MENU

U14 Drenge 4 (08) Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
261225 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
261224
29-08 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 Dragør 3 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

261227
29-08 2021
Kl. 14:00
HIK 4 Østerbro IF HIK
1 - 3
261226
29-08 2021
Kl. 16:00
B 1903 4 FB 2 B1903
3 - 2
261223
to
02-09 2021
Kl. 18:00
Dragør 2 Vanløse 2 Dragør Bk
15 - 0
261228
04-09 2021
Kl. 12:00
FB 2 HIK 4 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 6
261229
05-09 2021
Kl. 16:00
Vanløse 2 B 1903 4 Vanløse Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

261231
05-09 2021
Kl. 16:00
Oversidder Skjold 2
261230
ma
06-09 2021
Kl. 18:00
Dragør 3 Dragør 2 Dragør Bk
2 - 3
261236
on
08-09 2021
Kl. 18:00
B 1903 4 Dragør 3 B1903
0 - 2
261237 on
08-09 2021
Kl. 18:30
HIK 4 Oversidder Gentofte Sportspark
261235 fr
10-09 2021
Kl. 17:00
Skjold 2 Østerbro IF Fælledparken
HMH
261233
11-09 2021
Kl. 10:00
FB 2 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 4
261234
12-09 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Oversidder Dragør Bk
261239
18-09 2021
Kl. 10:00
Dragør 3 FB 2 Dragør Bk
5 - 5
261240
18-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Skjold 2
261242
19-09 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF Dragør 2 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

261241
19-09 2021
Kl. 16:00
Oversidder B 1903 4
261238
19-09 2021
Kl. 16:00
Vanløse 2 HIK 4 Vanløse Idrætspark
1 - 7
261232 ti
21-09 2021
Kl. 17:15
Østerbro IF Oversidder Fælledparken
261246
on
22-09 2021
Kl. 17:30
B 1903 4 Østerbro IF B1903
2 - 5
261247
25-09 2021
Kl. 16:30
HIK 4 Skjold 2 HIK
UMH
261243
26-09 2021
Kl. 10:00
FB 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
261244
26-09 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Oversidder Dragør Bk
261245
26-09 2021
Kl. 16:00
Vanløse 2 Dragør 3 Vanløse Idrætspark
3 - 1
261250
02-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder B 1903 4
261248
03-10 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 Dragør 2 Fælledparken
HMH
261252
03-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF FB 2 Fælledparken
5 - 3
261249
03-10 2021
Kl. 12:00
Dragør 3 HIK 4 Dragør Bk
6 - 2
261251
03-10 2021
Kl. 16:00
Oversidder Vanløse 2
261256 on
06-10 2021
Kl. 17:00
B 1903 4 Skjold 2 B1903
UMH
261253
10-10 2021
Kl. 10:00
FB 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
261255
10-10 2021
Kl. 14:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
261254
10-10 2021
Kl. 16:00
Vanløse 2 Østerbro IF Vanløse Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

261257
ti
12-10 2021
Kl. 18:45
HIK 4 Dragør 2 Gentofte Sportspark
6 - 2
261258 to
14-10 2021
Kl. 18:00
Dragør 2 B 1903 4 Dragør Bk
2 - 4
261260
16-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Vanløse 2
261262
17-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF Dragør 3 Fælledparken
2 - 2
261259
17-10 2021
Kl. 10:00
Skjold 2 FB 2 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

261261
17-10 2021
Kl. 14:00
HIK 4 Oversidder HIK
261265
31-10 2021
Kl. 12:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
261266
31-10 2021
Kl. 14:00
B 1903 4 HIK 4 B1903
UHHT
261267
31-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Østerbro IF
261263
31-10 2021
Kl. 14:00
FB 2 Dragør 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 7
261264
31-10 2021
Kl. 14:00
Vanløse 2 Skjold 2 Vanløse Idrætspark
UMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind