MENU

U14 Drenge 3 (07) Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
915749
17-04 2021
Kl. 10:00
Ørestad IF Vestia Kløvermarken
1 - 3
915750
18-04 2021
Kl. 10:30
FA 2000 3 GVI 4 Kunst, Jens Jessens Vej
11 - 1
915751
18-04 2021
Kl. 12:00
Dragør 3 Skjold 4 Dragør Bk
6 - 1
915747
18-04 2021
Kl. 12:00
Fix 2 B 1908 2 Gadelandet
1 - 8
915748
18-04 2021
Kl. 12:00
Kastrup 3 Brønshøj Røllikevej
3 - 5
915756
24-04 2021
Kl. 10:00
Skjold 4 Ørestad IF Fælledparken
5 - 1
915754
24-04 2021
Kl. 12:00
Brønshøj Fix 2 Tingbjerg Idrætspark
6 - 2
915755
25-04 2021
Kl. 10:00
Vestia Kastrup 3 Kunst, Bavnehøj IA
HMH
915752
25-04 2021
Kl. 10:00
GVI 4 Dragør 3 GVI. Nymosen
0 - 5
915753
25-04 2021
Kl. 14:00
B 1908 2 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
1 - 15
915758
01-05 2021
Kl. 12:00
Fix 2 Vestia Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0 - 2
915761
01-05 2021
Kl. 12:00
Dragør 3 Ørestad IF Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

915757
02-05 2021
Kl. 10:00
GVI 4 B 1908 2 GVI. Nymosen
UHT

Udehold taberdømt

915760
02-05 2021
Kl. 10:30
FA 2000 3 Brønshøj Kunst, Jens Jessens Vej
10 - 1
915759
02-05 2021
Kl. 14:00
Kastrup 3 Skjold 4 Røllikevej
1 - 5
915765
08-05 2021
Kl. 10:00
Ørestad IF Kastrup 3 Kløvermarken
HMH
915766
09-05 2021
Kl. 10:00
Vestia FA 2000 3 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 1
915762
09-05 2021
Kl. 12:00
B 1908 2 Dragør 3 Sundby Idrætspark
4 - 0
915763
09-05 2021
Kl. 12:00
Brønshøj GVI 4 Tingbjerg Idrætspark
8 - 0
915767 to
13-05 2021
Kl. 10:00
Skjold 4 Fix 2 Fælledparken
2 - 2
915769
15-05 2021
Kl. 16:00
Fix 2 Ørestad IF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9 - 1
915773
16-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 3 Skjold 4 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 1
915768
16-05 2021
Kl. 12:00
GVI 4 Vestia GVI. Nymosen
HHT

Hjemmehold taberdømt

915774
16-05 2021
Kl. 14:00
Dragør 3 Kastrup 3 Dragør Bk
2 - 1
915770
16-05 2021
Kl. 14:00
B 1908 2 Brønshøj Sundby Idrætspark
1 - 12
916565
22-05 2021
Kl. 10:00
Ørestad IF FA 2000 3 Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

915775
22-05 2021
Kl. 12:00
Kastrup 3 Fix 2 Røllikevej
1 - 5
916567
22-05 2021
Kl. 16:00
Skjold 4 GVI 4 Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

916566
23-05 2021
Kl. 10:00
Vestia B 1908 2 Kunst, Bavnehøj IA
UHT

Udehold taberdømt

916564
23-05 2021
Kl. 12:00
Brønshøj Dragør 3 Tingbjerg Idrætspark
2 - 3
916570
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Brønshøj Vestia Tingbjerg Idrætspark
1 - 10
916571
30-05 2021
Kl. 10:30
FA 2000 3 Kastrup 3 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 2
916568
30-05 2021
Kl. 12:00
GVI 4 Ørestad IF GVI. Nymosen
4 - 10
916569
30-05 2021
Kl. 12:00
B 1908 2 Skjold 4 Sundby Idrætspark
4 - 6
916572
30-05 2021
Kl. 14:00
Dragør 3 Fix 2 Dragør Bk
2 - 2
916944
05-06 2021
Kl. 10:00
Ørestad IF B 1908 2 Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

916943
05-06 2021
Kl. 12:00
Kastrup 3 GVI 4 Røllikevej
3 - 3
916946
05-06 2021
Kl. 14:00
Skjold 4 Brønshøj Fælledparken
4 - 1
916942
05-06 2021
Kl. 16:00
Fix 2 FA 2000 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 2
916945
06-06 2021
Kl. 12:00
Dragør 3 Vestia Dragør Bk
2 - 1
920927
13-06 2021
Kl. 10:00
GVI 4 Fix 2 GVI. Nymosen
1 - 5
920928
13-06 2021
Kl. 10:00
B 1908 2 Kastrup 3 Sundby Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

920929
13-06 2021
Kl. 10:00
Brønshøj Ørestad IF Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

920930
13-06 2021
Kl. 10:00
FA 2000 3 Dragør 3 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 1
920931
13-06 2021
Kl. 10:00
Vestia Skjold 4 Kunst, Bavnehøj IA
1 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind