|
190247
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
190245
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
190241
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
|
190246
|
sø29-08 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
191633
|
on01-09 2021
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195386
|
lø04-09 2021
|
12:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
|
195388
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
190248
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
195362
|
sø05-09 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
190240
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
195622
|
to09-09 2021
|
18:45
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
195400
|
lø11-09 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
195399
|
lø11-09 2021
|
16:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
195453
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
195454
|
ma13-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
195623
|
lø18-09 2021
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195651
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
195652
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
UHT
|
|
|
195650
|
sø19-09 2021
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195655
|
on22-09 2021
|
17:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195657
|
to23-09 2021
|
17:30
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
195654
|
lø25-09 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
195653
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
195656
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
195634
|
ti28-09 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
195664
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
195665
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
195659
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
195660
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195658
|
sø03-10 2021
|
14:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
195671
|
to07-10 2021
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
195667
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
195669
|
sø10-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
195668
|
on13-10 2021
|
16:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
195772
|
to14-10 2021
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
195672
|
lø16-10 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
195773
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
195770
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195764
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
195670
|
sø24-10 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
195774
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
195775
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
195776
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
195777
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
195782
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
|
|
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvinde Øst efter 2021 efterår.