Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2022
18:30
Avedøre IF (2)
2
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2022
19:00
Ishøj IF
2
Roskilde United
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
13:30
Herstedøster IC
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
19:00
Ishøj IF
1
BSF
10
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:00
Ishøj IF
2
Albertslund IF
6
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
19:00
Ishøj IF
1
Fløng-Hedehusene
11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
19:00
Ishøj IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:20
BK Vest, Rødovre
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
19:00
Ishøj IF
1
Albertslund BS 72
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
19:00
Ishøj IF
3
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2023
19:00
Ishøj IF
4
Avedøre IF (2)
8
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2023
16:00
Roskilde United
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
19:00
Ishøj IF
Herstedøster IC
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
BSF
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
19:00
Albertslund IF
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
13:30
Oversidder
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
19:00
Ishøj IF
BK Vest, Rødovre
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
15:00
Albertslund BS 72
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
19:00
Ishøj IF
Slangerup & Omegn IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
B. 1973, Herlev
Ishøj IF
UHT
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1