MENU

M+45 1 7M Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
146853 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Amager FF 4 Oversidder Kastrup IA ved Diget
147297
ti
17-08 2021
Kl. 18:00
Amager FF 2 Hekla Kastrup IA ved Diget
2 - 6
146851 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Amager FF 3 CSC Kastrup IA ved Diget
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
146854 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Hellas Skjold Engdraget
5 - 4
146852 to
19-08 2021
Kl. 20:30
Sundby Bk. Vanløse Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 0
146810
21-08 2021
Kl. 13:15
Nørrebro BK Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg
6 - 2
149566
21-08 2021
Kl. 14:00
Vestia Aakanden GF Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 4
149589 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
CSC Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 5
149590
ma
23-08 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF Nørrebro BK Gentofte Sportspark
2 - 0
149587 ma
23-08 2021
Kl. 20:00
Oversidder Hellas
149586
ti
24-08 2021
Kl. 20:45
Skjold Amager FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
6 - 3
149585 on
25-08 2021
Kl. 18:15
Hekla Vestia Hekla Park
4 - 3
149567 to
26-08 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Amager FF 3 Tingbjerg Idrætspark
2 - 2
149588 to
26-08 2021
Kl. 20:30
Vanløse Amager FF 4 Vanløse Idrætspark
2 - 2
149601 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
Amager FF 2 Oversidder Kastrup IA ved Diget
149604 on
01-09 2021
Kl. 18:15
Hekla Aakanden GF Hekla Park
6 - 3
149600 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Hellas Vanløse Engdraget
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
149592 fr
03-09 2021
Kl. 17:30
Sundby Bk. Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
15 - 2
149591
04-09 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Nørrebro BK Kastrup IA ved Diget
3 - 1
149593
04-09 2021
Kl. 11:00
Amager FF 4 CSC Kastrup IA ved Diget
6 - 3
149603
04-09 2021
Kl. 16:00
Vestia Skjold Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 0
149615 ma
06-09 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF Amager FF 3 Gentofte Sportspark
3 - 2
149613 ma
06-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse Amager FF 2 Vanløse Idrætspark
7 - 1
149609
ma
06-09 2021
Kl. 21:00
Skjold Hekla Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
149612 ma
06-09 2021
Kl. 21:00
Oversidder Vestia
149614 on
08-09 2021
Kl. 18:30
CSC Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 6
149605 to
09-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Amager FF 4 Tingbjerg Idrætspark
6 - 2
149631
ma
13-09 2021
Kl. 18:00
CSC Nørrebro BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
149626 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
Oversidder Sundby Bk.
149630 ma
13-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse Amager FF 3 Vanløse Idrætspark
8 - 4
149618 ti
14-09 2021
Kl. 20:45
Skjold Amager FF 4 Ryparken Idrætsanlæg
6 - 2
149617 on
15-09 2021
Kl. 18:15
Hekla Hellas Hekla Park
2 - 2
149632 on
15-09 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF Brønshøj BK Gentofte Sportspark
7 - 2
149616 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Vestia Amager FF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 2
149641 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Amager FF 2 CSC Kastrup IA ved Diget
5 - 2
149873 ti
21-09 2021
Kl. 20:45
Skjold Aakanden GF Ryparken Idrætsanlæg
1 - 3
149606
ti
21-09 2021
Kl. 21:00
Nørrebro BK Sundby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
8 - 1
149640 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Hellas Brønshøj BK Engdraget
6 - 1
149713 on
22-09 2021
Kl. 18:15
Hekla Oversidder Hekla Park
149633 to
23-09 2021
Kl. 20:30
Sundby Bk. Amager FF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
8 - 2
149635
25-09 2021
Kl. 11:00
Amager FF 4 Nørrebro BK Kastrup IA ved Diget
7 - 3
149667
26-09 2021
Kl. 14:00
Vestia Vanløse Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 1
149877 ma
27-09 2021
Kl. 21:00
Oversidder Skjold
149882 on
29-09 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF Sundby Bk. Gentofte Sportspark
4 - 2
149874 to
30-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Amager FF 2 Tingbjerg Idrætspark
5 - 0
149880 to
30-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse Hekla Vanløse Idrætspark
1 - 3
149876
02-10 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Amager FF 4 Kastrup IA ved Diget
3 - 3
149875
02-10 2021
Kl. 14:30
Nørrebro BK Hellas Ryparken Idrætsanlæg
3 - 5
149881
03-10 2021
Kl. 13:45
CSC Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 6
149889 ma
04-10 2021
Kl. 21:00
Oversidder Aakanden GF
149885
ti
05-10 2021
Kl. 18:00
Amager FF 2 Nørrebro BK Kastrup IA ved Diget
1 - 2
149888 ti
05-10 2021
Kl. 20:45
Skjold Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
4 - 4
149884 on
06-10 2021
Kl. 17:30
Hellas Amager FF 3 Engdraget
2 - 6
149887 on
06-10 2021
Kl. 18:15
Hekla CSC Hekla Park
Udehold taberdømt
149886
09-10 2021
Kl. 12:45
Vestia Brønshøj BK Bavnehøj Idrætsanlæg
10 - 0
149898 ma
11-10 2021
Kl. 20:30
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
149899 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
CSC Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
151403 on
13-10 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF Amager FF 4 Gentofte Sportspark
3 - 1
149890 to
14-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Hekla Tingbjerg Idrætspark
2 - 6
149897 to
14-10 2021
Kl. 20:30
Sundby Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
9 - 0
149894
16-10 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Amager FF 2 Kastrup IA ved Diget
6 - 1
149893
16-10 2021
Kl. 14:30
Nørrebro BK Vestia Ryparken Idrætsanlæg
0 - 3
151599 ma
18-10 2021
Kl. 20:00
Oversidder CSC
Udehold taberdømt
151405
ti
19-10 2021
Kl. 18:00
Amager FF 2 Sundby Bk. Kastrup IA ved Diget
3 - 12
151410 ti
19-10 2021
Kl. 20:45
Skjold Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg
3 - 6
151409
on
20-10 2021
Kl. 18:15
Hekla Nørrebro BK Hekla Park
6 - 2
151607 ma
25-10 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF Hellas Gentofte Sportspark
7 - 1
151604 ma
25-10 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 3
151606 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
CSC Vanløse Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
151605 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Amager FF 4 Amager FF 2 Kastrup IA ved Diget
5 - 2
151601 to
28-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
149883 fr
29-10 2021
Kl. 18:00
Amager FF 4 Sundby Bk. Kastrup IA ved Diget
2 - 3
151603
30-10 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Hekla Kastrup IA ved Diget
2 - 4
151602
30-10 2021
Kl. 12:00
Nørrebro BK Skjold Ryparken Idrætsanlæg
1 - 7
151600
30-10 2021
Kl. 13:30
Vanløse Aakanden GF Vanløse Idrætspark
1 - 5
151623 ti
02-11 2021
Kl. 19:00
Amager FF 2 Aakanden GF Kastrup IA ved Diget
1 - 5
151622 ti
02-11 2021
Kl. 20:00
Hellas Vestia Engdraget
1 - 1
151616 to
04-11 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK CSC Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
151620 to
04-11 2021
Kl. 20:30
Sundby Bk. Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 2
151404 to
04-11 2021
Kl. 20:30
Hellas Amager FF 4 Engdraget
4 - 5
151618
fr
05-11 2021
Kl. 18:00
Nørrebro BK Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
2 - 7
151621
06-11 2021
Kl. 10:00
Amager FF 4 Hekla Kastrup IA ved Diget
5 - 2
151619
06-11 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Oversidder Kastrup IA ved Diget
151406
07-11 2021
Kl. 10:30
Vestia Amager FF 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 3
151635 ma
08-11 2021
Kl. 20:00
Aakanden GF CSC Gentofte Sportspark
Udehold taberdømt
151634 ma
08-11 2021
Kl. 20:30
Vanløse Brønshøj BK Vanløse Idrætspark
9 - 2
151632 ma
08-11 2021
Kl. 21:00
Oversidder Nørrebro BK
151624
ti
09-11 2021
Kl. 19:00
Amager FF 2 Hellas Kastrup IA ved Diget
1 - 6
151631 ti
09-11 2021
Kl. 20:45
Skjold Amager FF 3 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 5
151630
13-11 2021
Kl. 12:00
Hekla Sundby Bk. Hekla Park
3 - 3
151628
13-11 2021
Kl. 14:00
Vestia Amager FF 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
7 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning:
Ingen

Log ind