MENU

Herre Senior M 7M Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
930215 ma
16-08 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
7 - 2
930217
ti
17-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder Únigadores Sports Club
930213
21-08 2021
Kl. 10:00
CIK Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
930212
21-08 2021
Kl. 16:00
Union FB Genforeningspladsen
2 - 1
930223 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder FC Ryparken
930228 ti
24-08 2021
Kl. 18:00
Viktoria Union Fælledparken
3 - 1
930227 ti
24-08 2021
Kl. 20:45
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
930226 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Sundby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
930218 on
25-08 2021
Kl. 20:30
Únigadores Sports Club Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
930225 on
25-08 2021
Kl. 20:30
KB CIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 2
930232 ma
30-08 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Únigadores Sports Club Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 1
930231 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder KB
930233 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
FB Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
930229
04-09 2021
Kl. 12:30
CIK Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 1
930230
04-09 2021
Kl. 13:15
FC Ryparken Union Ryparken Idrætsanlæg
3 - 5
930234
05-09 2021
Kl. 12:45
Oversidder Viktoria
930239 ti
07-09 2021
Kl. 19:00
FB Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
930238 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
930235 on
08-09 2021
Kl. 20:30
Únigadores Sports Club CIK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
930240 to
09-09 2021
Kl. 19:00
Viktoria Nørrebro United Fælledparken
4 - 3
930237 to
09-09 2021
Kl. 20:30
KB FC Ryparken Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 0
930236
11-09 2021
Kl. 16:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
930216
12-09 2021
Kl. 13:00
Nørrebro United Fremad Valby Nørrebroparken
4 - 2
930244 ma
13-09 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 2
930243 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Únigadores Sports Club
930245 on
15-09 2021
Kl. 20:30
KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 1
930241 to
16-09 2021
Kl. 18:30
CIK FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 3
930242
18-09 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
930246
18-09 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United Union Nørrebroparken
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
930252 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Viktoria CIK Fælledparken
0 - 3
930250 ti
21-09 2021
Kl. 19:15
Oversidder Nørrebro United
930251 ti
21-09 2021
Kl. 20:45
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
930249 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
930247
on
22-09 2021
Kl. 20:30
Únigadores Sports Club KB Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
930214
25-09 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Viktoria Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
930259 ma
27-09 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
930258 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Viktoria
930297 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Únigadores Sports Club Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 6
930296 on
29-09 2021
Kl. 20:30
KB FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
930257
02-10 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
3 - 3
930253 ti
05-10 2021
Kl. 18:30
CIK Union Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 2
930302 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
FB Fremad Valby Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 1
930298 on
06-10 2021
Kl. 20:30
Únigadores Sports Club FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
930303
09-10 2021
Kl. 13:00
Viktoria KB Fælledparken
1 - 2
930310
09-10 2021
Kl. 14:15
Union Fremad Valby Genforeningspladsen
5 - 3
930300
09-10 2021
Kl. 15:00
Nørrebro United Sundby Bk. Nørrebroparken
Hjemmehold taberdømt
930299
09-10 2021
Kl. 16:00
Union Oversidder Grøndal Multicenter
930301
10-10 2021
Kl. 12:45
Oversidder CIK
930307 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
930309 on
13-10 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
930304
on
13-10 2021
Kl. 20:30
Únigadores Sports Club FB Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
930308 on
13-10 2021
Kl. 20:30
KB Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
930305 to
14-10 2021
Kl. 18:30
CIK Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 1
930306
16-10 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Sundby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
6 - 4
930312 ma
18-10 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. CIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 2
930334 ti
19-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder KB
930311
23-10 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken FB Ryparken Idrætsanlæg
1 - 7
930335
23-10 2021
Kl. 16:00
Viktoria Únigadores Sports Club Ryparken Idrætsanlæg
2 - 4
930313
24-10 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United Oversidder Nørrebroparken
930346 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby Bk.
930349 ti
26-10 2021
Kl. 20:45
FB Viktoria Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 6
930348 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
930340
on
27-10 2021
Kl. 20:30
Únigadores Sports Club Union Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
930347 on
27-10 2021
Kl. 20:30
KB Nørrebro United Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
930248
30-10 2021
Kl. 15:00
Union Sundby Bk. Grøndal Multicenter
0 - 5
930341
30-10 2021
Kl. 15:00
CIK FC Ryparken Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 8, 9, 10, 11 og 12 rykker ned
 

Log ind