MENU
GRÆSBANERNE PÅ AMAGER ER ÅBNE FOR KAMP OG TRÆNING I WEEKENDEN

Herre Senior 2 7M Efterår, P1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
345961 to
22-08 2019
Kl. 18:00
Hellas 2 NI Engdraget
2 - 2
345964
fr
23-08 2019
Kl. 20:30
FA 2000 4 HIK Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
345965
24-08 2019
Kl. 14:30
Skjold 2 Stefan Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

345963
25-08 2019
Kl. 12:30
Nørrebro United 5 Østerbro IF 4 Nørrebroparken
3 - 0
345962
25-08 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 FB 2 Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

345969 on
28-08 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 4 Fremad Valby 2 Ryparken Idrætsanlæg
6 - 4
345967 on
28-08 2019
Kl. 20:15
NI FA 2000 4 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
345970
to
29-08 2019
Kl. 19:00
Stefan Nørrebro United 5 Rådvadsvej
1 - 6
345968
fr
30-08 2019
Kl. 20:15
FB 2 Hellas 2 Jens Jessens Vej
2 - 1
345966
01-09 2019
Kl. 15:00
HIK Skjold 2 Kunst, HIK
1 - 6
345971 ti
03-09 2019
Kl. 20:15
HIK NI Gentofte Sportspark
2 - 2
345984 on
04-09 2019
Kl. 19:45
FA 2000 4 FB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
345973 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Hellas 2 Østerbro IF 4 Engdraget
2 - 5
345985
07-09 2019
Kl. 14:30
Skjold 2 Nørrebro United 5 Fælledparken
4 - 5
345983
08-09 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 Stefan Valby IP, tribunen
7 - 2
345987
on
11-09 2019
Kl. 19:30
NI Skjold 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
345990 on
11-09 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 4 FA 2000 4 Ryparken Idrætsanlæg
1 - 6
345991 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Stefan Hellas 2 Rådvadsvej
0 - 3
345988
fr
13-09 2019
Kl. 19:00
FB 2 HIK Jens Jessens Vej
6 - 1
345989
15-09 2019
Kl. 16:30
Nørrebro United 5 Fremad Valby 2 Kunst, Mimersparken
6 - 5
346000 on
18-09 2019
Kl. 19:30
NI FB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 9
345993
to
19-09 2019
Kl. 18:15
Hellas 2 Nørrebro United 5 Engdraget
1 - 6
346001 fr
20-09 2019
Kl. 18:00
FA 2000 4 Stefan Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
345992
21-09 2019
Kl. 14:45
HIK Østerbro IF 4 Kunst, HIK
UMH
346008 on
25-09 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 4 NI Ryparken Idrætsanlæg
2 - 1
346009 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Stefan HIK Rådvadsvej
1 - 0
346006
to
26-09 2019
Kl. 19:30
FB 2 Skjold 2 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 1
346007
29-09 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United 5 FA 2000 4 Nørrebroparken
4 - 3
346003
29-09 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 Hellas 2 Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 1
346002
ti
01-10 2019
Kl. 20:30
Skjold 2 Fremad Valby 2 Kunst, Lundehusparken
5 - 7
346011 on
02-10 2019
Kl. 18:00
NI Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
346012 to
03-10 2019
Kl. 19:30
FB 2 Østerbro IF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
346014
05-10 2019
Kl. 14:30
Skjold 2 Hellas 2 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

346013
06-10 2019
Kl. 15:15
FA 2000 4 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 9
346010
ti
08-10 2019
Kl. 20:15
HIK Nørrebro United 5 Gentofte Sportspark
1 - 2
346015 to
10-10 2019
Kl. 17:00
Hellas 2 FA 2000 4 Engdraget
1 - 2
346019
12-10 2019
Kl. 13:00
Stefan FB 2 Rådvadsvej
3 - 3
346018
12-10 2019
Kl. 14:30
Skjold 2 Østerbro IF 4 Fælledparken
5 - 1
346017
13-10 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United 5 NI Nørrebroparken
7 - 1
346016
13-10 2019
Kl. 16:30
Fremad Valby 2 HIK Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 6
346020 ti
22-10 2019
Kl. 20:30
HIK Hellas 2 Kunst, HIK
5 - 0
346021 on
23-10 2019
Kl. 19:30
NI Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
346023 on
23-10 2019
Kl. 19:30
FA 2000 4 Skjold 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

346024 on
23-10 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 4 Stefan Ryparken Idrætsanlæg
UMH
346022
fr
25-10 2019
Kl. 19:00
FB 2 Nørrebro United 5 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 4 rykker op

Nedrykning:
nr. 8, 9 og 10 i alle 4 puljer rykker ned
 

Log ind