MENU

M+ 40 M 7M Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872244 ma
12-04 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 2
872245 ti
13-04 2021
Kl. 20:30
Vanløse KFUM Vanløse I P
HMH
872498
17-04 2021
Kl. 13:00
NB 99 Vanløse Gentofte Sportspark
4 - 1
872246
18-04 2021
Kl. 10:00
Dragør Nørrebro United Dragør Bk
4 - 1
872243
18-04 2021
Kl. 16:00
Prespa Skovshoved IF Kunst, Ryparken
2 - 10
872488 ma
19-04 2021
Kl. 19:15
KFUM Sønderbro Fight Emdrupparken
5 - 2
872489 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Rødovre Vanløse Rødovre Stadion
2 - 2
872487 to
22-04 2021
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Prespa Lersøparken
872486 to
22-04 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF Dragør Skovshoved I P
872496 ma
26-04 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Rødovre Kunstbane 2, Kløvermarken
872494 fr
30-04 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Skovshoved IF Kunst, Nørrebroparken
872497
01-05 2021
Kl. 12:30
Dragør Bispebjerg Bk. Dragør Bk
872495
02-05 2021
Kl. 16:00
Prespa KFUM Kunst, Ryparken
872511 ti
04-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Sønderbro Fight Vanløse I P
872499 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF NB 99 Skovshoved I P
872513 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Prespa Rødovre Stadion
872512 on
05-05 2021
Kl. 19:15
KFUM Dragør Emdrupparken
872500 to
06-05 2021
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Nørrebro United Lersøparken
872518
08-05 2021
Kl. 11:00
NB 99 Sønderbro Fight Gentofte Sportspark
872517 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Dragør Rødovre Dragør Bk
872516 to
13-05 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF Bispebjerg Bk. Skovshoved I P
872514 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Nørrebro United KFUM Kunst, Nørrebroparken
872247
15-05 2021
Kl. 11:00
NB 99 Rødovre Gentofte Sportspark
872515
16-05 2021
Kl. 16:00
Prespa Vanløse Kunst, Ryparken
872544 ti
18-05 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Prespa Kunstbane 2, Kløvermarken
872546 ti
18-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Dragør Vanløse I P
872548 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Nørrebro United Rødovre Stadion
872547 on
19-05 2021
Kl. 19:15
KFUM Skovshoved IF Emdrupparken
872545 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. NB 99 Lersøparken
872658
23-05 2021
Kl. 12:00
NB 99 Prespa Gentofte Sportspark
872550 ti
25-05 2021
Kl. 19:15
Sønderbro Fight Nørrebro United Kløvermarken
872551 ti
25-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Skovshoved IF Vanløse I P
872553 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Bispebjerg Bk. Rødovre Stadion
872485 fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United NB 99 Kunst, Nørrebroparken
872549
29-05 2021
Kl. 16:00
Prespa Dragør Kunst, Ryparken
872653 ma
31-05 2021
Kl. 19:15
KFUM Rødovre Emdrupparken
872650 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
872652 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Dragør NB 99 Dragør Bk
872651 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Vanløse Lersøparken
872554 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Prespa Kunst, Nørrebroparken
872655 ma
07-06 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF Rødovre Skovshoved I P
872656 ma
07-06 2021
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. KFUM Lersøparken
872657 ma
07-06 2021
Kl. 22:00
Dragør Sønderbro Fight Dragør Bk
872654 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Nørrebro United Vanløse Kunst, Nørrebroparken
872552
12-06 2021
Kl. 11:00
NB 99 KFUM Gentofte Sportspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind