Serie 1, P2 20/21 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
595408
on12-08 2020
19:00 Sundby Bk. CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
12. aug 2020
19:00
Sundby Bk.
2
CSC
0
Runde 1
595412
fr14-08 2020
18:30 Jægersborg Bk. Østerbro IF Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
14. aug 2020
18:30
Jægersborg Bk.
4
Østerbro IF
2
Runde 1
595409
fr14-08 2020
20:00 Bk. Viktoria BK Fix Fælledparken
6
-
1
14. aug 2020
20:00
Bk. Viktoria
6
BK Fix
1
Runde 1
595411
fr14-08 2020
20:00 FK Prespa Bk. Hellas Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
14. aug 2020
20:00
FK Prespa
1
Bk. Hellas
2
Runde 1
595410
15-08 2020
14:00 Fr.holm Sydhavnen CBS Sport Valby Idrætspark
3
-
4
15. aug 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
3
CBS Sport
4
Runde 1
595413
15-08 2020
14:00 Bispebjerg Bk. ØKF Lersøparken
1
-
0
15. aug 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
1
ØKF
0
Runde 1
595414
15-08 2020
14:00 IF Føroyar Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
15. aug 2020
14:00
IF Føroyar
0
Rødovre
1
Runde 2
595420
ti18-08 2020
18:00 BK Fix Fr.holm Sydhavnen Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4
-
4
18. aug 2020
18:00
BK Fix
4
Fr.holm Sydhavnen
4
Runde 2
595418
ti18-08 2020
19:00 Bk. Hellas Jægersborg Bk. Engdraget
2
-
3
18. aug 2020
19:00
Bk. Hellas
2
Jægersborg Bk.
3
Runde 2
595415
on19-08 2020
18:00 CSC Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
19. aug 2020
18:00
CSC
0
Bk. Viktoria
3
Runde 2
595416
on19-08 2020
18:00 ØKF IF Føroyar Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
19. aug 2020
18:00
ØKF
1
IF Føroyar
0
Runde 2
595421
to20-08 2020
19:00 Rødovre Sundby Bk. Rødovre Stadion
3
-
2
20. aug 2020
19:00
Rødovre
3
Sundby Bk.
2
Runde 2
595417
to20-08 2020
20:00 Østerbro IF Bispebjerg Bk. Fælledparken
2
-
3
20. aug 2020
20:00
Østerbro IF
2
Bispebjerg Bk.
3
Runde 3
595425
fr21-08 2020
18:30 Jægersborg Bk. CBS Sport Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
21. aug 2020
18:30
Jægersborg Bk.
2
CBS Sport
1
Runde 3
595424
fr21-08 2020
19:30 FK Prespa BK Fix Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
21. aug 2020
19:30
FK Prespa
3
BK Fix
1
Runde 3
595422
22-08 2020
12:00 Bk. Viktoria Sundby Bk. Fælledparken
4
-
1
22. aug 2020
12:00
Bk. Viktoria
4
Sundby Bk.
1
Runde 3
595423
22-08 2020
14:00 Fr.holm Sydhavnen CSC Valby Idrætspark
2
-
2
22. aug 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
2
CSC
2
Runde 3
595427
22-08 2020
14:00 IF Føroyar Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
22. aug 2020
14:00
IF Føroyar
2
Østerbro IF
2
Runde 3
595428
22-08 2020
14:00 ØKF Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
22. aug 2020
14:00
ØKF
2
Rødovre
0
Runde 2
595419
ti25-08 2020
20:15 CBS Sport FK Prespa Jens Jessens Vej
2
-
2
25. aug 2020
20:15
CBS Sport
2
FK Prespa
2
Runde 4
595431
29-08 2020
12:00 Østerbro IF ØKF Fælledparken
2
-
2
29. aug 2020
12:00
Østerbro IF
2
ØKF
2
Runde 4
595435
29-08 2020
12:00 Rødovre Bk. Viktoria Rødovre Stadion
2
-
4
29. aug 2020
12:00
Rødovre
2
Bk. Viktoria
4
Runde 4
595432
29-08 2020
14:00 Bk. Hellas IF Føroyar Engdraget
3
-
2
29. aug 2020
14:00
Bk. Hellas
3
IF Føroyar
2
Runde 4
595434
29-08 2020
14:00 BK Fix Jægersborg Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0
-
1
29. aug 2020
14:00
BK Fix
0
Jægersborg Bk.
1
Runde 4
595429
29-08 2020
14:00 CSC FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
29. aug 2020
14:00
CSC
2
FK Prespa
0
Runde 4
595430
29-08 2020
14:00 Sundby Bk. Fr.holm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
2
29. aug 2020
14:00
Sundby Bk.
6
Fr.holm Sydhavnen
2
Runde 4
595433
30-08 2020
10:00 CBS Sport Bispebjerg Bk. Frederiksberg IP, kunst
2
-
3
30. aug 2020
10:00
CBS Sport
2
Bispebjerg Bk.
3
Runde 5
595438
fr04-09 2020
18:30 Jægersborg Bk. CSC Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
04. sep 2020
18:30
Jægersborg Bk.
2
CSC
2
Runde 5
595437
fr04-09 2020
20:00 FK Prespa Sundby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
04. sep 2020
20:00
FK Prespa
0
Sundby Bk.
2
Runde 5
595442
05-09 2020
12:00 Østerbro IF Rødovre Fælledparken
0
-
4
05. sep 2020
12:00
Østerbro IF
0
Rødovre
4
Runde 5
595436
05-09 2020
14:00 Fr.holm Sydhavnen Bk. Viktoria Valby Idrætspark
1
-
4
05. sep 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
1
Bk. Viktoria
4
Runde 5
595439
05-09 2020
14:00 Bispebjerg Bk. BK Fix Lersøparken
0
-
0
05. sep 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
0
BK Fix
0
Runde 5
595440
05-09 2020
14:00 IF Føroyar CBS Sport Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
6
05. sep 2020
14:00
IF Føroyar
3
CBS Sport
6
Runde 5
595441
05-09 2020
14:00 ØKF Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
05. sep 2020
14:00
ØKF
2
Bk. Hellas
0
Runde 6
595445
12-09 2020
12:00 Bk. Viktoria FK Prespa Fælledparken
3
-
2
12. sep 2020
12:00
Bk. Viktoria
3
FK Prespa
2
Runde 6
595449
12-09 2020
12:00 Rødovre Fr.holm Sydhavnen Rødovre Stadion
1
-
1
12. sep 2020
12:00
Rødovre
1
Fr.holm Sydhavnen
1
Runde 6
595446
12-09 2020
14:00 Bk. Hellas Østerbro IF Engdraget
4
-
0
12. sep 2020
14:00
Bk. Hellas
4
Østerbro IF
0
Runde 6
595448
12-09 2020
14:00 BK Fix IF Føroyar Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2
-
1
12. sep 2020
14:00
BK Fix
2
IF Føroyar
1
Runde 6
595443
12-09 2020
14:00 CSC Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
12. sep 2020
14:00
CSC
3
Bispebjerg Bk.
0
Runde 6
595444
12-09 2020
14:00 Sundby Bk. Jægersborg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
12. sep 2020
14:00
Sundby Bk.
3
Jægersborg Bk.
0
Runde 6
595447
13-09 2020
10:00 CBS Sport ØKF Frederiksberg IP, kunst
6
-
3
13. sep 2020
10:00
CBS Sport
6
ØKF
3
Runde 7
595451
fr18-09 2020
17:45 Jægersborg Bk. Bk. Viktoria Gentofte Sportspark Vest
4
-
0
18. sep 2020
17:45
Jægersborg Bk.
4
Bk. Viktoria
0
Runde 7
595450
fr18-09 2020
20:00 FK Prespa Fr.holm Sydhavnen Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
18. sep 2020
20:00
FK Prespa
0
Fr.holm Sydhavnen
0
Runde 7
595452
19-09 2020
14:00 Bispebjerg Bk. Sundby Bk. Lersøparken
4
-
1
19. sep 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
4
Sundby Bk.
1
Runde 7
595453
19-09 2020
14:00 IF Føroyar CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
19. sep 2020
14:00
IF Føroyar
1
CSC
3
Runde 7
595454
19-09 2020
14:00 ØKF BK Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
19. sep 2020
14:00
ØKF
1
BK Fix
4
Runde 7
595455
19-09 2020
14:00 Østerbro IF CBS Sport Fælledparken
2
-
4
19. sep 2020
14:00
Østerbro IF
2
CBS Sport
4
Runde 7
595456
19-09 2020
14:00 Bk. Hellas Rødovre Engdraget
3
-
4
19. sep 2020
14:00
Bk. Hellas
3
Rødovre
4
Runde 8
595459
26-09 2020
12:00 Bk. Viktoria Bispebjerg Bk. Fælledparken
0
-
1
26. sep 2020
12:00
Bk. Viktoria
0
Bispebjerg Bk.
1
Runde 8
595463
26-09 2020
12:00 Rødovre FK Prespa Rødovre Stadion
2
-
2
26. sep 2020
12:00
Rødovre
2
FK Prespa
2
Runde 8
595460
26-09 2020
14:00 Fr.holm Sydhavnen Jægersborg Bk. Valby Idrætspark
2
-
1
26. sep 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
2
Jægersborg Bk.
1
Runde 8
595462
26-09 2020
14:00 BK Fix Østerbro IF Grøndal Multicenter
3
-
1
26. sep 2020
14:00
BK Fix
3
Østerbro IF
1
Runde 8
595457
26-09 2020
14:00 CSC ØKF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
26. sep 2020
14:00
CSC
2
ØKF
1
Runde 8
595458
26-09 2020
14:00 Sundby Bk. IF Føroyar Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
26. sep 2020
14:00
Sundby Bk.
1
IF Føroyar
1
Runde 8
595461
27-09 2020
10:00 CBS Sport Bk. Hellas Frederiksberg IP, kunst
3
-
3
27. sep 2020
10:00
CBS Sport
3
Bk. Hellas
3
Runde 9
595464
03-10 2020
12:00 Jægersborg Bk. FK Prespa Gentofte Sportspark Vest
4
-
0
03. okt 2020
12:00
Jægersborg Bk.
4
FK Prespa
0
Runde 9
595468
03-10 2020
12:00 Østerbro IF CSC Fælledparken
1
-
2
03. okt 2020
12:00
Østerbro IF
1
CSC
2
Runde 9
595469
03-10 2020
14:00 Bk. Hellas BK Fix Engdraget
0
-
3
03. okt 2020
14:00
Bk. Hellas
0
BK Fix
3
Runde 9
595465
03-10 2020
14:00 Bispebjerg Bk. Fr.holm Sydhavnen Lersøparken
5
-
3
03. okt 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
5
Fr.holm Sydhavnen
3
Runde 9
595466
03-10 2020
14:00 IF Føroyar Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
03. okt 2020
14:00
IF Føroyar
3
Bk. Viktoria
1
Runde 9
595467
03-10 2020
14:00 ØKF Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
03. okt 2020
14:00
ØKF
2
Sundby Bk.
2
Runde 9
595470
04-10 2020
10:00 CBS Sport Rødovre Jens Jessens Vej
6
-
2
04. okt 2020
10:00
CBS Sport
6
Rødovre
2
Runde 10
595475
fr09-10 2020
20:00 FK Prespa Bispebjerg Bk. Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
09. okt 2020
20:00
FK Prespa
1
Bispebjerg Bk.
2
Runde 10
595477
10-10 2020
12:00 Rødovre Jægersborg Bk. Rødovre Stadion
2
-
2
10. okt 2020
12:00
Rødovre
2
Jægersborg Bk.
2
Runde 10
595473
10-10 2020
12:00 Bk. Viktoria ØKF Fælledparken
2
-
1
10. okt 2020
12:00
Bk. Viktoria
2
ØKF
1
Runde 10
595476
10-10 2020
14:00 BK Fix CBS Sport Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
0
10. okt 2020
14:00
BK Fix
1
CBS Sport
0
Runde 10
595471
10-10 2020
14:00 CSC Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
10. okt 2020
14:00
CSC
3
Bk. Hellas
2
Runde 10
595472
10-10 2020
14:00 Sundby Bk. Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
4
10. okt 2020
14:00
Sundby Bk.
5
Østerbro IF
4
Runde 11
595478
17-10 2020
14:00 Bispebjerg Bk. Jægersborg Bk. Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
17. okt 2020
14:00
Bispebjerg Bk.
3
Jægersborg Bk.
0
Runde 11
595479
17-10 2020
14:00 IF Føroyar FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
17. okt 2020
14:00
IF Føroyar
4
FK Prespa
2
Runde 11
595480
17-10 2020
14:00 ØKF Fr.holm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
17. okt 2020
14:00
ØKF
0
Fr.holm Sydhavnen
1
Runde 11
595491
17-10 2020
14:00 Østerbro IF Bk. Viktoria Fælledparken
0
-
1
17. okt 2020
14:00
Østerbro IF
0
Bk. Viktoria
1
Runde 11
595494
17-10 2020
14:00 BK Fix Rødovre Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2
-
2
17. okt 2020
14:00
BK Fix
2
Rødovre
2
Runde 11
595493
18-10 2020
10:00 CBS Sport CSC Frederiksberg IP, kunst
2
-
1
18. okt 2020
10:00
CBS Sport
2
CSC
1
Runde 12
595500
24-10 2020
11:00 Jægersborg Bk. IF Føroyar Gentofte Sportspark Vest
3
-
5
24. okt 2020
11:00
Jægersborg Bk.
3
IF Føroyar
5
Runde 12
595496
24-10 2020
14:00 Sundby Bk. CBS Sport Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
24. okt 2020
14:00
Sundby Bk.
3
CBS Sport
0
Runde 12
595497
24-10 2020
14:00 Bk. Viktoria Bk. Hellas Fælledparken
2
-
1
24. okt 2020
14:00
Bk. Viktoria
2
Bk. Hellas
1
Runde 12
595498
24-10 2020
14:00 Fr.holm Sydhavnen Østerbro IF Valby Idrætspark
3
-
0
24. okt 2020
14:00
Fr.holm Sydhavnen
3
Østerbro IF
0
Runde 12
595501
24-10 2020
16:00 Bispebjerg Bk. Rødovre Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
24. okt 2020
16:00
Bispebjerg Bk.
1
Rødovre
4
Runde 3
595426
to01-04 2021
12:00 Bispebjerg Bk. Bk. Hellas Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
01. apr 2021
12:00
Bispebjerg Bk.
4
Bk. Hellas
3
Runde 10
595474
ma05-04 2021
12:00 Fr.holm Sydhavnen IF Føroyar Valby Idrætspark
4
-
2
05. apr 2021
12:00
Fr.holm Sydhavnen
4
IF Føroyar
2
Runde 11
595492
ma05-04 2021
12:00 Bk. Hellas Sundby Bk. Valby Idrætspark
1
-
6
05. apr 2021
12:00
Bk. Hellas
1
Sundby Bk.
6
Runde 12
595499
ma05-04 2021
12:00 FK Prespa ØKF Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
05. apr 2021
12:00
FK Prespa
2
ØKF
2
Runde 12
595495
ma05-04 2021
14:00 CSC BK Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
05. apr 2021
14:00
CSC
3
BK Fix
0
Runde 13
595508
10-04 2021
12:00 Rødovre CSC Rødovre Stadion
1
-
1
10. apr 2021
12:00
Rødovre
1
CSC
1
Runde 13
595505
10-04 2021
12:00 Bk. Hellas Fr.holm Sydhavnen Engdraget
2
-
3
10. apr 2021
12:00
Bk. Hellas
2
Fr.holm Sydhavnen
3
Runde 13
595507
10-04 2021
14:00 BK Fix Sundby Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0
-
3
10. apr 2021
14:00
BK Fix
0
Sundby Bk.
3
Runde 13
595502
10-04 2021
14:00 IF Føroyar Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
10. apr 2021
14:00
IF Føroyar
0
Bispebjerg Bk.
2
Runde 13
595506
11-04 2021
10:00 CBS Sport Bk. Viktoria Frederiksberg IP, kunst
3
-
6
11. apr 2021
10:00
CBS Sport
3
Bk. Viktoria
6
Runde 13
595504
ti13-04 2021
19:30 Østerbro IF FK Prespa Ryparken Idrætsanlæg
1
-
0
13. apr 2021
19:30
Østerbro IF
1
FK Prespa
0
Runde 13
595503
on14-04 2021
18:00 ØKF Jægersborg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
14. apr 2021
18:00
ØKF
1
Jægersborg Bk.
1
Runde 17
595569
fr16-04 2021
20:00 FK Prespa CSC Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
16. apr 2021
20:00
FK Prespa
0
CSC
5
Runde 17
595570
17-04 2021
13:00 Jægersborg Bk. BK Fix Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
17. apr 2021
13:00
Jægersborg Bk.
3
BK Fix
2
Runde 17
595571
17-04 2021
14:00 Bispebjerg Bk. CBS Sport Lersøparken
2
-
1
17. apr 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
2
CBS Sport
1
Runde 17
595572
17-04 2021
14:00 IF Føroyar Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
17. apr 2021
14:00
IF Føroyar
2
Bk. Hellas
3
Runde 17
595573
17-04 2021
14:00 ØKF Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
17. apr 2021
14:00
ØKF
2
Østerbro IF
0
Runde 17
595530
17-04 2021
14:00 Bk. Viktoria Rødovre Fælledparken
2
-
0
17. apr 2021
14:00
Bk. Viktoria
2
Rødovre
0
Runde 17
595568
17-04 2021
14:00 Fr.holm Sydhavnen Sundby Bk. Valby Idrætspark
1
-
2
17. apr 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
1
Sundby Bk.
2
Runde 15
595517
ti20-04 2021
18:00 Bk. Viktoria CSC Fælledparken
1
-
2
20. apr 2021
18:00
Bk. Viktoria
1
CSC
2
Runde 18
595576
fr23-04 2021
18:00 Bk. Viktoria Fr.holm Sydhavnen Fælledparken
4
-
1
23. apr 2021
18:00
Bk. Viktoria
4
Fr.holm Sydhavnen
1
Runde 18
595577
24-04 2021
12:00 Bk. Hellas ØKF Engdraget
4
-
2
24. apr 2021
12:00
Bk. Hellas
4
ØKF
2
Runde 18
595580
24-04 2021
12:00 Rødovre Østerbro IF Rødovre Stadion
1
-
1
24. apr 2021
12:00
Rødovre
1
Østerbro IF
1
Runde 18
595579
24-04 2021
14:00 BK Fix Bispebjerg Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
3
24. apr 2021
14:00
BK Fix
3
Bispebjerg Bk.
3
Runde 18
595574
24-04 2021
14:00 CSC Jægersborg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
24. apr 2021
14:00
CSC
1
Jægersborg Bk.
0
Runde 18
595575
24-04 2021
16:00 Sundby Bk. FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
24. apr 2021
16:00
Sundby Bk.
3
FK Prespa
1
Runde 18
595578
25-04 2021
10:00 CBS Sport IF Føroyar Frederiksberg IP, kunst
3
-
1
25. apr 2021
10:00
CBS Sport
3
IF Føroyar
1
Runde 19
595583
fr30-04 2021
18:30 Jægersborg Bk. Sundby Bk. Gentofte Sportspark Vest
1
-
2
30. apr 2021
18:30
Jægersborg Bk.
1
Sundby Bk.
2
Runde 19
595582
fr30-04 2021
20:00 FK Prespa Bk. Viktoria Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
30. apr 2021
20:00
FK Prespa
2
Bk. Viktoria
2
Runde 19
595581
01-05 2021
14:00 Fr.holm Sydhavnen Rødovre Valby Idrætspark
1
-
0
01. maj 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
1
Rødovre
0
Runde 19
595584
01-05 2021
14:00 Bispebjerg Bk. CSC Lersøparken
2
-
0
01. maj 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
2
CSC
0
Runde 19
595585
01-05 2021
14:00 IF Føroyar BK Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
01. maj 2021
14:00
IF Føroyar
2
BK Fix
3
Runde 19
595586
01-05 2021
14:00 ØKF CBS Sport Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
01. maj 2021
14:00
ØKF
0
CBS Sport
2
Runde 19
595587
01-05 2021
16:00 Østerbro IF Bk. Hellas Fælledparken
2
-
2
01. maj 2021
16:00
Østerbro IF
2
Bk. Hellas
2
Runde 20
595588
08-05 2021
14:00 CSC IF Føroyar Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
08. maj 2021
14:00
CSC
1
IF Føroyar
2
Runde 20
595589
08-05 2021
14:00 Sundby Bk. Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
08. maj 2021
14:00
Sundby Bk.
1
Bispebjerg Bk.
0
Runde 20
595590
08-05 2021
14:00 Bk. Viktoria Jægersborg Bk. Fælledparken
4
-
1
08. maj 2021
14:00
Bk. Viktoria
4
Jægersborg Bk.
1
Runde 20
595591
08-05 2021
14:00 Fr.holm Sydhavnen FK Prespa Valby Idrætspark
4
-
2
08. maj 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
4
FK Prespa
2
Runde 20
595593
08-05 2021
14:00 BK Fix ØKF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
0
08. maj 2021
14:00
BK Fix
3
ØKF
0
Runde 20
595594
08-05 2021
14:00 Rødovre Bk. Hellas Rødovre Stadion
2
-
2
08. maj 2021
14:00
Rødovre
2
Bk. Hellas
2
Runde 20
595592
09-05 2021
15:30 CBS Sport Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
0
-
0
09. maj 2021
15:30
CBS Sport
0
Østerbro IF
0
Runde 16
595523
ti11-05 2021
18:30 CSC Fr.holm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
11. maj 2021
18:30
CSC
5
Fr.holm Sydhavnen
2
Runde 16
595526
ti11-05 2021
19:00 Bk. Hellas Bispebjerg Bk. Engdraget
2
-
3
11. maj 2021
19:00
Bk. Hellas
2
Bispebjerg Bk.
3
Runde 16
595528
ti11-05 2021
19:00 BK Fix FK Prespa Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4
-
1
11. maj 2021
19:00
BK Fix
4
FK Prespa
1
Runde 16
595529
ti11-05 2021
19:00 Rødovre ØKF Rødovre Stadion Kunst
2
-
2
11. maj 2021
19:00
Rødovre
2
ØKF
2
Runde 16
595525
ti11-05 2021
20:00 Østerbro IF IF Føroyar Fælledparken
2
-
1
11. maj 2021
20:00
Østerbro IF
2
IF Føroyar
1
Runde 16
595527
on12-05 2021
19:30 CBS Sport Jægersborg Bk. Frederiksberg IP, kunst
5
-
1
12. maj 2021
19:30
CBS Sport
5
Jægersborg Bk.
1
Runde 21
595595
fr14-05 2021
20:00 FK Prespa Rødovre Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
14. maj 2021
20:00
FK Prespa
1
Rødovre
1
Runde 21
595610
15-05 2021
12:00 Østerbro IF BK Fix Fælledparken
2
-
0
15. maj 2021
12:00
Østerbro IF
2
BK Fix
0
Runde 21
595608
15-05 2021
14:00 IF Føroyar Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
15. maj 2021
14:00
IF Føroyar
2
Sundby Bk.
3
Runde 22
595616
fr21-05 2021
20:00 FK Prespa Jægersborg Bk. Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
21. maj 2021
20:00
FK Prespa
1
Jægersborg Bk.
2
Runde 22
595618
22-05 2021
12:00 Rødovre CBS Sport Rødovre Stadion Kunst
0
-
2
22. maj 2021
12:00
Rødovre
0
CBS Sport
2
Runde 22
595612
22-05 2021
14:00 CSC Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
22. maj 2021
14:00
CSC
3
Østerbro IF
1
Runde 22
595613
22-05 2021
14:00 Sundby Bk. ØKF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
22. maj 2021
14:00
Sundby Bk.
3
ØKF
1
Runde 22
595615
22-05 2021
14:00 Fr.holm Sydhavnen Bispebjerg Bk. Valby Idrætspark
4
-
2
22. maj 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
4
Bispebjerg Bk.
2
Runde 22
595617
22-05 2021
14:00 BK Fix Bk. Hellas Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
7
-
1
22. maj 2021
14:00
BK Fix
7
Bk. Hellas
1
Runde 21
595596
ti25-05 2021
18:30 Jægersborg Bk. Fr.holm Sydhavnen Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
25. maj 2021
18:30
Jægersborg Bk.
4
Fr.holm Sydhavnen
1
Runde 23
595622
29-05 2021
10:00 ØKF Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
29. maj 2021
10:00
ØKF
0
Bk. Viktoria
2
Runde 23
595624
29-05 2021
12:00 Bk. Hellas CSC Engdraget
4
-
4
29. maj 2021
12:00
Bk. Hellas
4
CSC
4
Runde 23
595623
29-05 2021
14:00 Østerbro IF Sundby Bk. Fælledparken
2
-
1
29. maj 2021
14:00
Østerbro IF
2
Sundby Bk.
1
Runde 23
595619
29-05 2021
14:00 Jægersborg Bk. Rødovre Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
29. maj 2021
14:00
Jægersborg Bk.
2
Rødovre
1
Runde 23
595620
29-05 2021
14:00 Bispebjerg Bk. FK Prespa Lersøparken
9
-
1
29. maj 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
9
FK Prespa
1
Runde 23
595621
29-05 2021
14:00 IF Føroyar Fr.holm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
29. maj 2021
14:00
IF Føroyar
3
Fr.holm Sydhavnen
2
Runde 21
595609
on02-06 2021
18:00 ØKF CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
02. jun 2021
18:00
ØKF
0
CSC
0
Runde 24
595645
fr04-06 2021
18:30 Jægersborg Bk. Bispebjerg Bk. Gentofte Sportspark Vest
0
-
1
04. jun 2021
18:30
Jægersborg Bk.
0
Bispebjerg Bk.
1
Runde 24
595644
fr04-06 2021
20:00 FK Prespa IF Føroyar Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
04. jun 2021
20:00
FK Prespa
2
IF Føroyar
3
Runde 24
595642
05-06 2021
12:00 Bk. Viktoria Østerbro IF Fælledparken
0
-
0
05. jun 2021
12:00
Bk. Viktoria
0
Østerbro IF
0
Runde 24
595643
05-06 2021
14:00 Fr.holm Sydhavnen ØKF Valby Idrætspark
0
-
3
05. jun 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
0
ØKF
3
Runde 24
595626
05-06 2021
14:00 CSC CBS Sport Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
05. jun 2021
14:00
CSC
1
CBS Sport
1
Runde 24
595627
05-06 2021
14:00 Sundby Bk. Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
05. jun 2021
14:00
Sundby Bk.
5
Bk. Hellas
1
Runde 16
595524
on09-06 2021
19:30 Sundby Bk. Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
09. jun 2021
19:30
Sundby Bk.
2
Bk. Viktoria
0
Runde 24
595646
to10-06 2021
19:00 Rødovre BK Fix Rødovre Stadion Kunst
1
-
2
10. jun 2021
19:00
Rødovre
1
BK Fix
2
Runde 25
595650
12-06 2021
12:00 Bk. Hellas Bk. Viktoria Engdraget
0
-
2
12. jun 2021
12:00
Bk. Hellas
0
Bk. Viktoria
2
Runde 25
595652
12-06 2021
14:00 BK Fix CSC Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
1
12. jun 2021
14:00
BK Fix
3
CSC
1
Runde 25
595647
12-06 2021
14:00 IF Føroyar Jægersborg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
12. jun 2021
14:00
IF Føroyar
3
Jægersborg Bk.
0
Runde 25
595648
12-06 2021
14:00 ØKF FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
12. jun 2021
14:00
ØKF
3
FK Prespa
0
Runde 25
595649
12-06 2021
14:00 Østerbro IF Fr.holm Sydhavnen Fælledparken
1
-
2
12. jun 2021
14:00
Østerbro IF
1
Fr.holm Sydhavnen
2
Runde 25
595651
13-06 2021
10:00 CBS Sport Sundby Bk. Jens Jessens Vej
0
-
2
13. jun 2021
10:00
CBS Sport
0
Sundby Bk.
2
Runde 21
595597
ti15-06 2021
18:30 Bispebjerg Bk. Bk. Viktoria Lersøparken
3
-
3
15. jun 2021
18:30
Bispebjerg Bk.
3
Bk. Viktoria
3
Runde 21
595611
ti15-06 2021
18:30 Bk. Hellas CBS Sport Engdraget
4
-
2
15. jun 2021
18:30
Bk. Hellas
4
CBS Sport
2
Runde 26
595654
19-06 2021
14:00 CSC Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
0
19. jun 2021
14:00
CSC
5
Rødovre
0
Runde 26
595655
19-06 2021
14:00 Sundby Bk. BK Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
19. jun 2021
14:00
Sundby Bk.
4
BK Fix
0
Runde 26
595657
19-06 2021
14:00 Fr.holm Sydhavnen Bk. Hellas Valby Idrætspark
2
-
3
19. jun 2021
14:00
Fr.holm Sydhavnen
2
Bk. Hellas
3
Runde 26
595658
19-06 2021
14:00 FK Prespa Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg
HHT
19. jun 2021
14:00
FK Prespa
Østerbro IF
HHT
Runde 26
595659
19-06 2021
14:00 Jægersborg Bk. ØKF Gentofte Sportspark Vest
0
-
0
19. jun 2021
14:00
Jægersborg Bk.
0
ØKF
0
Runde 26
595660
19-06 2021
14:00 Bispebjerg Bk. IF Føroyar Lersøparken
3
-
0
19. jun 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
3
IF Føroyar
0
Runde 26
595656
19-06 2021
16:00 Bk. Viktoria CBS Sport Fælledparken
3
-
1
19. jun 2021
16:00
Bk. Viktoria
3
CBS Sport
1
Runde 15
595522
ti22-06 2021
18:00 IF Føroyar ØKF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
22. jun 2021
18:00
IF Føroyar
3
ØKF
3
Runde 15
595516
ti22-06 2021
19:00 Sundby Bk. Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
0
22. jun 2021
19:00
Sundby Bk.
7
Rødovre
0
Runde 15
595521
ti22-06 2021
19:00 Bispebjerg Bk. Østerbro IF Lersøparken
4
-
2
22. jun 2021
19:00
Bispebjerg Bk.
4
Østerbro IF
2
Runde 23
595625
ti22-06 2021
19:30 CBS Sport BK Fix Jens Jessens Vej
5
-
2
22. jun 2021
19:30
CBS Sport
5
BK Fix
2
Runde 15
595520
on23-06 2021
19:00 Jægersborg Bk. Bk. Hellas Gentofte Sportspark Vest
2
-
3
23. jun 2021
19:00
Jægersborg Bk.
2
Bk. Hellas
3
Runde 15
595518
to24-06 2021
18:00 Fr.holm Sydhavnen BK Fix Valby Idrætspark
UHT
24. jun 2021
18:00
Fr.holm Sydhavnen
BK Fix
UHT
Runde 15
595519
to24-06 2021
18:30 FK Prespa CBS Sport Ryparken Idrætsanlæg
HHT
24. jun 2021
18:30
FK Prespa
CBS Sport
HHT
Runde 25
595653
to24-06 2021
19:00 Rødovre Bispebjerg Bk. Rødovre Stadion
0
-
3
24. jun 2021
19:00
Rødovre
0
Bispebjerg Bk.
3
Runde 22
595614
to24-06 2021
19:30 Bk. Viktoria IF Føroyar Fælledparken
2
-
3
24. jun 2021
19:30
Bk. Viktoria
2
IF Føroyar
3
Runde 14
595509
26-06 2021
12:00 CSC Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
26. jun 2021
12:00
CSC
4
Sundby Bk.
0
Runde 14
595510
26-06 2021
12:00 ØKF Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
26. jun 2021
12:00
ØKF
4
Bispebjerg Bk.
0
Runde 14
595511
26-06 2021
12:00 Østerbro IF Jægersborg Bk. Fælledparken
2
-
1
26. jun 2021
12:00
Østerbro IF
2
Jægersborg Bk.
1
Runde 14
595512
26-06 2021
12:00 Bk. Hellas FK Prespa Engdraget
9
-
3
26. jun 2021
12:00
Bk. Hellas
9
FK Prespa
3
Runde 14
595513
26-06 2021
12:00 CBS Sport Fr.holm Sydhavnen Jens Jessens Vej
6
-
1
26. jun 2021
12:00
CBS Sport
6
Fr.holm Sydhavnen
1
Runde 14
595514
26-06 2021
12:00 BK Fix Bk. Viktoria Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2
-
4
26. jun 2021
12:00
BK Fix
2
Bk. Viktoria
4
Runde 14
595515
26-06 2021
12:00 Rødovre IF Føroyar Rødovre Stadion Kunst
3
-
2
26. jun 2021
12:00
Rødovre
3
IF Føroyar
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Information om turneringsprogram forår 2021

Oprykning: De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op. 
3. bedste oprykningsberettigede hold rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien 2021/22.

Nedrykning: Antal hold, der rykker ned svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 altid ned.
 

Log ind