Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
4
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
11:00
BSF
3
FB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
16:15
B93
6
Brønshøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
FA 2000
HB Køge
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
Brøndbyernes IF
3
LSF
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:00
FB
1
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:00
Sundby Bk.
10
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
HIK
0
Vestamager
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
Brønshøj BK
2
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
HB Køge
2
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
Greve Fodbold
3
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:00
BSF
3
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
Brøndbyernes IF
7
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
11:30
Greve Fodbold
7
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
FB
2
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
Brønshøj BK
2
Vestamager
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
LSF
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
FA 2000
1
B93
12
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:45
HIK
1
Farum BK
11
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
HB Køge
3
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
LSF
3
B93
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
Greve Fodbold
8
Brønshøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
Vestamager
4
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
HIK
Sundby Bk.
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Farum BK
5
FB
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
BSF
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
17:45
Vestamager
2
FB
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Allerød Fodbold Klub
2
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
17:45
Sundby Bk.
B93
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:30
Farum BK
5
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:00
FB
2
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:00
LSF
1
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Brøndbyernes IF
8
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
FA 2000
0
Allerød Fodbold Klub
9
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:30
Brønshøj BK
1
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
FB
2
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:30
Vestamager
3
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Farum BK
7
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
BSF
13
B93
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
17:30
Greve Fodbold
7
HB Køge
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:35
Allerød Fodbold Klub
1
Brønshøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:00
Farum BK
1
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
09:00
Brøndbyernes IF
3
Vestamager
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
Sundby Bk.
3
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Brønshøj BK
4
FB
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
10:00
B93
1
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
11:00
LSF
6
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
18:45
HIK
1
Brønshøj BK
7
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:00
Sundby Bk.
7
Brøndbyernes IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:00
Allerød Fodbold Klub
2
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
19:00
Farum BK
9
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
17:20
Vestamager
1
B93
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:00
FB
0
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Brønshøj BK
1
Sundby Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
HIK
1
HB Køge
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
11:00
HB Køge
4
Vestamager
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
11:30
Greve Fodbold
1
Brøndbyernes IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:00
Sundby Bk.
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:00
HB Køge
2
FB
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:00
FA 2000
2
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:30
LSF
4
Brønshøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:30
FA 2000
3
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
BSF
2
Vestamager
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
12:00
HB Køge
0
Farum BK
9
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
18:00
B93
4
Brøndbyernes IF
8
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
18:00
Vestamager
1
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
10:00
FB
1
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
10:30
Vestamager
1
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
LSF
1
Sundby Bk.
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
Brønshøj BK
3
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
HIK
0
Brøndbyernes IF
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:30
Farum BK
8
B93
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:30
Greve Fodbold
5
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
18:00
B93
6
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:00
Vestamager
1
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:00
FA 2000
1
Brønshøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
11:00
HB Køge
2
LSF
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:00
Allerød Fodbold Klub
1
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:00
Brøndbyernes IF
4
FB
0
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
B93
3
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2021
19:00
B93
Greve Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2021
17:00
FB
4
B93
2
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
10:30
Greve Fodbold
3
Vestamager
2
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
11:30
Farum BK
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
HIK
1
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
LSF
3
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Sundby Bk.
5
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:00
Brøndbyernes IF
3
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
11:30
BSF
2
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2021
18:00
Brønshøj BK
1
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
3
Brøndbyernes IF
2
|