MENU

Kvindeserie Øst (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
494770
on
12-08 2020
Kl. 18:00
Heimdal Østerbro IF 2 Fælledparken
2 - 1
494772
15-08 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Fremad Valby Sportspladsen i Syd
4 - 1
494773
15-08 2020
Kl. 16:00
Vipperød BK Greve Fodbold Vipperødhallen
2 - 2
494771
16-08 2020
Kl. 16:00
Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Idrætspark
0 - 1
494769 ma
17-08 2020
Kl. 18:30
Oversidder Husum Bk
494777
to
20-08 2020
Kl. 18:30
BSF Heimdal Ballerup Idrætspark
2 - 1
494774
22-08 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Vipperød BK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
494775
22-08 2020
Kl. 12:00
Husum Bk Albertslund BS 72 Kunst, Husumparken
2 - 2
494776
22-08 2020
Kl. 14:00
Østerbro IF 2 Oversidder Kunst, Fælledparken
494778
23-08 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
0 - 1
494780
29-08 2020
Kl. 14:00
Oversidder BSF
494782
29-08 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Østerbro IF 2 Sportspladsen i Syd
0 - 1
494783
30-08 2020
Kl. 15:00
Vipperød BK Roskilde Pigefodbold Vipperødhallen
4 - 1
494781
on
02-09 2020
Kl. 18:00
Heimdal Greve Fodbold Fælledparken
5 - 3
494787
on
02-09 2020
Kl. 18:00
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark
2 - 1
494784
05-09 2020
Kl. 12:00
Husum Bk Vipperød BK Kunst, Husumparken
1 - 1
494785
05-09 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 Fremad Valby Kunst, Fælledparken
2 - 3
494788
06-09 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
494786
06-09 2020
Kl. 16:00
Roskilde Pigefodbold Heimdal Himmelev Idrætspark
2 - 1
494789
12-09 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby BSF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
494791
12-09 2020
Kl. 12:00
Husum Bk Østerbro IF 2 Kunst, Husumparken
UHT

Udehold taberdømt

494790
12-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Roskilde Pigefodbold
494852
12-09 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Greve Fodbold Sportspladsen i Syd
6 - 1
494858
27-09 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Fremad Valby Greve Idræts Center
1 - 2
494855
27-09 2020
Kl. 12:00
Østerbro IF 2 Vipperød BK Kunst, Fælledparken
2 - 5
494857
27-09 2020
Kl. 12:30
BSF Husum Bk Ballerup Idrætspark
1 - 1
494856
27-09 2020
Kl. 16:00
Roskilde Pigefodbold Albertslund BS 72 Himmelev Idrætspark
0 - 4
494854
27-09 2020
Kl. 16:00
Heimdal Oversidder Kunst, Fælledparken
494859
03-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Roskilde Pigefodbold Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
494860
03-10 2020
Kl. 12:00
Husum Bk Greve Fodbold Kunst, Husumparken
0 - 2
494861
03-10 2020
Kl. 14:00
Østerbro IF 2 BSF Kunst, Fælledparken
0 - 0
494862
03-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Heimdal Sportspladsen i Syd
2 - 1
494863
03-10 2020
Kl. 16:00
Vipperød BK Oversidder Vipperødhallen
494864
10-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Albertslund BS 72
494865
10-10 2020
Kl. 14:00
Heimdal Fremad Valby Kunst, Fælledparken
1 - 2
494868
11-10 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold Østerbro IF 2 Greve Idræts Center
0 - 0
494867
11-10 2020
Kl. 15:00
Vipperød BK BSF Vipperødhallen
2 - 1
494866
11-10 2020
Kl. 16:00
Roskilde Pigefodbold Husum Bk Himmelev Idrætspark
1 - 2
494779
on
14-10 2020
Kl. 18:30
Husum Bk Fremad Valby Kunst, Husumparken
1 - 3
494853
18-10 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Heimdal Vipperødhallen
2 - 2
494869
24-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
494870
24-10 2020
Kl. 12:00
Husum Bk Heimdal Kunst, Husumparken
2 - 2
494871
24-10 2020
Kl. 12:00
Østerbro IF 2 Roskilde Pigefodbold Kunst, Fælledparken
2 - 2
494872
24-10 2020
Kl. 12:00
Albertslund BS 72 Vipperød BK Sportspladsen i Syd
2 - 0
494873
24-10 2020
Kl. 12:00
BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind