MENU

Kvinde Senior 2 7M Forår, P3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
841099 ti
13-04 2021
Kl. 20:15
Sundby 3 Sønderbro Fight Sundby/Kløvermarken
4 - 3
841098 ti
13-04 2021
Kl. 20:30
Pan Fodbold Slagge BK Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

597098 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 Nørrebro FF Sundby Idrætspark
0 - 9
597097 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
FB 2 FC Nyhavn Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 5
841100
17-04 2021
Kl. 10:00
ØKF FA 2000 Kløvermarken
6 - 1
841104 ma
19-04 2021
Kl. 19:15
Slagge BK Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
841101 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Sønderbro Fight ØKF Kløvermarken
0 - 9
841102 on
21-04 2021
Kl. 20:15
FC Nyhavn Sundby 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
841105
25-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Pan Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
841103
25-04 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF FB 2 Kunst, Nørrebroparken
841106 ti
27-04 2021
Kl. 17:45
Sønderbro Fight FC Nyhavn Kløvermarken
841108 to
29-04 2021
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 FA 2000 Sundby Idrætspark
841109 to
29-04 2021
Kl. 20:15
Sundby 3 Nørrebro FF Sundby/Kløvermarken
597100
01-05 2021
Kl. 12:30
ØKF Pan Fodbold Kløvermarken
841107
02-05 2021
Kl. 12:00
FB 2 Slagge BK Kunst, Jens Jessens Vej
597112 ma
03-05 2021
Kl. 19:15
Pan Fodbold Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
597110 on
05-05 2021
Kl. 20:15
FC Nyhavn ØKF Kunstbane 2, Kløvermarken
597113 on
05-05 2021
Kl. 20:30
Slagge BK Sundby 3 Kunst, Valby IP, tribunen
597114
09-05 2021
Kl. 14:00
FA 2000 FB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
597111
09-05 2021
Kl. 15:45
Nørrebro FF Sønderbro Fight Kunst, Nørrebroparken
597115 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Slagge BK Kløvermarken
597119 ti
11-05 2021
Kl. 20:15
ØKF Fremad Amager 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
597117 on
12-05 2021
Kl. 18:00
FC Nyhavn Nørrebro FF Kløvermarken
597118 to
13-05 2021
Kl. 20:15
Sundby 3 FA 2000 Sundby/Kløvermarken
597116
16-05 2021
Kl. 12:00
FB 2 Pan Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
597125 ma
17-05 2021
Kl. 20:30
Slagge BK FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
597122 ti
18-05 2021
Kl. 20:30
Pan Fodbold Sundby 3 Kunst, Valby IP, tribunen
597120 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 FB 2 Sundby Idrætspark
597127
22-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 Sønderbro Fight Kunst, Jens Jessens Vej
597121
23-05 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF ØKF Kunst, Nørrebroparken
597129 on
26-05 2021
Kl. 20:15
FC Nyhavn FA 2000 Kunstbane 2, Kløvermarken
597131 to
27-05 2021
Kl. 20:15
Sundby 3 Fremad Amager 2 Sundby/Kløvermarken
597137 to
27-05 2021
Kl. 20:15
ØKF FB 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
597128
29-05 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight Pan Fodbold Kunstbane 1, Kløvermarken
597130
30-05 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF Slagge BK Kunst, Nørrebroparken
597140 ma
31-05 2021
Kl. 19:15
Pan Fodbold FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
597139 to
03-06 2021
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 Sønderbro Fight Sundby Idrætspark
597141 to
03-06 2021
Kl. 20:15
ØKF Slagge BK Kunstbane 2, Kløvermarken
597138
06-06 2021
Kl. 12:00
FB 2 Sundby 3 Kunst, Jens Jessens Vej
597142
06-06 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Nørrebro FF Kunst, Jens Jessens Vej
597143 ti
08-06 2021
Kl. 19:30
Sønderbro Fight FB 2 Kløvermarken
597147 on
09-06 2021
Kl. 19:15
Slagge BK FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
597144 on
09-06 2021
Kl. 20:15
FC Nyhavn Fremad Amager 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
597146 to
10-06 2021
Kl. 20:15
Sundby 3 ØKF Sundby/Kløvermarken
597145
13-06 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF Pan Fodbold Kunst, Nørrebroparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 til og med 4 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Ingen
 

Log ind