nyhavn Sunred Beach FC Kløvermarken
222037 to
26-08 2021
Kl. 18:00
Amalie Sønderbro Fight Kløvermarken
222044 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Randoms Kunst, Valby IP, tribunen
222043 fr
27-08 2021
Kl. 19:30
FK Prespa Nørrebro United Kunst, Ryparken
222049
28-08 2021
Kl. 14:00
Østerbro IF Amager FF Kunst, Fælledparken
222038
29-08 2021
Kl. 10:00
FC Nordhavn Oversidder Kunst, Ryparken
222050
29-08 2021
Kl. 14:00
Bk. Vestia KFB Kunst, Bavnehøj IA
226456 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarken
226671 ti
31-08 2021
Kl. 19:30
Østerbro IF KFB Kunst, Fælledparken
226664 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. Sunred Beach FC Valby IP, tribunen
226706 on
01-09 2021
Kl. 20:00
Bk. Vestia FC Nyhavn Kunst, Bavnehøj IA
226459 on
01-09 2021
Kl. 21:00
FK Prespa Amager FF Kunst, Ryparken
226457 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Amalie Nørrebro United Kløvermarken
222052 fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Amager FF FC Nyhavn John Tranums Alle
222053 fr
03-09 2021
Kl. 18:00
FC Randoms Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
222907 fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder FK Prespa
222908
04-09 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FC Nordhavn Kløvermarken
222054
04-09 2021
Kl. 12:15
Nørrebro United Valby Bk. Kunst, Mimersparken
222051
05-09 2021
Kl. 12:00
Sunred Beach FC KFB Kunst, Ryparken
222909 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Amalie Bk. Vestia Kløvermarken
226458 on
08-09 2021
Kl. 21:00
FC Nordhavn FC Randoms Kunst, Ryparken
222918 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
222917 fr
10-09 2021
Kl. 19:30
FK Prespa Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
222910
11-09 2021
Kl. 14:00
FC Nyhavn FC Randoms Kunstbane 1, Kløvermarken
222911
11-09 2021
Kl. 14:00
KFB Amager FF Kløvermarken
222919
11-09 2021
Kl. 14:00
Østerbro IF Nørrebro United Kunst, Fælledparken
222920
11-09 2021
Kl. 14:00
Bk. Vestia Sunred Beach FC Kunst, Bavnehøj IA
222915
12-09 2021
Kl. 10:00
FC Nordhavn Amalie Kunst, Ryparken
224239 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Amalie FK Prespa Kløvermarken
222921 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Amager FF Sunred Beach FC John Tranums Alle
222925 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
FC Randoms KFB Kunst, Valby IP, tribunen
224136 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Østerbro IF
224135
18-09 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United FC Nyhavn Kunst, Mimersparken
224238
18-09 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Valby Bk. Kløvermarken
224241
19-09 2021
Kl. 10:00
FC Nordhavn Bk. Vestia Kunst, Ryparken
224483 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
224482 fr
24-09 2021
Kl. 19:30
FK Prespa FC Nordhavn Kunst, Ryparken
224479
25-09 2021
Kl. 12:00
FC Nyhavn Oversidder Kløvermarken
224480
25-09 2021
Kl. 14:00
KFB Nørrebro United Kløvermarken
224602
25-09 2021
Kl. 14:00
Østerbro IF Sønderbro Fight Kunst, Fælledparken
224603
25-09 2021
Kl. 14:00
Bk. Vestia Amager FF Kunst, Bavnehøj IA
224481
26-09 2021
Kl. 12:00
Sunred Beach FC FC Randoms Kunst, Ryparken
224611 to
30-09 2021
Kl. 20:15
Amalie Østerbro IF Kunstbane 2, Kløvermarken
224609 fr
01-10 2021
Kl. 17:00
Oversidder KFB
224613 fr
01-10 2021
Kl. 19:30
FK Prespa Bk. Vestia Kunst, Ryparken
224604 fr
01-10 2021
Kl. 20:00
FC Randoms Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
224610
02-10 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FC Nyhavn Kløvermarken
224607
02-10 2021
Kl. 12:15
Nørrebro United Sunred Beach FC Kunst, Mimersparken
224612
03-10 2021
Kl. 10:00
FC Nordhavn Valby Bk. Kunst, Ryparken
224617 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Amager FF Nørrebro United John Tranums Alle
224618 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. FK Prespa Kunst, Valby IP, tribunen
224614
09-10 2021
Kl. 12:00
FC Nyhavn Amalie Kløvermarken
224615
09-10 2021
Kl. 14:00
KFB Sønderbro Fight Kløvermarken
224640
09-10 2021
Kl. 14:00
Østerbro IF FC Nordhavn Kunst, Fælledparken
224641
09-10 2021
Kl. 14:00
Bk. Vestia FC Randoms Kunst, Bavnehøj IA
224616
10-10 2021
Kl. 10:00
Sunred Beach FC Oversidder Kunst, Ryparken
224647 fr
15-10 2021
Kl. 17:00
Oversidder Amager FF
224672 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. Bk. Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
224671 fr
15-10 2021
Kl. 19:30
FK Prespa Østerbro IF Kunst, Ryparken
224648
16-10 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Sunred Beach FC Kløvermarken
224669
16-10 2021
Kl. 16:00
Amalie KFB Kløvermarken
224643
16-10 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Randoms Kunst, Mimersparken
224670
17-10 2021
Kl. 10:00
FC Nordhavn FC Nyhavn Kunst, Ryparken
198629 fr
22-10 2021
Kl. 18:00
Amager FF Sønderbro Fight John Tranums Alle
225104 fr
22-10 2021
Kl. 18:00
FC Randoms Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
224673
23-10 2021
Kl. 12:00
FC Nyhavn FK Prespa Kløvermarken
224867
23-10 2021
Kl. 14:00
KFB FC Nordhavn Kløvermarken
225266
23-10 2021
Kl. 14:00
Østerbro IF Valby Bk. Kunst, Fælledparken
225267
23-10 2021
Kl. 14:00
Bk. Vestia Nørrebro United Kunst, Bavnehøj IA
224870
24-10 2021
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Amalie Kunst, Ryparken
225270 to
28-10 2021
Kl. 18:00
Amalie Amager FF Kløvermarken
225268 fr
29-10 2021
Kl. 17:00
Oversidder Nørrebro United
225322 fr
29-10 2021
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
225272 fr
29-10 2021
Kl. 19:30
FK Prespa KFB Kunst, Ryparken
225269
30-10 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FC Randoms Kløvermarken
225492
30-10 2021
Kl. 14:00
Østerbro IF Bk. Vestia Kunst, Fælledparken
225271
31-10 2021
Kl. 10:00
FC Nordhavn Sunred Beach FC Kunst, Ryparken
226455 fr
05-11 2021
Kl. 17:00
Oversidder Bk. Vestia
226349 fr
05-11 2021
Kl. 18:00
Amager FF FC Nordhavn John Tranums Alle
226358 fr
05-11 2021
Kl. 18:00
FC Randoms Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
226362
06-11 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United Sønderbro Fight Kunst, Mimersparken
226344
06-11 2021
Kl. 14:00
KFB Valby Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
226348
07-11 2021
Kl. 12:00
Sunred Beach FC FK Prespa Kunst, Ryparken
225884
07-11 2021
Kl. 18:00
FC Nyhavn Østerbro IF Kunstbane 1, Kløvermarken
226709 to
14-04 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn KFB Kløvermarken
226737 to
14-04 2022
Kl. 12:00
Amalie Oversidder Kløvermarken
226738 to
14-04 2022
Kl. 12:00
FC Nordhavn Nørrebro United Kunst, Ryparken
226740 to
14-04 2022
Kl. 12:00
FK Prespa FC Randoms Kunst, Ryparken
226751 to
14-04 2022
Kl. 12:00
Valby Bk. Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
226806 to
14-04 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF Sunred Beach FC Kunst, Fælledparken
226807 to
14-04 2022
Kl. 12:00
Bk. Vestia Sønderbro Fight Kunst, Bavnehøj IA
226808 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
KFB Bk. Vestia Kløvermarken
226809 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC FC Nyhavn Kunst, Ryparken
226984 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Amager FF Østerbro IF John Tranums Alle
226985 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
FC Randoms Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
226986 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United FK Prespa Kunst, Mimersparken
226987 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder FC Nordhavn
227007 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Amalie Kløvermarken
228154 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
227461 fr
22-04 2022
Kl. 19:30
FK Prespa Oversidder Kunst, Ryparken
227161
23-04 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn Amager FF Kløvermarken
227162
23-04 2022
Kl. 14:00
KFB Sunred Beach FC Kløvermarken
228162
23-04 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF FC Randoms Kunst, Fælledparken
228537
23-04 2022
Kl. 14:00
Bk. Vestia Amalie Kunst, Bavnehøj IA
227308
24-04 2022
Kl. 10:00
FC Nordhavn Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
228544 to
28-04 2022
Kl. 18:00
Amalie FC Nordhavn Kløvermarken
228542 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder Valby Bk.
228539 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Amager FF KFB John Tranums Alle
228540 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
FC Randoms FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
228543
30-04 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FK Prespa Kløvermarken
228541
30-04 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United Østerbro IF Kunst, Mimersparken
228538
01-05 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Bk. Vestia Kunst, Ryparken
229220 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
228680 fr
06-05 2022
Kl. 19:30
FK Prespa Amalie Kunst, Ryparken
228545
07-05 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn Nørrebro United Kløvermarken
228546
07-05 2022
Kl. 14:00
KFB FC Randoms Kløvermarken
229221
07-05 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF Oversidder Kunst, Fælledparken
229222
07-05 2022
Kl. 14:00
Bk. Vestia FC Nordhavn Kunst, Bavnehøj IA
228547
08-05 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Amager FF Kunst, Ryparken
229228 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Amalie Valby Bk. Kløvermarken
229223 fr
13-05 2022
Kl. 18:00
Amager FF Bk. Vestia John Tranums Alle
229224 fr
13-05 2022
Kl. 18:00
FC Randoms Sunred Beach FC Kunst, Valby IP, tribunen
229226 fr
13-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder FC Nyhavn
229227
14-05 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Østerbro IF Kløvermarken
229225
14-05 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United KFB Kunst, Mimersparken
229229
15-05 2022
Kl. 10:00
FC Nordhavn FK Prespa Kunst, Ryparken
229234 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Amager FF FC Randoms John Tranums Alle
229235 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
229230
21-05 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn Sønderbro Fight Kløvermarken
229231
21-05 2022
Kl. 14:00
KFB Oversidder Kløvermarken
229236
21-05 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF Amalie Kunst, Fælledparken
229240
21-05 2022
Kl. 14:00
Bk. Vestia FK Prespa Kunst, Bavnehøj IA
229233
22-05 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Nørrebro United Kunst, Ryparken
229241 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FC Randoms Bk. Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
229242 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United Amager FF Kunst, Mimersparken
229243 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Sunred Beach FC
229244 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight KFB Kløvermarken
229245 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Amalie FC Nyhavn Kløvermarken
229246 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FC Nordhavn Østerbro IF Kunst, Ryparken
229247 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FK Prespa Valby Bk. Kunst, Ryparken
229442 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Amager FF Oversidder John Tranums Alle
229443 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
FC Randoms Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
229248
28-05 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn FC Nordhavn Kløvermarken
229249
28-05 2022
Kl. 14:00
KFB Amalie Kløvermarken
229444
28-05 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF FK Prespa Kunst, Fælledparken
229451
28-05 2022
Kl. 14:00
Bk. Vestia Valby Bk. Kunst, Bavnehøj IA
229441
29-05 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
229645 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Amalie Sunred Beach FC Kløvermarken
229496 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder FC Randoms
230675 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
230674 fr
03-06 2022
Kl. 19:30
FK Prespa FC Nyhavn Kunst, Ryparken
229644
04-06 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Amager FF Kløvermarken
229452
04-06 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United Bk. Vestia Kunst, Mimersparken
229646
05-06 2022
Kl. 10:00
FC Nordhavn KFB Kunst, Ryparken
230676 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn Valby Bk. Kløvermarken
230677 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
KFB FK Prespa Kløvermarken
230678 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC FC Nordhavn Kunst, Ryparken
230679 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Amager FF Amalie John Tranums Alle
230680 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
FC Randoms Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
230681 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United Oversidder Kunst, Mimersparken
230682 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Bk. Vestia Østerbro IF Kunst, Bavnehøj IA
230684 to
16-06 2022
Kl. 18:00
Amalie FC Randoms Kløvermarken
230687 fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. KFB Kunst, Valby IP, tribunen
230686 fr
17-06 2022
Kl. 19:30
FK Prespa Sunred Beach FC Kunst, Ryparken
230683
18-06 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Nørrebro United Kløvermarken
230688
18-06 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF FC Nyhavn Kunst, Fælledparken
230689
18-06 2022
Kl. 14:00
Bk. Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
230685
19-06 2022
Kl. 10:00
FC Nordhavn Amager FF Kunst, Ryparken
230690
25-06 2022
Kl. 12:00
FC Nyhavn Bk. Vestia Kløvermarken
230691
25-06 2022
Kl. 12:00
KFB Østerbro IF Kløvermarken
230692
25-06 2022
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Valby Bk. Kunst, Ryparken
230693
25-06 2022
Kl. 12:00
Amager FF FK Prespa John Tranums Alle
230694
25-06 2022
Kl. 12:00
FC Randoms FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
230695
25-06 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United Amalie Kunst, Mimersparken
230696
25-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder Sønderbro Fight
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind