|
598119
|
ma23-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
598123
|
fr27-08 2021
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
598118
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
|
598112
|
lø28-08 2021
|
14:30
|
|
|
|
|
|
|
598124
|
lø28-08 2021
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
598146
|
ma30-08 2021
|
20:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
|
598147
|
on01-09 2021
|
20:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
598132
|
on01-09 2021
|
20:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
598148
|
to02-09 2021
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
598144
|
sø05-09 2021
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
598162
|
on08-09 2021
|
20:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
598578
|
to09-09 2021
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
598579
|
fr10-09 2021
|
20:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
598164
|
lø11-09 2021
|
15:45
|
|
|
|
|
|
|
598615
|
ma13-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
598611
|
ti14-09 2021
|
20:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
598616
|
on15-09 2021
|
20:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
598617
|
lø18-09 2021
|
10:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
598607
|
sø19-09 2021
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
598621
|
ma20-09 2021
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
598620
|
ti21-09 2021
|
17:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
598618
|
on22-09 2021
|
20:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
598629
|
lø25-09 2021
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
598619
|
lø25-09 2021
|
13:15
|
|
|
|
|
|
|
598639
|
ma27-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
598640
|
ma27-09 2021
|
20:00
|
|
|
Emdrupparken
|
UHT
|
|
|
598638
|
ti28-09 2021
|
20:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
598580
|
fr01-10 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
598637
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
598641
|
lø02-10 2021
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
598643
|
ti05-10 2021
|
17:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
598644
|
ti05-10 2021
|
20:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
598642
|
on06-10 2021
|
20:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
598645
|
to07-10 2021
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
598646
|
sø10-10 2021
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
598663
|
ma11-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
598650
|
lø16-10 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
598648
|
lø16-10 2021
|
13:15
|
|
|
|
|
|
|
598825
|
sø17-10 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
598826
|
sø17-10 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
598942
|
ma25-10 2021
|
20:15
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
598940
|
ti26-10 2021
|
20:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
598889
|
on27-10 2021
|
20:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
598941
|
lø30-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UMH
|
|
|
598939
|
sø31-10 2021
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned