|
580199
|
ti13-04 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580200
|
ti13-04 2021
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
580201
|
lø17-04 2021
|
12:30
|
|
|
B1903
|
|
|
|
|
580203
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
580207
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580204
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
580206
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580205
|
sø25-04 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
580208
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580210
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
|
580209
|
to29-04 2021
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580250
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
580219
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580202
|
on05-05 2021
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580251
|
lø08-05 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
580252
|
sø09-05 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580253
|
sø09-05 2021
|
16:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
580261
|
sø09-05 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580258
|
sø09-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580262
|
to13-05 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580263
|
to13-05 2021
|
18:30
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
580264
|
lø15-05 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
580265
|
ma17-05 2021
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580266
|
ma17-05 2021
|
20:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
580269
|
sø23-05 2021
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
580268
|
sø23-05 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580271
|
sø23-05 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
580270
|
sø23-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580267
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
580349
|
ti25-05 2021
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580353
|
lø29-05 2021
|
14:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
580352
|
lø29-05 2021
|
16:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
580351
|
sø30-05 2021
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580354
|
ti01-06 2021
|
18:30
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
580211
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
580356
|
to03-06 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
580358
|
lø05-06 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580357
|
sø06-06 2021
|
15:15
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
580355
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
580350
|
ti08-06 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580360
|
lø12-06 2021
|
11:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580359
|
lø12-06 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580368
|
sø13-06 2021
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
580361
|
sø13-06 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580364
|
sø13-06 2021
|
17:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1, 2, 3 og 4 rykker ned.