AB Tårnby

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2023-24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P3
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
U19 Drenge (06/07) Liga København Efterår Liga København 2
U19 Drenge 2 (06/07) Efterår Pulje 2
U18
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U17
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
U17 Drenge (08/09) Liga København Efterår Liga København 1
U17 Drenge 1 (08/09) Efterår Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
U16 Piger M (08/09) Forår P1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
U16 Drenge (09) Liga København Efterår Liga København 2
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Piger M (10) Forår Mester
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A E
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 2 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind