MENU

Serie 2, P5/6 Efterår, P5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
409093 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 B1908 3 Røllikevej
409087
22-08 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 FA 2000 4 Kløvermarken
417104
22-08 2021
Kl. 12:00
B.93 3 Fremad Valby 2 Valby IP, tribunen
465041 on
25-08 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF 2 KFUM 3 Kunst, Ryparken
465021 to
26-08 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Kastrup 2 Kunst, Valby IP, tribunen
465025 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Dragør 2 B.93 3 Dragør Bk
465028 fr
27-08 2021
Kl. 19:15
FA 2000 4 HB 3 Kunst, Jens Jessens Vej
465023
28-08 2021
Kl. 14:00
KFUM 3 B.1903 3 Emdrupparken
465024
29-08 2021
Kl. 14:00
B1908 3 FB 3 Sundby Idrætspark
465022
29-08 2021
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 Sønderbro Fight 2 Kunst, Ryparken
465044 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Kastrup 2 Dragør 2 Røllikevej
465042
04-09 2021
Kl. 14:00
FB 3 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
465033
04-09 2021
Kl. 16:00
B.1903 3 B1908 3 B1903
465056
05-09 2021
Kl. 10:00
B.93 3 FA 2000 4 Valby IP, tribunen
465036
05-09 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 HB 3 Kløvermarken
465057 ti
07-09 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 B.1903 3 Kunst, Valby IP, tribunen
466610 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Dragør 2 FB 3 Kunst, Dragør Bk.
466615 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
FA 2000 4 Kastrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
465059
11-09 2021
Kl. 12:00
KFUM 3 Sønderbro Fight 2 Emdrupparken
465058
11-09 2021
Kl. 14:00
HB 3 B.93 3 Fælledparken
465063
12-09 2021
Kl. 12:00
B1908 3 Østerbro IF 2 Sundby Idrætspark
409086 on
15-09 2021
Kl. 20:15
B.1903 3 Østerbro IF 2 B1903
466897 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Kastrup 2 HB 3 Røllikevej
466889
18-09 2021
Kl. 14:00
FB 3 FA 2000 4 Kunst, Jens Jessens Vej
466896
18-09 2021
Kl. 14:00
KFUM 3 B1908 3 Emdrupparken
466885
18-09 2021
Kl. 16:00
B.1903 3 Dragør 2 B1903
466886
19-09 2021
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 B.93 3 Kløvermarken
466887
19-09 2021
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 Fremad Valby 2 Kunst, Ryparken
467085 ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 KFUM 3 Kunst, Valby IP, tribunen
467576 on
22-09 2021
Kl. 20:30
B.93 3 Kastrup 2 B 93 Svanemølleanlæg.
467801 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Dragør 2 Østerbro IF 2 Dragør Bk
468108 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
FA 2000 4 B.1903 3 Kunst, Jens Jessens Vej
467270
25-09 2021
Kl. 12:00
HB 3 FB 3 Kunst, Fælledparken
467440
26-09 2021
Kl. 12:00
B1908 3 Sønderbro Fight 2 Sundby Idrætspark
468111
02-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 FA 2000 4 Kunst, Ryparken
468112
02-10 2021
Kl. 14:00
FB 3 B.93 3 Kunst, Jens Jessens Vej
468113
02-10 2021
Kl. 14:00
KFUM 3 Dragør 2 Emdrupparken
468109
02-10 2021
Kl. 16:00
B.1903 3 HB 3 B1903
468110
03-10 2021
Kl. 10:00
Sønderbro Fight 2 Kastrup 2 Kløvermarken
468114
03-10 2021
Kl. 16:00
B1908 3 Fremad Valby 2 Sundby Idrætspark
468115 ti
05-10 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Sønderbro Fight 2 Kunst, Valby IP, tribunen
471386 on
06-10 2021
Kl. 20:30
B.93 3 B.1903 3 B 93 Svanemølleanlæg.
471385 to
07-10 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 FB 3 John Tranums Alle
471388 fr
08-10 2021
Kl. 18:15
FA 2000 4 KFUM 3 Kunst, Jens Jessens Vej
471387 fr
08-10 2021
Kl. 20:00
Dragør 2 B1908 3 Dragør Bk
471384
09-10 2021
Kl. 14:00
HB 3 Østerbro IF 2 Fælledparken
471389 ti
12-10 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Dragør 2 Kunst, Valby IP, tribunen
471390
16-10 2021
Kl. 16:00
B.1903 3 Kastrup 2 B1903
471393
16-10 2021
Kl. 16:00
KFUM 3 HB 3 Emdrupparken
471391
17-10 2021
Kl. 10:00
Sønderbro Fight 2 FB 3 Kløvermarken
471394
17-10 2021
Kl. 12:00
B1908 3 FA 2000 4 Sundby Idrætspark
471392
17-10 2021
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 B.93 3 Kunst, Ryparken
406435
23-10 2021
Kl. 14:00
HB 3 Dragør 2 Fælledparken
409090
23-10 2021
Kl. 14:00
FB 3 KFUM 3 Kunst, Jens Jessens Vej
471424 ma
25-10 2021
Kl. 20:30
B.93 3 KFUM 3 B 93 Svanemølleanlæg.
471423 to
28-10 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 Østerbro IF 2 John Tranums Alle
471661 fr
29-10 2021
Kl. 18:00
FA 2000 4 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
471422
30-10 2021
Kl. 14:00
FB 3 B.1903 3 Kunst, Jens Jessens Vej
471395
30-10 2021
Kl. 14:00
HB 3 B1908 3 Fælledparken
471421
31-10 2021
Kl. 10:00
Sønderbro Fight 2 Dragør 2 Kløvermarken
471662
06-11 2021
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 HB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
471663
06-11 2021
Kl. 10:00
B.1903 3 Sønderbro Fight 2 B1903
471664
06-11 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 FB 3 Kunst, Fælledparken
471665
06-11 2021
Kl. 10:00
KFUM 3 Kastrup 2 Kunst, Ryparken
471666
06-11 2021
Kl. 10:00
B1908 3 B.93 3 Sundby Idrætspark
471667
06-11 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 FA 2000 4 Dragør Bk
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind