MENU

Serie 3, P7 19/20 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
250133
to
15-08 2019
Kl. 19:00
Amalie B1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
250132
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Bk. Heimdal SC Amager Fælledparken
2 - 2
250136
17-08 2019
Kl. 13:00
FC Culpa SSB Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
250131
17-08 2019
Kl. 15:00
Bk. Hekla Copenhagen Calcio Hekla Park
2 - 4
250134
18-08 2019
Kl. 10:00
FC Nordhavn Nøddealliancen Ryparken Idrætsanlæg
2 - 0
250130
18-08 2019
Kl. 13:30
FC Ludo Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
250135
18-08 2019
Kl. 13:30
Bk. Vestia Bk. Pioneren Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 0
250142 ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Copenhagen Calcio Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
HMH
250140
ti
20-08 2019
Kl. 18:45
B1960 FC Nordhavn Grønnemosen
2 - 1
250137
ti
20-08 2019
Kl. 18:45
Valby Bk. Bk. Hekla Valby IP, tribunen
1 - 2
250138 ti
20-08 2019
Kl. 18:45
Bk. Pioneren FC Culpa Vigerslevparken
1 - 8
250139
ti
20-08 2019
Kl. 20:30
Nøddealliancen Bk. Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
250141
on
21-08 2019
Kl. 18:45
SC Amager Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 0
250143
to
22-08 2019
Kl. 20:00
SSB FC Ludo Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 5
250145
fr
23-08 2019
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Valby Bk. Kunst, Fælledparken
1 - 3
250146
24-08 2019
Kl. 11:45
Amalie Copenhagen Calcio Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

250150
24-08 2019
Kl. 13:00
Bk. Pioneren SSB Vigerslevparken
1 - 2
250149
24-08 2019
Kl. 13:00
FC Culpa Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
250148
24-08 2019
Kl. 15:00
Bk. Vestia B1960 Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 5
250144
24-08 2019
Kl. 15:00
Bk. Hekla FC Ludo Hekla Park
UHT

Udehold taberdømt

250147
25-08 2019
Kl. 10:00
FC Nordhavn SC Amager Ryparken Idrætsanlæg
4 - 0
251585
fr
30-08 2019
Kl. 18:00
SC Amager Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 0
251586
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Copenhagen Calcio FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 8
250525 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Nøddealliancen Bk. Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
250151
31-08 2019
Kl. 15:00
Valby Bk. Amalie Valby IP, tribunen
0 - 2
250524
01-09 2019
Kl. 13:30
FC Ludo Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
251587
01-09 2019
Kl. 13:30
SSB Bk. Hekla Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 1
252077
ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Bk. Hekla Bk. Vestia Hekla Park
0 - 3
251584
ti
03-09 2019
Kl. 21:00
B1960 FC Culpa Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
251589
to
05-09 2019
Kl. 18:15
Amalie FC Ludo Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 4
252060
fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Nøddealliancen SSB Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
252058
07-09 2019
Kl. 13:00
FC Culpa SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
252059
07-09 2019
Kl. 13:00
Bk. Pioneren B1960 Vigerslevparken
0 - 6
252057
07-09 2019
Kl. 15:00
Bk. Vestia Copenhagen Calcio Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 4
251590
08-09 2019
Kl. 10:00
FC Nordhavn Valby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
1 - 2
252066
fr
13-09 2019
Kl. 20:00
Copenhagen Calcio FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
252063
14-09 2019
Kl. 15:00
Bk. Hekla Amalie Hekla Park
2 - 5
252061
14-09 2019
Kl. 15:00
Valby Bk. Bk. Vestia Valby IP, tribunen
6 - 3
252062
15-09 2019
Kl. 10:00
FC Ludo FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
252065
15-09 2019
Kl. 11:45
SC Amager Bk. Pioneren Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 2
252067
15-09 2019
Kl. 13:30
SSB Bk. Heimdal Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 5
252064
ti
17-09 2019
Kl. 21:00
B1960 Nøddealliancen Ryparken Idrætsanlæg
9 - 0
252068 to
19-09 2019
Kl. 20:15
Amalie Bk. Heimdal Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 0
252073
fr
20-09 2019
Kl. 18:15
Nøddealliancen SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
252071
21-09 2019
Kl. 13:00
FC Culpa Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
252074
21-09 2019
Kl. 13:00
B1960 SSB Grønnemosen
8 - 1
252072
21-09 2019
Kl. 13:00
Bk. Pioneren Copenhagen Calcio Vigerslevparken
4 - 1
252070
21-09 2019
Kl. 15:00
Bk. Vestia FC Ludo Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 2
252069
22-09 2019
Kl. 10:00
FC Nordhavn Bk. Hekla Ryparken Idrætsanlæg
2 - 1
252078
fr
27-09 2019
Kl. 18:15
Bk. Heimdal FC Nordhavn Kunst, Fælledparken
1 - 1
252080
28-09 2019
Kl. 13:00
Copenhagen Calcio Nøddealliancen Valby IP, tribunen
0 - 1
252075
28-09 2019
Kl. 15:00
Valby Bk. Bk. Pioneren Valby IP, tribunen
2 - 5
252079
29-09 2019
Kl. 11:45
SC Amager B1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 5
252076
29-09 2019
Kl. 13:30
FC Ludo FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
252081
29-09 2019
Kl. 13:30
SSB Amalie Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 2
252650
fr
04-10 2019
Kl. 20:00
Nøddealliancen Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
252084
05-10 2019
Kl. 13:00
FC Culpa Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
252651
05-10 2019
Kl. 13:00
B1960 Copenhagen Calcio Grønnemosen
4 - 1
252085
05-10 2019
Kl. 13:00
Bk. Pioneren FC Ludo Vigerslevparken
1 - 1
252083
05-10 2019
Kl. 15:00
Bk. Vestia Bk. Heimdal Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 2
252082
06-10 2019
Kl. 10:00
FC Nordhavn Amalie Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
252656
06-10 2019
Kl. 11:45
SC Amager SSB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 0
252661
to
10-10 2019
Kl. 20:15
Amalie Bk. Vestia Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 3
252662
fr
11-10 2019
Kl. 18:00
Copenhagen Calcio SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
252660
fr
11-10 2019
Kl. 18:15
Bk. Heimdal FC Culpa Kunst, Fælledparken
3 - 3
252659
12-10 2019
Kl. 15:00
Bk. Hekla Bk. Pioneren Hekla Park
2 - 4
252657
12-10 2019
Kl. 15:00
Valby Bk. B1960 Valby IP, tribunen
1 - 2
252658
13-10 2019
Kl. 13:30
FC Ludo Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

252663
13-10 2019
Kl. 13:30
SSB FC Nordhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 6
251588
fr
18-10 2019
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Bk. Hekla Kunst, Fælledparken
4 - 2
252673
26-10 2019
Kl. 13:00
Bk. Hekla B1960 Hekla Park
0 - 5
252671
26-10 2019
Kl. 15:00
Valby Bk. Copenhagen Calcio Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
252819
26-10 2019
Kl. 15:00
Bk. Vestia SSB Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 1
252818
27-10 2019
Kl. 10:00
FC Nordhavn FC Culpa Ryparken Idrætsanlæg
1 - 3
252672
27-10 2019
Kl. 13:30
FC Ludo SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
252674
27-10 2019
Kl. 13:30
Bk. Heimdal Nøddealliancen Kunst, Fælledparken
4 - 0
252670
fr
01-11 2019
Kl. 18:00
Copenhagen Calcio SSB Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
252667 fr
01-11 2019
Kl. 20:00
Nøddealliancen Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
252668
02-11 2019
Kl. 13:00
B1960 FC Ludo Ryparken Idrætsanlæg
2 - 3
252665
02-11 2019
Kl. 13:00
FC Culpa Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 0
252664
02-11 2019
Kl. 15:00
Bk. Vestia FC Nordhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 1
252666
02-11 2019
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bk. Heimdal Vigerslevparken
2 - 4
252669
03-11 2019
Kl. 11:45
SC Amager Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 4
252822 fr
08-11 2019
Kl. 18:00
Nøddealliancen Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
252825
fr
08-11 2019
Kl. 20:00
Copenhagen Calcio FC Ludo Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
252820
09-11 2019
Kl. 13:00
FC Culpa Bk. Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
252823
09-11 2019
Kl. 13:00
B1960 Bk. Heimdal Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
252821
09-11 2019
Kl. 13:00
Bk. Pioneren FC Nordhavn Vigerslevparken
3 - 5
252824
10-11 2019
Kl. 11:45
SC Amager Bk. Hekla Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 0
252826
10-11 2019
Kl. 13:30
SSB Valby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 10
252675 on
13-11 2019
Kl. 20:30
Amalie Bk. Pioneren Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 1
252827 fr
17-04 2020
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Ludo Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252845 fr
17-04 2020
Kl. 18:00
Copenhagen Calcio Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252830
18-04 2020
Kl. 12:00
B1960 Amalie Grønnemosen
ANN
252829
19-04 2020
Kl. 12:00
Nøddealliancen FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252844
19-04 2020
Kl. 12:00
SC Amager Bk. Heimdal Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
252828
19-04 2020
Kl. 12:00
Bk. Pioneren Bk. Vestia Vigerslevparken
ANN
252846
19-04 2020
Kl. 14:00
SSB FC Culpa Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
252970 fr
24-04 2020
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252975 fr
24-04 2020
Kl. 20:00
Copenhagen Calcio Bk. Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252973
25-04 2020
Kl. 12:00
B1960 Bk. Pioneren Grønnemosen
ANN
252976
26-04 2020
Kl. 14:00
SSB Nøddealliancen Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
252972
26-04 2020
Kl. 16:00
Bk. Hekla Bk. Heimdal Hekla Park
ANN
252974
26-04 2020
Kl. 18:00
SC Amager FC Culpa Kunstbane 1, Kløvermarken
ANN
252971 ma
27-04 2020
Kl. 20:15
FC Ludo Amalie Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
253095 to
30-04 2020
Kl. 18:00
Amalie Bk. Hekla Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
252977 fr
01-05 2020
Kl. 18:00
Bk. Heimdal SSB Ryparken Idrætsanlæg
ANN
253096
02-05 2020
Kl. 12:00
FC Nordhavn FC Ludo Ryparken Idrætsanlæg
ANN
253098
02-05 2020
Kl. 14:00
FC Culpa Copenhagen Calcio Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253097
02-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Vestia Valby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
253106
03-05 2020
Kl. 12:00
Nøddealliancen B1960 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253099
03-05 2020
Kl. 12:00
Bk. Pioneren SC Amager Vigerslevparken
ANN
253113 on
06-05 2020
Kl. 18:00
SSB B1960 Valby IP, Gl. Afdeling
ANN
253110 fr
08-05 2020
Kl. 18:00
Bk. Heimdal Amalie Kunst, Fælledparken
ANN
253107 fr
08-05 2020
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253112 fr
08-05 2020
Kl. 18:00
Copenhagen Calcio Bk. Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253109
10-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Hekla FC Nordhavn Hekla Park
ANN
253111
10-05 2020
Kl. 18:00
SC Amager Nøddealliancen Kunstbane 1, Kløvermarken
ANN
253108 ma
11-05 2020
Kl. 20:15
FC Ludo Bk. Vestia Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
253114 to
14-05 2020
Kl. 18:00
Amalie SSB Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253120
16-05 2020
Kl. 12:00
B1960 SC Amager Grønnemosen
ANN
253117
16-05 2020
Kl. 14:00
FC Culpa FC Ludo Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253116
16-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Vestia Bk. Hekla Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
253119
17-05 2020
Kl. 12:00
Nøddealliancen Copenhagen Calcio Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253118
17-05 2020
Kl. 12:00
Bk. Pioneren Valby Bk. Vigerslevparken
ANN
253115
17-05 2020
Kl. 12:00
FC Nordhavn Bk. Heimdal Ryparken Idrætsanlæg
ANN
253173 ti
19-05 2020
Kl. 18:00
B1960 Bk. Hekla Grønnemosen
ANN
253172 ti
19-05 2020
Kl. 20:30
Nøddealliancen Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253174 on
20-05 2020
Kl. 18:00
SC Amager FC Ludo Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253175 on
20-05 2020
Kl. 20:00
Copenhagen Calcio Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253125 to
21-05 2020
Kl. 12:00
Amalie FC Nordhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253124 fr
22-05 2020
Kl. 18:00
Bk. Heimdal Bk. Vestia Kunst, Fælledparken
ANN
253121 fr
22-05 2020
Kl. 18:00
Valby Bk. Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253126 fr
22-05 2020
Kl. 18:00
Copenhagen Calcio B1960 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253127
24-05 2020
Kl. 12:00
SSB SC Amager Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
253171
24-05 2020
Kl. 12:00
Bk. Pioneren Amalie Vigerslevparken
ANN
253123
24-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Hekla FC Culpa Hekla Park
ANN
253122 on
27-05 2020
Kl. 18:00
FC Ludo Bk. Pioneren Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253133
30-05 2020
Kl. 12:00
B1960 Valby Bk. Grønnemosen
ANN
253130
30-05 2020
Kl. 12:00
FC Culpa Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253129
30-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Vestia Amalie Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
253132
31-05 2020
Kl. 12:00
Nøddealliancen FC Ludo Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253134
31-05 2020
Kl. 12:00
SC Amager Copenhagen Calcio Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253131
31-05 2020
Kl. 12:00
Bk. Pioneren Bk. Hekla Vigerslevparken
ANN
253128
31-05 2020
Kl. 14:00
FC Nordhavn SSB Ryparken Idrætsanlæg
ANN
253139 to
04-06 2020
Kl. 18:00
Amalie FC Culpa Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253135 fr
05-06 2020
Kl. 18:00
Valby Bk. SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253138 fr
05-06 2020
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Bk. Pioneren Kunst, Fælledparken
ANN
253140
07-06 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Bk. Vestia Ryparken Idrætsanlæg
ANN
253141
07-06 2020
Kl. 14:00
SSB Copenhagen Calcio Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
253137
07-06 2020
Kl. 16:00
Bk. Hekla Nøddealliancen Hekla Park
ANN
253136 ma
08-06 2020
Kl. 20:15
FC Ludo B1960 Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
252961 on
10-06 2020
Kl. 18:00
Copenhagen Calcio Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253170 on
10-06 2020
Kl. 20:00
FC Culpa FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
253176 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
SSB Bk. Vestia Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
252955
20-06 2020
Kl. 10:00
FC Culpa Bk. Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252851
20-06 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn B1960 Ryparken Idrætsanlæg
ANN
252848
20-06 2020
Kl. 16:00
Bk. Hekla Valby Bk. Hekla Park
ANN
252954
20-06 2020
Kl. 16:00
Bk. Vestia Nøddealliancen Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
252849
20-06 2020
Kl. 18:00
Bk. Heimdal Copenhagen Calcio Kunst, Fælledparken
ANN
252850
20-06 2020
Kl. 20:15
Amalie SC Amager Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
252957
27-06 2020
Kl. 10:00
FC Ludo Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252958
27-06 2020
Kl. 12:00
Nøddealliancen FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252956
27-06 2020
Kl. 12:00
Valby Bk. Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252960
27-06 2020
Kl. 12:00
SC Amager FC Nordhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
252962
27-06 2020
Kl. 14:00
SSB Bk. Pioneren Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
252847 ma
29-06 2020
Kl. 20:15
FC Ludo SSB Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
252959 ti
30-06 2020
Kl. 21:00
B1960 Bk. Vestia Ryparken Idrætsanlæg
ANN
252968
04-07 2020
Kl. 10:00
FC Culpa B1960 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
252967
04-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Vestia SC Amager Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
252966
04-07 2020
Kl. 12:00
FC Nordhavn Copenhagen Calcio Ryparken Idrætsanlæg
ANN
252963
04-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Hekla SSB Hekla Park
ANN
252969
04-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Pioneren Nøddealliancen Vigerslevparken
ANN
252965
04-07 2020
Kl. 12:00
Amalie Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
252964
04-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Heimdal FC Ludo Kunst, Fælledparken
ANN
253180
11-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Heimdal B1960 Kunst, Fælledparken
ANN
253178
11-07 2020
Kl. 12:00
FC Ludo Copenhagen Calcio Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253181
11-07 2020
Kl. 12:00
Amalie Nøddealliancen Kløvermarkens Idrætsanlæg
ANN
253179
11-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Hekla SC Amager Hekla Park
ANN
253182
11-07 2020
Kl. 12:00
FC Nordhavn Bk. Pioneren Ryparken Idrætsanlæg
ANN
253183
11-07 2020
Kl. 12:00
Bk. Vestia FC Culpa Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN
253177
11-07 2020
Kl. 12:00
Valby Bk. SSB Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind