|
580759
|
ti13-04 2021
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580762
|
ti13-04 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
|
580760
|
to15-04 2021
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
|
580758
|
sø18-04 2021
|
13:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580761
|
sø18-04 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580764
|
ti20-04 2021
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
580763
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
580765
|
sø25-04 2021
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580766
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
580767
|
sø25-04 2021
|
16:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
|
580772
|
ti27-04 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580768
|
lø01-05 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580771
|
sø02-05 2021
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580769
|
sø02-05 2021
|
13:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580770
|
sø02-05 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580775
|
fr07-05 2021
|
19:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580774
|
lø08-05 2021
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580773
|
lø08-05 2021
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
UHT
|
|
|
580776
|
sø09-05 2021
|
10:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580777
|
sø09-05 2021
|
16:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
580782
|
ma10-05 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580780
|
lø15-05 2021
|
10:15
|
|
|
Lundehusparken
|
UHT
|
|
|
580778
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580779
|
sø16-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580781
|
sø16-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HMH
|
|
|
580785
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580784
|
lø22-05 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580786
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580788
|
sø23-05 2021
|
12:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
580783
|
sø23-05 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
580793
|
ti25-05 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580790
|
to27-05 2021
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
580791
|
lø29-05 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580789
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580792
|
sø30-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
580797
|
ti01-06 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580796
|
to03-06 2021
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580798
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
580794
|
sø06-06 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580795
|
sø06-06 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
580800
|
to10-06 2021
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
UHT
|
|
|
580801
|
lø12-06 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580803
|
lø12-06 2021
|
12:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
580799
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580802
|
sø13-06 2021
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1, 2, 3, 4, 5 og 6 rykker ned.