MENU

U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
393591
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
FA 2000 Farum 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
393595
16-08 2020
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark
2 - 0
393593
16-08 2020
Kl. 11:00
Lyngby 2 Greve Fodbold Lyngby Stadion
6 - 3
393594
16-08 2020
Kl. 12:00
Sundby Holbæk B&I Sundby/Kløvermarken
0 - 3
393592
16-08 2020
Kl. 14:00
GVI Fremad Amager Elite GVI. Nymosen
1 - 4
393596
16-08 2020
Kl. 15:00
Køge 2 A27 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 7
393600
fr
21-08 2020
Kl. 18:00
LSF Sundby Smørum Idrætscenter
1 - 0
393599
22-08 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I GVI Holbæk Sportsby
3 - 1
393602
23-08 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
1 - 4
393601
23-08 2020
Kl. 13:30
Farum 2 Køge 2 Farum Park
5 - 0
393597
23-08 2020
Kl. 14:00
A27 Hørsholm-Usserød IK Dragør Bk
1 - 2
393598
23-08 2020
Kl. 14:00
Fremad Amager Elite Lyngby 2 Sundby Idrætspark
1 - 0
393608
30-08 2020
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Farum 2 Hørsholm Idrætspark
2 - 0
393604
30-08 2020
Kl. 11:00
Lyngby 2 FA 2000 Lyngby Stadion
0 - 2
393607
30-08 2020
Kl. 12:00
Sundby A27 Sundby/Kløvermarken
2 - 5
393606
30-08 2020
Kl. 14:00
Fremad Amager Elite Holbæk B&I Sundby Idrætspark
2 - 2
393603
30-08 2020
Kl. 14:00
GVI LSF GVI. Nymosen
1 - 6
393609
30-08 2020
Kl. 15:00
Køge 2 Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
393613
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
LSF Fremad Amager Elite Smørum Idrætscenter
4 - 2
393611
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
FA 2000 Køge 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
393612
05-09 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Lyngby 2 Holbæk Sportsby
2 - 1
393610
06-09 2020
Kl. 12:00
A27 GVI Røllikevej
6 - 0
393615
06-09 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK Greve Idræts Center
1 - 4
393614
06-09 2020
Kl. 14:00
Farum 2 Sundby Farum Park
6 - 3
395106
13-09 2020
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark
1 - 1
393617
13-09 2020
Kl. 11:00
Lyngby 2 Køge 2 Lyngby Stadion
6 - 0
395104
13-09 2020
Kl. 12:00
Sundby Greve Fodbold Sundby/Kløvermarken
5 - 0
395105
13-09 2020
Kl. 12:00
Holbæk B&I LSF Holbæk Sportsby
5 - 2
395103
13-09 2020
Kl. 14:00
Fremad Amager Elite A27 Sundby Idrætspark
1 - 2
393616
13-09 2020
Kl. 14:00
GVI Farum 2 GVI. Nymosen
0 - 6
395109
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
LSF Lyngby 2 Smørum Idrætscenter
2 - 1
395108
fr
18-09 2020
Kl. 19:00
FA 2000 Sundby Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
395107
19-09 2020
Kl. 14:00
A27 Holbæk B&I Dragør Bk
3 - 0
395112
20-09 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold GVI Greve Idræts Center
3 - 5
395111
20-09 2020
Kl. 14:00
Farum 2 Fremad Amager Elite Farum Park
4 - 0
395110
20-09 2020
Kl. 15:00
Køge 2 Hørsholm-Usserød IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 8
395118 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
LSF A27 Smørum Idrætscenter
395117
26-09 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Farum 2 Holbæk Sportsby
395114
27-09 2020
Kl. 11:00
Lyngby 2 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
395116
27-09 2020
Kl. 12:00
Sundby Køge 2 Sundby/Kløvermarken
395115
27-09 2020
Kl. 14:00
Fremad Amager Elite Greve Fodbold Sundby Idrætspark
395113
27-09 2020
Kl. 14:00
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
395600 fr
02-10 2020
Kl. 19:00
FA 2000 Fremad Amager Elite Kunst, Jens Jessens Vej
395599
03-10 2020
Kl. 14:00
A27 Lyngby 2 Tårnby Stadion. Opvisn.
395601
04-10 2020
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Sundby Hørsholm Idrætspark
395604
04-10 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
395603
04-10 2020
Kl. 14:00
Farum 2 LSF Farum Park
395602
04-10 2020
Kl. 15:00
Køge 2 GVI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
395680 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
LSF Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
395679
10-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I FA 2000 Holbæk Sportsby
395605
10-10 2020
Kl. 14:00
A27 Farum 2 Kunst, John Tranums Alle
395677
11-10 2020
Kl. 11:00
Lyngby 2 Sundby Lyngby Stadion
395678
11-10 2020
Kl. 14:00
Fremad Amager Elite Køge 2 Sundby Idrætspark
395606
11-10 2020
Kl. 14:00
GVI Hørsholm-Usserød IK GVI. Nymosen
395681 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
FA 2000 LSF Kunst, Jens Jessens Vej
395684
25-10 2020
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Fremad Amager Elite Hørsholm Idrætspark
395682
25-10 2020
Kl. 11:00
Lyngby 2 Farum 2 Lyngby Stadion
395683
25-10 2020
Kl. 12:00
Sundby GVI Sundby/Kløvermarken
395686
25-10 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold A27 Greve Idræts Center
395685
25-10 2020
Kl. 15:00
Køge 2 Holbæk B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
395700
31-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK Holbæk Sportsby
395701
01-11 2020
Kl. 14:00
LSF Køge 2 Smørum Idrætscenter
395702
01-11 2020
Kl. 14:00
Farum 2 Greve Fodbold Farum Park
395697
01-11 2020
Kl. 14:00
A27 FA 2000 Dragør Bk
395698
01-11 2020
Kl. 14:00
GVI Lyngby 2 GVI. Nymosen
395699
01-11 2020
Kl. 14:00
Fremad Amager Elite Sundby Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind