MENU

M+50 1 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189031
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Hellas Dragør BK Engdraget
1 - 9
189022 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
B 1960 Oversidder Grønnemosen
189023
ti
17-08 2021
Kl. 19:45
Union Sundby Bk. Kunst, Grøndal Centret
6 - 2
189021 on
18-08 2021
Kl. 18:15
Hekla Fix Kunst, Hekla park
3 - 4
189033 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Sønderbro Fight Sønderbro Fight 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 5
189024 on
18-08 2021
Kl. 20:30
Fremad Valby HB Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 1
189027 fr
20-08 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Sundby KFUM Tingbjerg Idrætspark
2 - 10
192968 ma
23-08 2021
Kl. 18:15
HB Brønshøj BK Fælledparken
15 - 2
192969
ma
23-08 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Fremad Valby Sundby/Kløvermarken
8 - 2
192970 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Union
189067 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Fix B 1960 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4 - 0
189068
to
26-08 2021
Kl. 18:45
Dragør BK Sønderbro Fight Dragør Bk
7 - 3
189071
28-08 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 0
193229 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
Hellas HB Engdraget
7 - 1
192988 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
192987 ti
31-08 2021
Kl. 19:45
Union Fix Kunst, Grøndal Centret
4 - 4
193261 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Sundby KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 4
192984 on
01-09 2021
Kl. 18:30
B 1960 Hekla Grønnemosen
4 - 1
194273
to
02-09 2021
Kl. 18:45
Dragør BK Sønderbro Fight 2 Dragør Bk
5 - 2
192989
04-09 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
4 - 7
195355 ma
06-09 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 4
194582 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
HB Sønderbro Fight Fælledparken
5 - 1
195323
ma
06-09 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Hellas Sundby/Kløvermarken
6 - 2
195324 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Brønshøj BK
194276 on
08-09 2021
Kl. 18:15
Hekla Union Kunst, Hekla park
1 - 2
194275 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Fix Fremad Valby Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 1
194277
11-09 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM Dragør BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 2
195805 ma
13-09 2021
Kl. 18:15
HB Union Fælledparken
1 - 3
195806
ma
13-09 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. B 1960 Sundby/Kløvermarken
7 - 0
195954 ma
13-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Fix Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 0
195807 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Hekla
195792 to
16-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Hellas Kunstbane 2, Kløvermarken
6 - 2
195804
18-09 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 1
195803
19-09 2021
Kl. 10:00
Dragør BK Brønshøj BK Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

196484 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Hellas Oversidder Engdraget
196094 ti
21-09 2021
Kl. 19:45
Union B 1960 Genforeningspladsen
11 - 2
196424 to
23-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 3
135410
to
23-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Sundby Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 5
196425
25-09 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Fix Tingbjerg Idrætspark
1 - 3
135417
25-09 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM Sønderbro Fight 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
7 - 0
138994
ma
27-09 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Dragør BK Sundby/Kløvermarken
3 - 7
139884 ma
27-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Union Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 1
138995 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sønderbro Fight
138985 on
29-09 2021
Kl. 18:00
B 1960 Fremad Valby Grønnemosen
6 - 6
135418 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Fix Hellas Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9 - 2
135419 on
29-09 2021
Kl. 18:15
Hekla Brønshøj BK Kunst, Hekla park
5 - 1
138993
02-10 2021
Kl. 10:00
HB Sundby KFUM Fælledparken
3 - 6
140608 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Hellas Hekla Engdraget
4 - 0
139885 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Union Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 5
190769 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Dragør BK Oversidder Dragør Bk
190768 to
07-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Fix Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 7
190819
09-10 2021
Kl. 10:00
HB Sønderbro Fight 2 Fælledparken
3 - 3
139886
09-10 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK B 1960 Tingbjerg Idrætspark
2 - 3
190770
09-10 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 5
190820
ma
11-10 2021
Kl. 19:30
Fix Dragør BK Tingbjerg Idrætspark
3 - 2
191050
ma
11-10 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. HB Sundby/Kløvermarken
1 - 1
191053 ma
11-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Fremad Valby Kunstbane 2, Kløvermarken
6 - 4
191051 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
190993 ti
12-10 2021
Kl. 19:45
Union Brønshøj BK Kunst, Grøndal Centret
1 - 4
190992 on
13-10 2021
Kl. 18:00
B 1960 Hellas Grønnemosen
1 - 2
190821 on
13-10 2021
Kl. 18:15
Hekla Sønderbro Fight Kunst, Hekla park
1 - 2
135416
16-10 2021
Kl. 11:15
Dragør BK HB Dragør Bk
12 - 0
191062 ma
18-10 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Sønderbro Fight 2 Sundby/Kløvermarken
5 - 7
191061 ma
18-10 2021
Kl. 22:00
HB Oversidder Fælledparken
191058 on
20-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight B 1960 Kunstbane 2, Kløvermarken
191059
23-10 2021
Kl. 10:00
Dragør BK Hekla Dragør Bk
191055
23-10 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
191060
23-10 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
191063 ma
25-10 2021
Kl. 19:30
Fix HB Tingbjerg Idrætspark
191069 ma
25-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Brønshøj BK Kunstbane 2, Kløvermarken
191066 ti
26-10 2021
Kl. 19:45
Union Sønderbro Fight Kunst, Grøndal Centret
191068 on
27-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby Bk.
191067 to
28-10 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Hellas Kunst, Valby IP, tribunen
191064
30-10 2021
Kl. 12:00
Hekla Sundby KFUM Kunst, Hekla park
191065
30-10 2021
Kl. 13:00
B 1960 Dragør BK Grønnemosen
191204 ma
01-11 2021
Kl. 19:00
Hellas Sønderbro Fight 2 Engdraget
191070 ma
01-11 2021
Kl. 22:00
Fix Oversidder Gadelandet
191196 ti
02-11 2021
Kl. 19:45
Union Sundby KFUM Genforeningspladsen
191197 on
03-11 2021
Kl. 20:30
Fremad Valby Dragør BK Kunst, Valby IP, tribunen
191198
06-11 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Sønderbro Fight Tingbjerg Idrætspark
191072
06-11 2021
Kl. 13:00
B 1960 HB Grønnemosen
191071
06-11 2021
Kl. 14:15
Hekla Sundby Bk. Kunst, Hekla park
191210 ma
08-11 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Fix Sundby/Kløvermarken
191211 ma
08-11 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sønderbro Fight 2
191209 ti
09-11 2021
Kl. 19:30
HB Hekla Kunst, Fælledparken
191056 on
10-11 2021
Kl. 19:30
Union Hellas Kunst, Grøndal Centret
191206 to
11-11 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Fremad Valby Kunstbane 2, Kløvermarken
191207
13-11 2021
Kl. 10:00
Dragør BK Union Dragør Bk
191205
13-11 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Hellas Tingbjerg Idrætspark
191208
13-11 2021
Kl. 15:00
Sundby KFUM B 1960 Kunstbane 1, Kløvermarken
192971
13-11 2021
Kl. 15:00
Sønderbro Fight 2 Hekla Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind