MENU

Kvinde Senior 2 7M Forår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
596080 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Slagge BK 2 Skjold Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 2
596082 to
15-04 2021
Kl. 20:30
Vanløse Nørrebro United 3 Kunst, Vanløse I P
1 - 3
596081
18-04 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Cøpenhavn United Kunst, Nørrebroparken
2 - 4
596083
18-04 2021
Kl. 16:00
HIK Tårnby FF 2 Kunst, HIK
4 - 1
596088 ti
20-04 2021
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Slagge BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
UDS
596086 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Sønderbro Fight 2 Vestamager Idrætsanlæg
0 - 2
596090 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Dragør BK Vanløse Dragør Bk
596087
24-04 2021
Kl. 12:45
Skjold HIK Kunst, Lundehusparken
596089
25-04 2021
Kl. 15:00
Nørrebro United 3 Nørrebro FF 2 Kunst, Nørrebroparken
596092 on
28-04 2021
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Nørrebro United 3 Kunst, Valby IP, tribunen
596091 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Skjold Vestamager Idrætsanlæg
596095
01-05 2021
Kl. 13:45
Sønderbro Fight 2 Vanløse Kløvermarken
596093
02-05 2021
Kl. 15:45
Nørrebro FF 2 Dragør BK Kunst, Nørrebroparken
596094
02-05 2021
Kl. 16:00
HIK Cøpenhavn United Kunst, HIK
596096 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
Skjold Sønderbro Fight 2 Kunst, Lundehusparken
596097 ti
04-05 2021
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
596100 to
06-05 2021
Kl. 18:00
Dragør BK Slagge BK 2 Dragør Bk
596098
08-05 2021
Kl. 16:00
Vanløse Nørrebro FF 2 Vanløse I P
596099
08-05 2021
Kl. 16:30
Nørrebro United 3 HIK Kunst, Nørrebroparken
596104 ma
10-05 2021
Kl. 19:15
Slagge BK 2 Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
596107 ma
10-05 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Nørrebro FF 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
596101 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Nørrebro United 3 Vestamager Idrætsanlæg
596106
15-05 2021
Kl. 16:00
HIK Dragør BK Kunst, HIK
596105
16-05 2021
Kl. 10:15
Skjold Cøpenhavn United Kunst, Lundehusparken
841092 ma
17-05 2021
Kl. 22:00
Dragør BK Tårnby FF 2 Dragør Bk
596109 ti
18-05 2021
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Sønderbro Fight 2 Kunst, Valby IP, tribunen
596110 to
20-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse HIK Kunst, Vanløse I P
596111
22-05 2021
Kl. 12:30
Nørrebro United 3 Skjold Kunst, Nørrebroparken
596108
23-05 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Slagge BK 2 Kunst, Nørrebroparken
841097 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 Slagge BK 2 Kløvermarken
841095 ti
25-05 2021
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Nørrebro United 3 Kunst, Valby IP, tribunen
841094 to
27-05 2021
Kl. 18:00
Skjold Dragør BK Kunst, Lundehusparken
841093
30-05 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Vanløse Vestamager Idrætsanlæg
596084
30-05 2021
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Dragør BK Kløvermarken
841096
30-05 2021
Kl. 14:00
HIK Nørrebro FF 2 Kunst, HIK
597034 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 Nørrebro United 3 Kløvermarken
597031 ti
01-06 2021
Kl. 19:15
Slagge BK 2 HIK Kunst, Valby IP, tribunen
597033 on
02-06 2021
Kl. 20:30
Vanløse Skjold Vanløse I P
597035 to
03-06 2021
Kl. 18:00
Dragør BK Cøpenhavn United Dragør Bk
597032
06-06 2021
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Tårnby FF 2 Kunst, Nørrebroparken
597038 on
09-06 2021
Kl. 19:15
Cøpenhavn United Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
597037
12-06 2021
Kl. 12:45
Skjold Nørrebro FF 2 Kunst, Lundehusparken
597040
12-06 2021
Kl. 15:15
Nørrebro United 3 Dragør BK Kunst, Nørrebroparken
597036
13-06 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Slagge BK 2 Vestamager Idrætsanlæg
597039
13-06 2021
Kl. 14:00
HIK Sønderbro Fight 2 Kunst, HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 til og med 4 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Ingen
 

Log ind