|
581592
|
on14-04 2021
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
581590
|
to15-04 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
|
581593
|
to15-04 2021
|
21:15
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
581591
|
fr16-04 2021
|
19:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581589
|
lø17-04 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581595
|
ti20-04 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
581594
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
581596
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
581598
|
sø25-04 2021
|
15:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581597
|
sø25-04 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
581601
|
fr30-04 2021
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
581603
|
fr30-04 2021
|
19:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
581599
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
581600
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581602
|
sø02-05 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
581606
|
fr07-05 2021
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581607
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581605
|
sø09-05 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
581608
|
sø09-05 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581604
|
sø09-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
581612
|
on12-05 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
581611
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
581609
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
581610
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581613
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
581618
|
ti18-05 2021
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581614
|
ti18-05 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
581615
|
to20-05 2021
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
581616
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581617
|
lø22-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581620
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
581621
|
to27-05 2021
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
581623
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
581619
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
581622
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
581625
|
to03-06 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
581626
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581624
|
lø05-06 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581628
|
sø06-06 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
581627
|
sø06-06 2021
|
14:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
581633
|
on09-06 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
581634
|
to10-06 2021
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
581635
|
to10-06 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
581629
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
581636
|
sø13-06 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i alle puljer rykker ned