MENU

M+40 M 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327787 ma
16-08 2021
Kl. 18:30
KFUM KFUM 2 Emdrupparken
332912 ma
16-08 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
327788 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
NB 99 Nørrebro United Gentofte Sportspark - kunst 1
327785 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Prespa
327786 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
Hellas Bispebjerg Bk. Engdraget
327899 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Dragør Dragør 2 Dragør Bk
333321 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. KFUM Lersøparken
333328 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
KFUM 2 Oversidder Emdrupparken
333319 to
26-08 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Dragør Kunstbane 2, Kløvermarken
333324 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Hellas Kunst, Nørrebroparken
333326
28-08 2021
Kl. 11:15
Dragør 2 NB 99 Dragør Bk
333327
28-08 2021
Kl. 15:45
Prespa Skovshoved IF Kunst, Ryparken
333329 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Hellas Dragør 2 Engdraget
333330 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
333331 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. Nørrebro United Lersøparken
333332 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
NB 99 Sønderbro Fight Gentofte Sportspark - kunst 1
333336 ti
31-08 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF KFUM 2 Skovshoved I P
333335 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Dragør Prespa Dragør Bk
333446 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
KFUM 2 Dragør Emdrupparken
333338 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
333337 to
09-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Hellas Kunstbane 2, Kløvermarken
333341 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United KFUM Kunst, Nørrebroparken
333342
11-09 2021
Kl. 11:15
Dragør 2 Bispebjerg Bk. Dragør Bk
333403
11-09 2021
Kl. 15:45
Prespa NB 99 Kunst, Ryparken
333449 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
KFUM Skovshoved IF Emdrupparken
333537 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. Sønderbro Fight Lersøparken
334521 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
NB 99 KFUM 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
334804 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Dragør Oversidder Dragør Bk
333447 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Hellas Prespa Engdraget
334522 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Dragør 2 Kunst, Nørrebroparken
335312 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
KFUM 2 Hellas Emdrupparken
334805 ma
20-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Nørrebro United Kunstbane 2, Kløvermarken
335309 ma
20-09 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Dragør Skovshoved I P
334954 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder NB 99
335308
25-09 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 KFUM Dragør Bk
335311
25-09 2021
Kl. 15:45
Prespa Bispebjerg Bk. Kunst, Ryparken
335351 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
KFUM Dragør Emdrupparken
335430 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. KFUM 2 Lersøparken
335431 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
NB 99 Skovshoved IF Gentofte Sportspark - kunst 1
335350 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Hellas Oversidder Engdraget
335670 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Prespa Kunst, Nørrebroparken
335671
02-10 2021
Kl. 14:00
Dragør 2 Sønderbro Fight Dragør Bk
336143 ma
04-10 2021
Kl. 17:00
KFUM 2 Nørrebro United Emdrupparken
335734 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
335731 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Bispebjerg Bk.
335732 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Dragør NB 99 Kunst, Dragør Bk.
335730 to
07-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight KFUM Kunstbane 2, Kløvermarken
336134
09-10 2021
Kl. 15:45
Prespa Dragør 2 Kunst, Ryparken
336146 ma
11-10 2021
Kl. 17:00
KFUM NB 99 Emdrupparken
336147 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. Skovshoved IF Lersøparken
336145 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Hellas Dragør Engdraget
336144 on
13-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Prespa Kunstbane 2, Kløvermarken
336148 fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Oversidder Kunst, Nørrebroparken
336149
16-10 2021
Kl. 12:00
Dragør 2 KFUM 2 Dragør Bk
336153 ma
18-10 2021
Kl. 17:00
KFUM Prespa Emdrupparken
336308 ma
18-10 2021
Kl. 22:00
NB 99 Hellas Gentofte Sportspark - kunst 1
336151 ma
18-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Dragør 2
337331 on
20-10 2021
Kl. 17:00
KFUM 2 Sønderbro Fight Emdrupparken
336309 on
20-10 2021
Kl. 19:00
Dragør Bispebjerg Bk. Kunst, Dragør Bk.
337433 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Hellas KFUM Engdraget
337435 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. NB 99 Lersøparken
337432 on
27-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Oversidder Kunstbane 2, Kløvermarken
336313 to
28-10 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Nørrebro United Skovshoved I P
306021 fr
29-10 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Dragør Kunst, Nørrebroparken
306289
30-10 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Skovshoved IF Dragør Bk
338494
30-10 2021
Kl. 15:45
Prespa KFUM 2 Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind