MENU

M+32 1 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
709784
ti
24-08 2021
Kl. 20:30
Hekla Fix Kunst, Hekla park
3 - 2
691415 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
UHT

Udehold taberdømt

691416
to
26-08 2021
Kl. 18:00
Rikken B.1903 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
691417
to
26-08 2021
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Fr.holm Sydhavnen Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
709783
fr
27-08 2021
Kl. 19:45
Viktoria Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg
1 - 2
710136
ti
31-08 2021
Kl. 20:00
Fr.holm Sydhavnen Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
710134
on
01-09 2021
Kl. 20:45
FA 2000 Viktoria Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
710137 to
02-09 2021
Kl. 19:00
Fix Copenhagen Celtic Gadelandet
0 - 2
710135
to
02-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 Skovshoved IF B1903
8 - 1
709948
to
02-09 2021
Kl. 20:30
Hekla Østerbro IF Kunst, Hekla park
3 - 4
710139
ma
06-09 2021
Kl. 19:15
Skovshoved IF Fr.holm Sydhavnen Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 8
710138
ma
06-09 2021
Kl. 20:45
FA 2000 Østerbro IF Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
710142 ti
07-09 2021
Kl. 20:30
Hekla Copenhagen Celtic Kunst, Hekla park
0 - 0
710140 to
09-09 2021
Kl. 18:00
Rikken Fix Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
710141
fr
10-09 2021
Kl. 20:00
Viktoria B.1903 Ryparken Idrætsanlæg
0 - 2
710147 ma
13-09 2021
Kl. 19:30
Fix Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
3 - 0
710146 ti
14-09 2021
Kl. 20:00
Fr.holm Sydhavnen Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

710143 ti
14-09 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Hekla Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
710145 to
16-09 2021
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
710144 to
16-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 Østerbro IF B1903
710149 ma
20-09 2021
Kl. 18:45
Skovshoved IF Copenhagen Celtic Gentofte Sportspark - kunst 1
710150 ma
20-09 2021
Kl. 20:40
FA 2000 B.1903 Kunst, Jens Jessens Vej
710148 on
22-09 2021
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
710152 to
23-09 2021
Kl. 20:30
Hekla Rikken Kunst, Hekla park
710151 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Viktoria Fix Ryparken Idrætsanlæg
710156 ti
28-09 2021
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
710157 on
29-09 2021
Kl. 19:30
Fix Østerbro IF Tingbjerg Idrætspark
710153 on
29-09 2021
Kl. 20:15
Rikken Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
710155 to
30-09 2021
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
710154 to
30-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 Hekla B1903
710159 ti
05-10 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Fix Kunst, Jens Jessens Vej
710160 on
06-10 2021
Kl. 20:15
B.1903 Fr.holm Sydhavnen B1903
710158 on
06-10 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Copenhagen Celtic Ryparken Idrætsanlæg
710162 to
07-10 2021
Kl. 20:30
Hekla Skovshoved IF Kunst, Hekla park
710161 fr
08-10 2021
Kl. 20:00
Viktoria Rikken Ryparken Idrætsanlæg
710163 ma
11-10 2021
Kl. 18:45
Skovshoved IF Viktoria Gentofte Sportspark - kunst 1
710166 ti
12-10 2021
Kl. 20:30
Hekla Fr.holm Sydhavnen Kunst, Hekla park
710167 on
13-10 2021
Kl. 19:30
Fix B.1903 Tingbjerg Idrætspark
710165 to
14-10 2021
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
710164 to
14-10 2021
Kl. 20:00
Rikken Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
710171 fr
22-10 2021
Kl. 20:00
Viktoria Hekla Kunst, Fælledparken
710169 ma
25-10 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Rikken Kunst, Jens Jessens Vej
710172 ti
26-10 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Fix Kunst, Valby IP, tribunen
710168 on
27-10 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
710170 to
28-10 2021
Kl. 20:15
B.1903 Copenhagen Celtic B1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind