MENU

M+32 2 Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
803511 ti
17-08 2021
Kl. 20:30
FB GVI Jens Jessens Vej
1
-
2
804035 to
19-08 2021
Kl. 20:00
Jyden FC Græsrødderne Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
803458
22-08 2021
Kl. 14:00
AC Iben CSC Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
803512 to
26-08 2021
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Jyden Gentofte Sportspark Vest
Udehold taberdømt
803546 on
01-09 2021
Kl. 20:30
GVI FC Græsrødderne GVI. Nymosen
0
-
8
803545 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Jyden AC Iben Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
803549
04-09 2021
Kl. 12:00
CSC FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
804029
to
09-09 2021
Kl. 20:00
FC Græsrødderne FB Gentofte Sportspark Vest
9
-
0
804028 to
09-09 2021
Kl. 20:30
Jyden CSC Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
804018
11-09 2021
Kl. 12:00
CSC GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
804030 ti
14-09 2021
Kl. 20:30
FB AC Iben Jens Jessens Vej
2
-
4
804031 on
15-09 2021
Kl. 20:15
GVI Jyden GVI. Nymosen
1
-
0
803697 fr
17-09 2021
Kl. 21:00
AC Iben FC Græsrødderne Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
804038
19-09 2021
Kl. 18:00
CSC AC Iben Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
804037 on
22-09 2021
Kl. 20:15
GVI FB GVI. Nymosen
4
-
1
804032
25-09 2021
Kl. 12:00
CSC FC Græsrødderne Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
6
804565 ti
28-09 2021
Kl. 20:30
FB CSC Jens Jessens Vej
1
-
1
804566
to
30-09 2021
Kl. 20:00
FC Græsrødderne GVI Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
804138
03-10 2021
Kl. 14:00
AC Iben Jyden Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
2
804930 to
07-10 2021
Kl. 18:00
Jyden FB Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
804977 to
07-10 2021
Kl. 20:00
FC Græsrødderne AC Iben Gentofte Sportspark Vest
11
-
1
804931
09-10 2021
Kl. 12:00
GVI CSC GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
805212 ti
12-10 2021
Kl. 20:30
FB FC Græsrødderne Jens Jessens Vej
0
-
6
805304 on
13-10 2021
Kl. 20:15
GVI AC Iben GVI. Nymosen
3
-
1
805311
16-10 2021
Kl. 16:00
CSC Jyden Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
803776 ti
19-10 2021
Kl. 20:30
FB Jyden Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
805314 to
21-10 2021
Kl. 20:00
FC Græsrødderne CSC Gentofte Sportspark Vest
3
-
0
804027
ti
26-10 2021
Kl. 20:00
AC Iben GVI Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
805312
31-10 2021
Kl. 14:00
AC Iben FB Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
4
805313
31-10 2021
Kl. 14:00
Jyden GVI Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op

Log ind