MENU

Serie 2, P4 20/21 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
716406
to
13-08 2020
Kl. 18:45
B.1960 Nørrebro FF Grønnemosen
2 - 0
716407
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine CIK Kløvermarken
6 - 2
716411
15-08 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn VLI Kløvermarken
3 - 0
716410
15-08 2020
Kl. 14:00
KFB FC Randoms Kløvermarken
0 - 2
716412
15-08 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United Sønderbro Fight Kunst, Mimersparken
0 - 2
716409
16-08 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Amager FF Kunst, Ryparken
1 - 0
716418
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
CIK Bk. Stefan Kløvermarken
0 - 1
716415
ti
18-08 2020
Kl. 20:00
FC Randoms FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
716419
on
19-08 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight B.1960 Kløvermarken
2 - 1
716414
on
19-08 2020
Kl. 19:00
VLI Nørrebro United Frederiksberg IP, kunst
1 - 2
716416
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Amager FF KFB Kunst, John Tranums Alle
2 - 3
716417
to
20-08 2020
Kl. 21:00
FC Nordhavn Sunred Beach FC Kunst, Ryparken
2 - 2
716420
fr
21-08 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine B.1960 Kløvermarken
1 - 4
716426
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
VLI Sønderbro Fight Frederiksberg IP, kunst
0 - 3
716424
22-08 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn Amager FF Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

716423
22-08 2020
Kl. 14:00
KFB FC Nordhavn Kløvermarken
4 - 0
716425
22-08 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Randoms Kunst, Mimersparken
4 - 4
716422
23-08 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC CIK Kunst, Ryparken
1 - 0
716413
23-08 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF FC Sunshine Kunst, Mimersparken
2 - 1
716421
on
26-08 2020
Kl. 18:00
Bk. Stefan Nørrebro FF Rådvadsvej
1 - 5
716429
fr
28-08 2020
Kl. 18:00
FC Randoms VLI Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 0
716430 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Amager FF Nørrebro United Kunst, John Tranums Alle
2 - 2
716433
29-08 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FC Sunshine Kløvermarken
4 - 4
716432
29-08 2020
Kl. 14:00
CIK KFB Kløvermarken
1 - 4
716431
30-08 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn FC Nyhavn Kunst, Ryparken
1 - 3
716427
30-08 2020
Kl. 14:00
Nørrebro FF Sunred Beach FC Kunst, Mimersparken
2 - 1
716435
to
03-09 2020
Kl. 18:15
B.1960 Sunred Beach FC Grønnemosen
6 - 0
716434
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Bk. Stefan FC Sunshine Rådvadsvej
0 - 3
716440
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
FC Randoms Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
716439
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
VLI Amager FF Frederiksberg IP, kunst
2 - 0
716437
05-09 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn CIK Kløvermarken
3 - 1
716438
05-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Nordhavn Kunst, Mimersparken
0 - 0
716442
to
10-09 2020
Kl. 18:00
KFB B.1960 Kløvermarken
0 - 1
717110
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine Sunred Beach FC Kløvermarken
1 - 1
717131
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Amager FF FC Randoms Kunst, John Tranums Alle
3 - 3
717134
12-09 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Bk. Stefan Kløvermarken
1 - 2
717133
12-09 2020
Kl. 14:00
CIK Nørrebro United Kløvermarken
1 - 0
717132
13-09 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn VLI Kunst, Ryparken
5 - 0
716441
13-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF FC Nyhavn Kunst, Mimersparken
2 - 3
717148
on
16-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Sunred Beach FC Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 1
717141
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Amager FF Sønderbro Fight Kunst, John Tranums Alle
0 - 5
717139
fr
18-09 2020
Kl. 18:30
VLI CIK Frederiksberg IP, kunst
3 - 2
717140
fr
18-09 2020
Kl. 20:00
FC Randoms FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
717137
19-09 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn B.1960 Kløvermarken
0 - 2
717136
19-09 2020
Kl. 14:00
KFB FC Sunshine Kløvermarken
0 - 2
717138
19-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United Nørrebro FF Kunst, Mimersparken
1 - 3
717135
20-09 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Bk. Stefan Kunst, Ryparken
3 - 0
717143
to
24-09 2020
Kl. 17:45
B.1960 Nørrebro United Grønnemosen
2 - 0
717145
26-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Stefan KFB Kunst, Grøndal Centret
2 - 5
717146
27-09 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Amager FF Kunst, Ryparken
5 - 0
717144
ma
28-09 2020
Kl. 19:00
FC Sunshine FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
717154
fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Amager FF CIK Kunst, John Tranums Alle
3 - 1
717152
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
VLI B.1960 Frederiksberg IP, kunst
0 - 12
717153
fr
02-10 2020
Kl. 20:00
FC Randoms Nørrebro FF Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
717150
03-10 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn Bk. Stefan Kløvermarken
1 - 1
717149
03-10 2020
Kl. 14:00
KFB Sunred Beach FC Kløvermarken
1 - 0
717151
03-10 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Sunshine Kunst, Mimersparken
2 - 4
717155
04-10 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
2 - 1
717160
on
07-10 2020
Kl. 19:30
Sunred Beach FC FC Nyhavn Kunst, Ryparken
2 - 1
717158
fr
09-10 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine VLI Kunst, Ryparken
3 - 0
717159
10-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Stefan Nørrebro United Kunst, Grøndal Centret
1 - 4
717162
10-10 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight KFB Kløvermarken
3 - 0
717161
10-10 2020
Kl. 14:00
CIK FC Nordhavn Kløvermarken
2 - 2
717156
11-10 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF Amager FF Kunst, Mimersparken
8 - 0
717168
fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Amager FF B.1960 Kunst, John Tranums Alle
0 - 8
717166
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
VLI Bk. Stefan Frederiksberg IP, kunst
5 - 3
717163
17-10 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn KFB Kløvermarken
2 - 1
717164
17-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United Sunred Beach FC Kunst, Mimersparken
0 - 1
717170
17-10 2020
Kl. 14:00
CIK Sønderbro Fight Kunstbane 1, Kløvermarken
1 - 4
717169
18-10 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Nørrebro FF Kunst, Ryparken
3 - 2
717157
ti
20-10 2020
Kl. 20:00
FC Randoms B.1960 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 7
717173
fr
23-10 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine Amager FF Kunst, Ryparken
5 - 0
717177
24-10 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn Sønderbro Fight Kløvermarken
1 - 3
717172
24-10 2020
Kl. 12:00
B.1960 FC Nordhavn Grønnemosen
2 - 1
717174
24-10 2020
Kl. 14:00
Bk. Stefan FC Randoms Kunst, Grøndal Centret
717176
24-10 2020
Kl. 14:00
KFB Nørrebro United Kunstbane 2, Kløvermarken
717175
25-10 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC VLI Kunst, Ryparken
717171
25-10 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF CIK Kunst, Mimersparken
717167 ti
27-10 2020
Kl. 20:00
FC Randoms FC Sunshine Kunst, Valby IP, tribunen
716428 fr
30-10 2020
Kl. 20:00
B.1960 Bk. Stefan Kunst, Ryparken
717147
31-10 2020
Kl. 12:00
CIK FC Randoms Kløvermarken
716436
31-10 2020
Kl. 14:00
KFB Nørrebro FF Kløvermarken
717180 fr
06-11 2020
Kl. 18:00
FC Randoms Sunred Beach FC Kunst, Valby IP, tribunen
717181 fr
06-11 2020
Kl. 18:00
Amager FF Bk. Stefan Kunst, John Tranums Alle
717179 fr
06-11 2020
Kl. 18:30
VLI KFB Frederiksberg IP, kunst
717184
07-11 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Nørrebro FF Kløvermarken
717183
07-11 2020
Kl. 14:00
CIK B.1960 Kunstbane 1, Kløvermarken
717178
07-11 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United FC Nyhavn Kunst, Mimersparken
717182
08-11 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn FC Sunshine Kunst, Ryparken
717142 on
11-11 2020
Kl. 20:00
Nørrebro FF VLI Kunst, Mimersparken
716408 fr
13-11 2020
Kl. 19:00
Bk. Stefan FC Nordhavn Kunst, Grøndal Centret
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind