Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. mar 2019
12:30
Østerbro IF
1
Heimdal
2
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:45
FB
4
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
11:00
Hillerød Fodbold
3
RGI-KGB Kvindefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
13:30
Fredensborg BI
0
FC Damsø
3
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
15:00
HB Køge pigefodbold
4
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2019
19:00
Sundby Bk.
0
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2019
20:15
Skjold
1
Fredensborg BI
4
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
11:15
Heimdal
1
HB Køge pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
15:00
FC Damsø
Østerbro IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
11:00
RGI-KGB Kvindefodbold
4
FB
2
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
15:30
Roskilde Pigefodbold
0
NFC/VIF
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
Østerbro IF
3
HB Køge pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:00
FC Damsø
2
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:00
NFC/VIF
3
RGI-KGB Kvindefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
Hillerød Fodbold
1
Heimdal
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
Fredensborg BI
2
Roskilde Pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
20:00
Sundby Bk.
1
FB
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
NFC/VIF
9
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:00
FC Damsø
4
RGI-KGB Kvindefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:00
Skjold
2
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
Sundby Bk.
1
NFC/VIF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:30
RGI-KGB Kvindefodbold
4
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
15:00
Heimdal
1
FB
8
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:00
Roskilde Pigefodbold
1
FC Damsø
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
15:00
HB Køge pigefodbold
5
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
18:00
Sundby Bk.
1
FC Damsø
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
11:00
NFC/VIF
5
Heimdal
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
11:15
Østerbro IF
0
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:45
Skjold
0
Roskilde Pigefodbold
9
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:30
HB Køge pigefodbold
3
FB
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
RGI-KGB Kvindefodbold
Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
Hillerød Fodbold
1
FB
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:00
Heimdal
4
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
14:00
Roskilde Pigefodbold
3
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
15:00
HB Køge pigefodbold
2
NFC/VIF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
11:15
Østerbro IF
FB
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:00
NFC/VIF
1
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
10:00
Skjold
1
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
15:30
Roskilde Pigefodbold
4
RGI-KGB Kvindefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Fredensborg BI
0
HB Køge pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Sundby Bk.
6
Roskilde Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:15
Heimdal
5
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
FB
5
NFC/VIF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:30
Hillerød Fodbold
0
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:30
RGI-KGB Kvindefodbold
2
Østerbro IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:00
HB Køge pigefodbold
5
FC Damsø
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
FC Damsø
1
Heimdal
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2019
18:30
Skjold
1
HB Køge pigefodbold
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:00
Østerbro IF
2
NFC/VIF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
12:00
Roskilde Pigefodbold
8
Heimdal
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Fredensborg BI
1
FB
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
FC Damsø
5
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:30
RGI-KGB Kvindefodbold
Sundby Bk.
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:00
Fredensborg BI
2
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
NFC/VIF
Fredensborg BI
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
15:00
Heimdal
RGI-KGB Kvindefodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:00
HB Køge pigefodbold
3
Roskilde Pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
17:00
FB
3
FC Damsø
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Hillerød Fodbold
3
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:30
Østerbro IF
3
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
18:00
Sundby Bk.
1
Heimdal
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
RGI-KGB Kvindefodbold
1
HB Køge pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Fredensborg BI
0
Østerbro IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
FC Damsø
5
NFC/VIF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Skjold
0
FB
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Roskilde Pigefodbold
6
Hillerød Fodbold
0
|
Nummer 1-2 (alene oprykningsberettigede hold) rykker op i Kvinde 1. division (se § 6.2 propositioner for Kvinde DM).Nummer 11-12 rykker ned i lokale serier. Nummer 1 fra DBU Sjælland/Lolland-Falster og Nummer 1 fra DBU København/Bornholm rykker op.