Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug 2021
19:15
Skjold 9
4
KFB 2
6
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
FB 8
FB 16
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:30
HB 8
7
KB 5
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
FC Babylon 2
FA 2000 7
UMH
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
20:30
KB 5
3
RPIF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
20:45
FA 2000 7
1
HB 8
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:45
Hellas
4
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
RPIF
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
10:00
FB 16
4
FC Babylon 2
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:30
KFB 2
3
FB 8
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
19:00
FB 8
0
FC Babylon 2
6
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
19:15
Skjold 9
1
KB 5
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
19:15
RPIF
3
FA 2000 7
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:45
HB 8
4
FB 16
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
20:30
KB 5
0
KFB 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Hellas
2
FB 8
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
20:00
FC Babylon 2
4
HB 8
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:30
KFB 2
3
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
17:45
FB 16
RPIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
20:45
FA 2000 7
4
Skjold 9
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Hellas
2
KB 5
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:15
RPIF
FC Babylon 2
HMH
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
FB 8
3
HB 8
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:30
KFB 2
1
FA 2000 7
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
20:00
KB 5
4
FB 8
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:15
Skjold 9
4
FB 16
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
FA 2000 7
3
Hellas
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
FB 16
6
KFB 2
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:30
HB 8
1
RPIF
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
18:00
FC Babylon 2
2
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:30
Hellas
FB 16
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
20:30
KB 5
2
FA 2000 7
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:30
KFB 2
3
FC Babylon 2
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
FB 8
RPIF
UMH
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
19:00
FB 8
2
FA 2000 7
6
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:15
RPIF
1
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
13:45
HB 8
2
KFB 2
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
16:00
FC Babylon 2
7
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
16:00
FB 16
KB 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
19:15
Skjold 9
5
HB 8
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
19:15
Skjold 9
2
FB 8
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
18:45
Hellas
1
HB 8
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:30
FA 2000 7
FB 16
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:30
KFB 2
0
RPIF
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
KB 5
5
FC Babylon 2
4
|
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 6 puljer samt de to dårligste nr. 8 rykker ned.
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) dårligste placering
b) flest udeblivelser
c) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning