MENU

M+32 M 7M Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
211700 ma
23-08 2021
Kl. 20:35
Amager FF Brønshøj Kastrup IA ved Diget
0 - 5
211699 ti
24-08 2021
Kl. 18:00
Føroyar Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
211704 on
25-08 2021
Kl. 20:30
Vanløse FB Vanløse Idrætspark
2 - 2
211702 fr
27-08 2021
Kl. 18:45
B 1903 Rødovre B1903
9 - 2
211703
28-08 2021
Kl. 12:00
Oversidder Fremad Valby
211709 ma
30-08 2021
Kl. 19:30
Brønshøj Føroyar Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
211705 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 7
211708 on
01-09 2021
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
211710
04-09 2021
Kl. 10:45
Rødovre Amager FF Rødovre Stadion
Ude- og hjemmehold taberdømt
211727 ma
06-09 2021
Kl. 20:00
Amager FF FB Kastrup IA ved Diget
2 - 5
211712 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
211743 on
08-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse B 1903 Vanløse Idrætspark
5 - 1
211742
11-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder Brønshøj
211713
12-09 2021
Kl. 11:15
Føroyar Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
Ude- og hjemmehold taberdømt
211753 ti
14-09 2021
Kl. 20:00
Brønshøj Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
5 - 2
211744 on
15-09 2021
Kl. 20:00
Oversidder Vanløse
211755 fr
17-09 2021
Kl. 18:45
B 1903 Amager FF B1903
5 - 4
211756
18-09 2021
Kl. 10:45
Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
211757
18-09 2021
Kl. 16:00
FB Føroyar Jens Jessens Vej
2 - 3
211788 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
211792 on
22-09 2021
Kl. 20:00
Oversidder Brønshøj
211795 on
22-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse Amager FF Vanløse Idrætspark
5 - 0
211793
25-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder FB
211829
26-09 2021
Kl. 18:00
Føroyar Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
211797 ma
27-09 2021
Kl. 20:00
Amager FF Føroyar Kastrup IA ved Diget
4 - 4
211817 ma
27-09 2021
Kl. 20:00
Brønshøj Vanløse Tingbjerg Idrætspark
5 - 3
211818 fr
01-10 2021
Kl. 18:45
B 1903 Oversidder B1903
211820
02-10 2021
Kl. 10:45
Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
211821
02-10 2021
Kl. 14:00
FB Fremad Valby Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
211822 on
06-10 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 6
211823 on
06-10 2021
Kl. 20:00
Oversidder FB
211828 on
06-10 2021
Kl. 20:30
Vanløse Føroyar Vanløse Idrætspark
14 - 0
211826
09-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder Amager FF
211825
10-10 2021
Kl. 11:00
Brønshøj Rødovre Tingbjerg Idrætspark
4 - 4
211831 ma
11-10 2021
Kl. 20:00
Amager FF Fremad Valby Kastrup IA ved Diget
1 - 7
211711 ti
12-10 2021
Kl. 20:15
B 1903 FB B1903
5 - 5
211835 ti
12-10 2021
Kl. 20:15
B 1903 Oversidder B1903
211858 on
13-10 2021
Kl. 20:30
Vanløse Rødovre Vanløse Idrætspark
12 - 2
211861
16-10 2021
Kl. 14:00
FB Brønshøj Jens Jessens Vej
3 - 5
211789
24-10 2021
Kl. 10:00
Føroyar B 1903 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
211862 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Føroyar Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
211864 fr
29-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj B 1903 Tingbjerg Idrætspark
6 - 5
211866
30-10 2021
Kl. 10:45
Rødovre FB Rødovre Stadion Kunst
Udehold taberdømt
211865
30-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder Vanløse
211863
31-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Amager FF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 rykker ned

Log ind