MENU

Herre Senior 1 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
962880 ma
23-08 2021
Kl. 20:30
FC Sukkerbold Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
962879 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Fremad Amager HB Sundby Idrætspark
962882 to
26-08 2021
Kl. 20:30
FB 2 Østerbro IF Kunst, Jens Jessens Vej
962883
28-08 2021
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Skjold 3 Kunst, Nørrebroparken
962881
28-08 2021
Kl. 13:15
B93 Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
962886 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
HB FB 2 Fælledparken
962887 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Stefan Fremad Amager Rådvadsvej
962885 to
02-09 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Nørrebro United 2 Kunst, Ryparken
962888
04-09 2021
Kl. 15:15
Sønderbro Fight FC Sukkerbold Kløvermarken
962889
05-09 2021
Kl. 11:30
Skjold 3 B93 Kunst, Lundehusparken
962892 ma
06-09 2021
Kl. 20:30
FC Sukkerbold Skjold 3 Kunst, Valby IP, tribunen
962891 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Fremad Amager Sønderbro Fight Sundby Idrætspark
962890 to
09-09 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF HB Kunst, Ryparken
962894
12-09 2021
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 B93 Kunst, Nørrebroparken
962893
12-09 2021
Kl. 14:00
FB 2 Stefan Kunst, Jens Jessens Vej
962895 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
HB Nørrebro United 2 Fælledparken
963012 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Stefan Østerbro IF Rådvadsvej
963320 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Skjold 3 Fremad Amager Kunst, Lundehusparken
963013
18-09 2021
Kl. 13:15
B93 FC Sukkerbold Kunst, Ryparken
963014
18-09 2021
Kl. 15:15
Sønderbro Fight FB 2 Kløvermarken
963322 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Fremad Amager B93 Sundby Idrætspark
963323 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
HB Stefan Fælledparken
963321 to
23-09 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
963325
25-09 2021
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 FC Sukkerbold Kunst, Nørrebroparken
963324
26-09 2021
Kl. 12:00
FB 2 Skjold 3 Kunst, Jens Jessens Vej
963326 ma
27-09 2021
Kl. 20:30
FC Sukkerbold Fremad Amager Kunst, Valby IP, tribunen
963480 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Stefan Nørrebro United 2 Rådvadsvej
963481 on
29-09 2021
Kl. 20:30
B93 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
963909
02-10 2021
Kl. 15:15
Sønderbro Fight HB Kløvermarken
984039
03-10 2021
Kl. 12:45
Skjold 3 Østerbro IF Kunst, Lundehusparken
984041 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
HB Skjold 3 Fælledparken
986441 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Stefan Sønderbro Fight Rådvadsvej
986442 to
07-10 2021
Kl. 20:30
FB 2 FC Sukkerbold Kunst, Jens Jessens Vej
984040 to
07-10 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF B93 Kunst, Ryparken
986443
09-10 2021
Kl. 13:45
Nørrebro United 2 Fremad Amager Kunst, Nørrebroparken
986445 ma
11-10 2021
Kl. 20:30
FC Sukkerbold Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
986444 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Fremad Amager FB 2 Sundby Idrætspark
986446 ti
12-10 2021
Kl. 20:15
B93 HB B 93 Svanemølleanlæg.
986447
16-10 2021
Kl. 15:30
Nørrebro United 2 Sønderbro Fight Kunst, Nørrebroparken
986448
17-10 2021
Kl. 12:45
Skjold 3 Stefan Kunst, Lundehusparken
986450 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
HB FC Sukkerbold Fælledparken
986499 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Stefan B93 Rådvadsvej
986449 to
28-10 2021
Kl. 21:00
Østerbro IF Fremad Amager Kunst, Ryparken
986576
30-10 2021
Kl. 15:15
Sønderbro Fight Skjold 3 Kløvermarken
986543
31-10 2021
Kl. 12:00
FB 2 Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind