|
483363
|
ti17-08 2021
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
483366
|
fr20-08 2021
|
19:15
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
|
|
|
483361
|
lø21-08 2021
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
|
483364
|
lø21-08 2021
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483362
|
sø22-08 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483365
|
ma23-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
|
483367
|
fr27-08 2021
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483369
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
UHT
|
|
|
483373
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483375
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
|
483374
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483386
|
ti31-08 2021
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
483387
|
to02-09 2021
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
483389
|
to02-09 2021
|
18:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
483388
|
lø04-09 2021
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483390
|
sø05-09 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
483384
|
sø05-09 2021
|
16:00
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
483394
|
to09-09 2021
|
19:30
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
|
|
483396
|
lø11-09 2021
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
483399
|
lø11-09 2021
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483403
|
lø11-09 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483395
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
483402
|
sø12-09 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483407
|
ti14-09 2021
|
17:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
483425
|
ti14-09 2021
|
18:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
483406
|
ti14-09 2021
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
483424
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
483410
|
lø18-09 2021
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483404
|
sø19-09 2021
|
10:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
483439
|
ti21-09 2021
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
483438
|
fr24-09 2021
|
19:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483430
|
fr24-09 2021
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483443
|
lø25-09 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483431
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
483440
|
sø26-09 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483454
|
ti28-09 2021
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
483457
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
483458
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483456
|
lø02-10 2021
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483455
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
483453
|
sø03-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483462
|
ti05-10 2021
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
483459
|
fr08-10 2021
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483460
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
483465
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483464
|
sø10-10 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483472
|
ti12-10 2021
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
483467
|
on13-10 2021
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
483466
|
fr15-10 2021
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483475
|
lø16-10 2021
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483474
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
483368
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
483473
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
483461
|
ma25-10 2021
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
483477
|
ti26-10 2021
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
483480
|
ti26-10 2021
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
483481
|
lø30-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483476
|
lø30-10 2021
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
483478
|
lø30-10 2021
|
14:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483479
|
lø30-10 2021
|
16:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
483551
|
fr05-11 2021
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483563
|
fr05-11 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
483552
|
lø06-11 2021
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
483564
|
lø06-11 2021
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483565
|
lø06-11 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483558
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UMH
|
|
|
483575
|
lø09-04 2022
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483577
|
on13-04 2022
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
483576
|
to14-04 2022
|
10:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483571
|
to14-04 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
483574
|
to14-04 2022
|
16:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
483568
|
to14-04 2022
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
483578
|
ma18-04 2022
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
483587
|
ma18-04 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483829
|
ma18-04 2022
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
483830
|
fr22-04 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483835
|
lø23-04 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
483836
|
lø23-04 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
483838
|
lø23-04 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
483831
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
483837
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483841
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
485681
|
ti26-04 2022
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
483849
|
on27-04 2022
|
18:45
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
483844
|
lø30-04 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
483839
|
sø01-05 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
485693
|
ti03-05 2022
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
485684
|
fr06-05 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
485696
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
485685
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
485694
|
sø08-05 2022
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483828
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
489806
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
489800
|
ti10-05 2022
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
489802
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
489805
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
489804
|
lø14-05 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
485697
|
sø15-05 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
489815
|
sø15-05 2022
|
16:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
489816
|
ti17-05 2022
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
483840
|
to19-05 2022
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
489813
|
fr20-05 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
489818
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
489814
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
489817
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
489825
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
489824
|
ti24-05 2022
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
489827
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
489840
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
489826
|
lø28-05 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
489820
|
sø29-05 2022
|
16:00
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
483582
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
489870
|
ti31-05 2022
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
489866
|
on01-06 2022
|
19:15
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
489874
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
489853
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
489854
|
lø04-06 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
489871
|
sø05-06 2022
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
483579
|
sø12-06 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
489895
|
ti14-06 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
490139
|
fr17-06 2022
|
18:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
489876
|
fr17-06 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
490094
|
lø18-06 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
490104
|
lø18-06 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
490108
|
sø19-06 2022
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
489878
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
490141
|
ti21-06 2022
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
485692
|
lø25-06 2022
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
490142
|
lø25-06 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
490110
|
lø25-06 2022
|
13:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
490109
|
lø25-06 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
490131
|
lø25-06 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op – såfremt holdet er sluttet som nr. 1 - 3.
Nedrykning efter forår 2022:
Nr. 11 og 12
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien efter foråret 2022.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra denne Serie 1 pulje 2 efter foråret 2022.