MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
918052 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 11 KFB 5 Kunst, Valby IP, tribunen
918043 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
AB Tårnby 2 Sønderbro Fight 3 Tårnby Stadion
918051 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
HB 16 ØKF 3 Fælledparken
918068 ti
24-08 2021
Kl. 20:30
Skjold 18 Internazionale SIKBH 1889 Kunst, Lundehusparken
918070 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Fix 2 FB 31 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
918071 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Internazionale SIKBH 1889 Fix 2 Kunst, Valby IP, tribunen
918180
04-09 2021
Kl. 12:00
KFB 5 HB 16 Kløvermarken
918078
04-09 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 Skjold 18 Kløvermarken
918282
05-09 2021
Kl. 16:00
FB 31 Fremad Valby 11 Kunst, Jens Jessens Vej
918079
05-09 2021
Kl. 18:00
ØKF 3 AB Tårnby 2 Kunstbane 1, Kløvermarken
918420 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
AB Tårnby 2 KFB 5 Tårnby Stadion
918421 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
HB 16 FB 31 Fælledparken
918415 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Internazionale SIKBH 1889 Sønderbro Fight 3 Kunst, Valby IP, tribunen
918426 to
09-09 2021
Kl. 18:30
Fix 2 Fremad Valby 11 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
918423
11-09 2021
Kl. 12:45
Skjold 18 ØKF 3 Kunst, Lundehusparken
918429 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 11 HB 16 Kunst, Valby IP, tribunen
918432 to
16-09 2021
Kl. 20:30
FB 31 AB Tårnby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
918430
18-09 2021
Kl. 12:00
KFB 5 Skjold 18 Kløvermarken
918427
18-09 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 Fix 2 Kløvermarken
918428
19-09 2021
Kl. 18:00
ØKF 3 Internazionale SIKBH 1889 Kunstbane 1, Kløvermarken
918436 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
AB Tårnby 2 Fremad Valby 11 Tårnby Stadion
918434 on
22-09 2021
Kl. 19:00
Internazionale SIKBH 1889 KFB 5 Kunst, Valby IP, tribunen
918455 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Fix 2 HB 16 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
918444
25-09 2021
Kl. 11:30
Skjold 18 FB 31 Kunst, Lundehusparken
918438
25-09 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 ØKF 3 Kløvermarken
918468 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 11 Skjold 18 Kunst, Valby IP, tribunen
918464 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
HB 16 AB Tårnby 2 Fælledparken
918470
02-10 2021
Kl. 12:00
KFB 5 Sønderbro Fight 3 Kløvermarken
918472
02-10 2021
Kl. 14:00
FB 31 Internazionale SIKBH 1889 Kunst, Jens Jessens Vej
918465
03-10 2021
Kl. 18:00
ØKF 3 Fix 2 Kunstbane 1, Kløvermarken
918994 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Fix 2 AB Tårnby 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
918979 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Internazionale SIKBH 1889 Fremad Valby 11 Kunst, Valby IP, tribunen
918989
09-10 2021
Kl. 12:45
Skjold 18 HB 16 Kunst, Lundehusparken
918980
09-10 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 FB 31 Kløvermarken
918982
10-10 2021
Kl. 18:00
ØKF 3 KFB 5 Kunstbane 1, Kløvermarken
918998 ma
11-10 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 11 Sønderbro Fight 3 Kunst, Valby IP, tribunen
919000 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Fix 2 KFB 5 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
918996 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
AB Tårnby 2 Skjold 18 Tårnby Stadion
918997 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
HB 16 Internazionale SIKBH 1889 Fælledparken
919001
16-10 2021
Kl. 14:00
FB 31 ØKF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
919002 on
27-10 2021
Kl. 19:00
Internazionale SIKBH 1889 AB Tårnby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
919017
30-10 2021
Kl. 12:00
KFB 5 FB 31 Kløvermarken
919016
30-10 2021
Kl. 12:45
Skjold 18 Fix 2 Kunst, Lundehusparken
919013
30-10 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 HB 16 Kløvermarken
919014
31-10 2021
Kl. 18:00
ØKF 3 Fremad Valby 11 Kunstbane 1, Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind